22 maja 2012, 19:28
0
Mogły by być całe czerwone spodenki albo getry bo znowu granatowo..... ;/
28 marca 2012, 22:36
Mam nadzieję że w następnym meczu wygramy! :)
28 marca 2012, 22:35
Koniec. Szkoda że nie wygraliśmy
28 marca 2012, 22:34
ostatnia akcja Milanu...
28 marca 2012, 22:32
Barco wygraj 1:0..... :(
16 grudnia 2011, 23:49
Oby szybko wrócił do zdrowia!
16 grudnia 2011, 23:51
Będzie dobrze David! Trzymaj się!
18 grudnia 2011, 13:42
Alves śmiechowy :)
25 stycznia 2012, 23:35
jaki wynik?!?!
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Mogły by być całe czerwone spodenki albo getry bo znowu granatowo..... ;/
0
Mam nadzieję że w następnym meczu wygramy! :)
0
Koniec. Szkoda że nie wygraliśmy
0
ostatnia akcja Milanu...
0
Barco wygraj 1:0..... :(
0
Mam nadzieję że w następnym meczu wygramy! :)
0
Oby szybko wrócił do zdrowia!
0
Będzie dobrze David! Trzymaj się!
0
Alves śmiechowy :)
0
jaki wynik?!?!