0

Jak Mali odpadnie to wróci, ale problemu DP nam to nie rozwiązuje...

0

To nie jest nasza sprawa z kim i po jaką cholerę się on spotyka.

Denerwują mnie takie newsy.

Oczywiście nie mam nic do thuglife, który z pewnością przetłumaczył info z sport.es

0

My też wygraliśmy z Realem :D

0

W ogóle jakaś dziwna ta wypowiedź... zbyt wysoką inteligencją to on się nie popisał... lepiej będzie, jak nie wygrają... Ee?

0

Wielki szacunek za to co dla nas zrobił, ale jego zachowanie to żenada -.-

0

Buhahahahahahahhaha

0

Prawdą jest, że Messi w reprezentacji gra totalne bagno. Z drugiej strony on grając bagno i tak jest wystarczająco dobry na pierwszą 11 Argentyny.

Chciałem zaznaczyć również, że z Maradony taki trener jak z tej strony pudelek (chyba dziwne porównanie nie? ;p). On sam nie wiem jak tych zawodników wystawia i nic dziwnego, że sie gubią... bo jeżeli Argentyna gra od początku jednym napastnikiem (o zgrozo!), a później do ataku przesunięty zostaje obrońca, to to normalne nie jest... ale w sumie... po co robić zmiany? i tak wszyscy mają takie same koszulki;]

0

"Czy to przypadkowa zbieżność nazwisk? "

No jak nie, jak tak xd

0

Typowe... oni mówią, że nie zagrają u nas, a my, że u nich. Nie ma sensu tego komentować

0

Niezły tytuł ;]

0

Nie każdego można kupić

0

"Cristiano lepszy od Messiego"

Z której strony? o.0

0

Xavi będzie mógł odpocząć, jak Iniesta wróci do formy i będzie mógł go zastąpić

0

"cwaniaki w tym sporcie siedza. naprawde zal mi ich, ze kpia sobie z takiego pilkarza. sfrustrowane pismaki nic w zyciu nie osiagnely, a o Ronaldinho to moga sobie jedynie pisac. przetrzepalbym im skore za takie cwaniactwo. "wyzej sram niz dupe mam" - jak to mowi znane przyslowie."

ZENADA - jakbyś był dziennikarzem i napisał jakiś artykuł o kimkolwiek powołując się na dane źródło, po czym zostalbys zaatakowany przez sfrustrowanego piłkarza, to też byś coś takiego napisał.

0

"poszukiwał bramkostrzelnego zawodnika, ale ostatecznie postawił na Eidura Gudjohnsena."

haha ciekawie brzmi ;]

0

" w wielkim stylu grał i w wielkim upada :/ "

Z tym pierwszym się zgodzę, ale z tym drugim już nie.

0

Przykład piłkarza, który dla kasy zmarnował sobie karierę ;/

0

Według mnie ten "karny" to był chyba przed polem karnym.

0

Pep go chciał, a on wie najlepiej i z tym nie ma co dyskutować i "."

0

Gdyby Iniesta dostał, to nie dostałby Xavi. Ja myślę jednak, że ta nagroda bardziej należała się Andreasowi. Za bramkę z Chelsea

0

Szkoda, że nie możemy być w grupie z Realem :D

0

thuglife

Ja wcale nie mam wyrzutów do Ciebie. Wiem, że to ze Sportu ta informacja i komentuję to, co napisali ;]

0

"Mircea Lucescu posadził dzisiaj na ławce rezerwowych Dmytro Czyhrynskiego, by zapobiec kontuzji, która mogłaby skomplikować jego transfer do Barcelony."

A może po prostu mieli awans zapewniony, więc oszczędzili go przed ważnym meczem z nami...

0

Każdy ma swoją religię i trzeba to uszanować. Dobrze, że nasi zawodnicy mogą z "tym" poczekać

0

Dla mnie to on sobie może nawet nos zmniejszyć... byleby dobrze grał

0

Po co nam Czyhryński , przecież mamy Muniese.

0

Co to za błąd?

0

"My kupiliśmy Ibrahimovica" - to odpowiedział na zakup realu...

0

tak chyba powiedział, to bo mu się nudziło... nic sensownego nie wymyślił ;]

0

Już kiedyś Henry mówił, że po wypełnieniu kontraktu może odejść za ocean

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?