AcM21
Dołączył/a: sierpień 2010
Milan
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
maraVilla
Heheh a tak żartem ,to mam nadzieję że nie powtórzy się sytuacja kiedy to rok temu Real w 93 min ukradł nam zwycięstwo ;)
Myślę że Jestesmy w stanie wygrać u siebie ;)
0
Oczywiście- Ja, jako kibic Milanu od 12 lat, zgadzam się z wami że na dzień dzisiejszy barcelona jest najlepszą drużyną na świecie.
I oczywiście że cieszy mnie ten remis, ale na San Siro, przy najmocniejszym składzie oczekuje już wygranej ;)
0
maraVilla
Jestem kibicem Mistrza Włoch ;)
Tak- Milan miał kryzys i nauczyłem się być pokornym ;)
0
maraVilla
Jestem kibicem Mistrza Włoch ;)
Tak- Milan miał kryzys i nauczyłem się być pokornym ;)
0
Johann Cruyff
łatwizną jest kibicować najlepszym ;)
I właśnie robią się z was tacy rozpieszczeni kibice bez szacunku do innych klubów.
0
Oceniacie postawy obu ekip, a nie macie pojęcia jakie założenia taktyczne narzucił trener.
Powtarzam; Gdyby Milan rzucił się do ataku, dostałby z 2-3 bramki.
Czasami trzeba być pokornym i CZEKAĆ. Milan wyczekał swoje szczęście.
Faktem jest to, że jest dużo kibiców rozgoryczonych wynikiem, bo czekali na 3-0, 4-0. Wy też bądźcie pokorni.
0
Mecz zdecydowanie dla barcelony, lecz takie jest piękno futbolu. Nie potrafiliście wygrać, nawet przy miażdżącym posiadaniu piłki. Coś kosztem czegoś, Milan nie miał tylu sytuacji, ponieważ gdyby się otworzył, dostałby 2-3 gole ;)
W Mediolanie mam nadzieję wróci Ibra, Taiwo i Robinho, oni potrafią zrobić różnice ;)
Pozdrawiam Kibiców! Forza Football!
0
FCBarcaaBarcaa
Myślę że bramka Pato to nie Fart, tylko prawdziwy kunszt napastnika ;) Kapitalne przyspieszenie ;)
0
robokochambarce
Przecież Ibra w dwóch ostatnich meczach z Interem zdobył 2 gole, a z Juve 1, także lubi grać z dawnymi "przyjaciółmi" ;)
0
Statystyki statystykami, ale wystarczy spojrzeć z kim grała barcelona w pierwszym meczu :)
0
Barcelona jest faworytem. Oczywiście nie wykluczony jest wynik 5-0 dla Barcelony po łatwym meczu, lecz również możliwy jest wynik 1-1 i 1-0 Dla Milanu po ciężkim boju. Nie dzielmy skóry na niedźwiedziu.
Dla przypomnienia Ostatni mecz drużyn w regulaminowym czasie zakończył się wynikiem 1-1. Oczywiście w mocno posortowanych składach. Wiem również że Barcelona się kapitalnie wzmocniła,Milan również zakupił kilku ciekawych graczy
Pozdrawiam kibiców- kibic Milanu.
0
Bardzo skandaliczne zachowanie Mourinho, lecz bezczelne splunięcie w stronę Mourinho przez Messiego też było bezczelne.
0:03
Obaj Panowie się nie popisali, tak samo jak rok temu Guardiola i Ronaldo, kiedy to pierwszy z nich wyrzucił mu piłkę zamiast podać a ten go odepchnął.
Także każdy jest w pewnym sensie winny.
Pozdrawiam kibiców !
0
Tak tak ta. Alcantara jest wart teraz 100 mln $. Żałosne jest te wasze wyliczanie.
http://www.transfermarkt.de/en/thiago-alcantara/profil/spieler_60444.html
Alcantara - 10 mln
http://www.transfermarkt.de/en/kaka/profil/spieler_3366.html
Kaka- 30 mln
Także na dzień dzisiejszy dzieciaki Calm Down.
Pozdro kibice!
0
Zobaczymy jak się rozwinie, jak na razie jest dobry, ale czas pokaże czy podąży w dobrym kierunku.
90 mln odstępnego.
0
Sid77
Nie, nie jestem jednym z tych gości, a ja mam wrażenie że nie odczytałeś mojego sarkazmu ;)
0
Bardzo ciekawi mnie ten transfer, ponieważ jestem ciekaw czy Cesc nie podzieli losu Kaki. Liczę na dobrą formę i grę w pierwszej 11
0
"Może przejść do Milanu, jak skończy 40 lat. Bo 35 to u nich wiek juniora :P"
Kolego no jesteś prawdziwym piłkarskim specjalistą no i na dodatek jesteś wybitnym dowcipnisiem i walisz super dowcipy ;) Ale się uśmiałem ;) Przecież MILAN to dom starców co nie? :)
hmmm, o kurcze... czekaj czekaj... zapomniałem że w średnia wieku w Milanie nie przekracza 30 lat.
0
Heheh Przerobienia zdjęcia pełna profeska ;)
Co do transferu, nie wiem czy jest on niezbędny. Barca nie wzmocni się bardzo i nie będzie to przełom. Można to porównać z transferem Kaki do Realu.
Pozdrawiam serdecznie ;)
0
Ale bzdury Panie redaktor.
Ibrahimović jest zadowolony z gry w Milanie i ma wyznaczony cel, którego razem z klubem chcę osiągnąć. Tak, ma trudny charakter, ale Milan i tak jest nim zachwycony. Sam Zlatan nigdzie nie chcę iść i przez 3 lata jeszcze będzie grać w Milanie.
Zaśmieszna plota
0
Moim zdaniem Milan nie kupi Maxwella. Ibra i Robinho ( mam nadzieję) To już duży wydatek.
Ale kto wiem, Max też grał w Interze jak Ibra :P
0
Forca1899
Widzisz kolego, o takie coś mi chodzi :)
masz poniżej.
0
nie jestem tutaj aby kogoś obrażać*
0
Szanuje Kibiców Barcelony, a szkolne "napinki" to już bardziej humorystyczna część komentarza ;) W moim wykonaniu riposta.
nie jestem tuta aby kogoś obrażać.
constantine16:
Heheh chętnie, no a ja mam nadzieję, że GD znów dla was, no ale szczerze mówiąc, nie powinniście mieć problemów, jesteście lepsi od swojego rywala. Pozdrawiam :)
0
Oczywiście większość ludzi tutaj są prawdziwymi kibicami, ale zawsze zdarzają się inni ; )
Nie zrozum mnie źle ; )
0
Forca1899
Jesteście zadumani w sobie i tyle ;]
Nie musisz mnie pouczać, bo wiem co mówię.
Przeczytaj sobie kilka komentarzy obrażających mój klub, zapewne sam byś się zdenerwował, gdyby ktoś śmiał się z Twojej FCB.
Na przyszłość:
dwukropek - :
wielokropek - ...
No i nie używam Firefox'a tylgo Google Chrome :)
Pozdrawiam Cię, i pamiętaj! W środe o 7 rano pobudka :) 3maj się ;)
0
A co ma powiedzieć?
" Siemanko Milaniści, siemanko kibice! Eeeee Będę sobie teraz grać w Milanie, yyyy no bo w Barsie mnie nie lubią i ten, yyy No będę strzelał Bramki i ten, yyyy no w sercu mam inter i juve, ale będę grać dla Milanu, chociaż dla mnie to nie ma różnicy, chodzi o kase, yyy Pozdrawiam! "
To normalne to, co mówi...
0
Dla Robertfrbdg i innych, których się naśmiewają...
Twoim zdaniem do emerytury...
Nie będę wam przypominał który klub zdobył wiele, prawie wszystko, najwięcej.
Milan bez Zlatana w Pierwszym Meczu pokonuje Lecce, 4 - 0.
Dlaczego dom starców? Kto jest stary w Milanie?
Nesta- 34 Pirlo- 31 Ronnie- 30 ?
Stary był Costacurta, Cafu, Maldini, Favalli, i inni, piłkarze grający w sezonie 2006/2007, wtedy ktoś wymyślił, Ooo, Milan, dom starców...
Teraz, kiedy to piłkarze z doświadczeniem i młodzi gniewni grają razem, robi się mieszanka wybuchowa...
W meczu z Realem w LM, Piłkarze z Milanu mieli o ponad połowę mniej kilometrów na karku w meczu, a jednak to wygrali, dlaczego? Bo liczy się doświadczenie... Tak samo było w meczu z Wami, tyle że doszło do karnych.
Dla tych co się śmieją z Milanu, radzę zajrzeć do encyklopedii, wystarczy wpisać w google, kto ile ma lat.
Co zrobił Smuda? Dał 11 dzieciaką piłkę, i kazał grać... i co z tego wyszło? Wielkie gó**o
Panowie trochę szacunku, bo wychodzicie na 11- 14 letnie dziecie zapatrzeni w Messiego i spółkę.
Pozdrawiam kibiców, prawdziwych kibiców Barcelony!
0
Polityka transferowa Milanu okazała się trafna. Milan nie szasta pieniędzmi na prawo i lewo. Milan Kupuje to co chcę.
Okazało się, że Edin Dzeko, jest wart 30 mln... Wtedy myślałem że Milan skąpiąc tyle pieniędzy robi błąd, możliwe jest, że przy transferze Ibry już wcześniej zostało kilka faktów dogadanych.
24 mln...
Obawiam się trochę tej ceny, jest to wspaniała wiadomość dla nas, ale...
Zastanawia mnie, co skłoniło Władze FCB do takiego opuszczenia ceny... Dlaczego twardo nie powiedzieli: 40 i koniec!
Może FCB oczekuje w zamian "coś" od Milanu...
0
Taka naprawdę w Tym całym biznesowym świecie futbolu jest masa niewiadomych. Myślę że Barcelona nie straci dużo w ataku, macie nowy nabytek, Davida.
A ten cały Riaola nie podoba mi się...
No cóż, gdy od nas odchodził Kaka było wiele tajemnic...
takie rzeczy się dzieją.
Oby Zlatan pomógł pokonać Real, w taki sposób może podziękować Barcelonie za spędzony czas w Hiszpanii i wielki pieniądze :)
0
Udało mu się wywalczyć ten transfer.