Adi-Messi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
plock
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak Mali odpadnie to wróci, ale problemu DP nam to nie rozwiązuje...
0
To nie jest nasza sprawa z kim i po jaką cholerę się on spotyka.
Denerwują mnie takie newsy.
Oczywiście nie mam nic do thuglife, który z pewnością przetłumaczył info z sport.es
0
My też wygraliśmy z Realem :D
0
W ogóle jakaś dziwna ta wypowiedź... zbyt wysoką inteligencją to on się nie popisał... lepiej będzie, jak nie wygrają... Ee?
0
Wielki szacunek za to co dla nas zrobił, ale jego zachowanie to żenada -.-
0
Buhahahahahahahhaha
0
Prawdą jest, że Messi w reprezentacji gra totalne bagno. Z drugiej strony on grając bagno i tak jest wystarczająco dobry na pierwszą 11 Argentyny.
Chciałem zaznaczyć również, że z Maradony taki trener jak z tej strony pudelek (chyba dziwne porównanie nie? ;p). On sam nie wiem jak tych zawodników wystawia i nic dziwnego, że sie gubią... bo jeżeli Argentyna gra od początku jednym napastnikiem (o zgrozo!), a później do ataku przesunięty zostaje obrońca, to to normalne nie jest... ale w sumie... po co robić zmiany? i tak wszyscy mają takie same koszulki;]
0
"Czy to przypadkowa zbieżność nazwisk? "
No jak nie, jak tak xd
0
Typowe... oni mówią, że nie zagrają u nas, a my, że u nich. Nie ma sensu tego komentować
0
Niezły tytuł ;]
0
Nie każdego można kupić
0
"Cristiano lepszy od Messiego"
Z której strony? o.0
0
Xavi będzie mógł odpocząć, jak Iniesta wróci do formy i będzie mógł go zastąpić
0
"cwaniaki w tym sporcie siedza. naprawde zal mi ich, ze kpia sobie z takiego pilkarza. sfrustrowane pismaki nic w zyciu nie osiagnely, a o Ronaldinho to moga sobie jedynie pisac. przetrzepalbym im skore za takie cwaniactwo. "wyzej sram niz dupe mam" - jak to mowi znane przyslowie."
ZENADA - jakbyś był dziennikarzem i napisał jakiś artykuł o kimkolwiek powołując się na dane źródło, po czym zostalbys zaatakowany przez sfrustrowanego piłkarza, to też byś coś takiego napisał.
0
"poszukiwał bramkostrzelnego zawodnika, ale ostatecznie postawił na Eidura Gudjohnsena."
haha ciekawie brzmi ;]
0
" w wielkim stylu grał i w wielkim upada :/ "
Z tym pierwszym się zgodzę, ale z tym drugim już nie.
0
Przykład piłkarza, który dla kasy zmarnował sobie karierę ;/
0
Według mnie ten "karny" to był chyba przed polem karnym.
0
Pep go chciał, a on wie najlepiej i z tym nie ma co dyskutować i "."
0
Gdyby Iniesta dostał, to nie dostałby Xavi. Ja myślę jednak, że ta nagroda bardziej należała się Andreasowi. Za bramkę z Chelsea
0
Szkoda, że nie możemy być w grupie z Realem :D
0
thuglife
Ja wcale nie mam wyrzutów do Ciebie. Wiem, że to ze Sportu ta informacja i komentuję to, co napisali ;]
0
"Mircea Lucescu posadził dzisiaj na ławce rezerwowych Dmytro Czyhrynskiego, by zapobiec kontuzji, która mogłaby skomplikować jego transfer do Barcelony."
A może po prostu mieli awans zapewniony, więc oszczędzili go przed ważnym meczem z nami...
0
Każdy ma swoją religię i trzeba to uszanować. Dobrze, że nasi zawodnicy mogą z "tym" poczekać
0
Dla mnie to on sobie może nawet nos zmniejszyć... byleby dobrze grał
0
Po co nam Czyhryński , przecież mamy Muniese.
0
Co to za błąd?
0
"My kupiliśmy Ibrahimovica" - to odpowiedział na zakup realu...
0
tak chyba powiedział, to bo mu się nudziło... nic sensownego nie wymyślił ;]
0
Już kiedyś Henry mówił, że po wypełnieniu kontraktu może odejść za ocean