0

"Wiec Pep, why?"

For money

0

sciah - dokładnie pamiętam jak to było ale tak jakoś mi akurat czytając ten komentarz przyszło do głowy i nie mogłem się powstrzymać :P

0

Będzie tak jak z Fabregasem....

0

Na TVUPlayer jest fajnie. Komentarzyk po ENGLISH xP gadają o transferach i jest fajnie ;]

0

Haha "Boshe" Po tym jednym słowie można wywnioskować, że człowiek nie warty większej uwagi

0

Alves w nowym sezonie dostanie numer po Deco.... czyli 20 xP

0

Nie wiecie czy na SopCast będzie mecz Barcy?

0

Ludzie o czym wy marzycie?? "Kołować ekipę na mecz" ?? Chyba kpisz, że dostaniesz bilet

0

"Barça sie tak łatwo wychowanków nie pozbywa. Zwłaszcza tych genialnych :D"

Tak... a słyszałeś o kimś takim jak Fabregas? :roftl: xD

0

misk00 - skoro ma tą hypoty... (nie ważne) to niech lepiej skończy karierę, a nie zajmuje zbędne kilogramy na ławce i do tego pożera niebotyczne sumy od klubów.

0

masq - haha zwracam honor :] xD

0

masq - a co to Villa przychodzi do działaczy Barcy i rekomenduje im SIlve ;>

0

sinmaker87

Dokładnie. Barca w tym momencie nie ma kim zastąpić Eto'o. Pep zapewne myśli, że kogoś sprowadzi na miejsce "Perełki", a to z dnia na dzień staje się coraz mniej realne...

0

Pewnie nie jest za słaby dla niego ale uważa, że teraz w Barcy może go zastąpić ktoś inny.

0

" [nawet keczupu?]" Może ROnaldo w ramach jakiejś taryfy ulgowej dostałby ten ketchup do frytek :P

0

HAHAHA... :] ciekawe jakby Ronaldo wytrzymał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?