Adi-Messi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
plock
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
"Wiec Pep, why?"
For money
0
sciah - dokładnie pamiętam jak to było ale tak jakoś mi akurat czytając ten komentarz przyszło do głowy i nie mogłem się powstrzymać :P
0
Będzie tak jak z Fabregasem....
0
Na TVUPlayer jest fajnie. Komentarzyk po ENGLISH xP gadają o transferach i jest fajnie ;]
0
Haha "Boshe" Po tym jednym słowie można wywnioskować, że człowiek nie warty większej uwagi
0
Alves w nowym sezonie dostanie numer po Deco.... czyli 20 xP
0
Nie wiecie czy na SopCast będzie mecz Barcy?
0
Ludzie o czym wy marzycie?? "Kołować ekipę na mecz" ?? Chyba kpisz, że dostaniesz bilet
0
"Barça sie tak łatwo wychowanków nie pozbywa. Zwłaszcza tych genialnych :D"
Tak... a słyszałeś o kimś takim jak Fabregas? :roftl: xD
0
misk00 - skoro ma tą hypoty... (nie ważne) to niech lepiej skończy karierę, a nie zajmuje zbędne kilogramy na ławce i do tego pożera niebotyczne sumy od klubów.
0
masq - haha zwracam honor :] xD
0
masq - a co to Villa przychodzi do działaczy Barcy i rekomenduje im SIlve ;>
0
sinmaker87
Dokładnie. Barca w tym momencie nie ma kim zastąpić Eto'o. Pep zapewne myśli, że kogoś sprowadzi na miejsce "Perełki", a to z dnia na dzień staje się coraz mniej realne...
0
Pewnie nie jest za słaby dla niego ale uważa, że teraz w Barcy może go zastąpić ktoś inny.
0
" [nawet keczupu?]" Może ROnaldo w ramach jakiejś taryfy ulgowej dostałby ten ketchup do frytek :P
0
HAHAHA... :] ciekawe jakby Ronaldo wytrzymał