Adi010
Dołączył/a: grudzień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mogły by być całe czerwone spodenki albo getry bo znowu granatowo..... ;/
0
Mam nadzieję że w następnym meczu wygramy! :)
0
Koniec. Szkoda że nie wygraliśmy
0
ostatnia akcja Milanu...
0
Barco wygraj 1:0..... :(
0
Mam stres jak zawsze ; /
0
Co się z Barcą dzieje?!
0
Messi nie strzelił karnego.. D:
0
i ja również nie mogłem.
0
2:2 o nie
0
jaki wynik?! Proszę o odpowiedź! :(
0
jaki wynik?!?!
0
jaki wynik? Prosze odpowiedzcie! :(
0
jaki wynik?
0
Spokojnie, to dopiero początek meczu. Jak było 2:2 też real straszył.
0
No to za tydzień rewanż na Camp Nou....
Mam nadzieję że Barca wygra 4 raz z rzędu z realem :))
0
pepe to piłkarski idiota! tak go nazwał facet ze studia ;d
0
super! Niestety nie widziałem meczu bo wszystkie transmisje mi nie działały, ale czytałem co chwilę wasze komentarze i wiedziałem jak idzie barcelonie mecz. Udało się VeB !
0
błagam dajcie mi link na mecz bo mi sie jedna strona zaciela
0
nie..
0
ładnie ładnie
0
Alves śmiechowy :)
0
Będzie dobrze David! Trzymaj się!
0
Oby szybko wrócił do zdrowia!