1

Ja na miejscu Cziczarito powiedziałbym Carlo że pier.... gre w realu bo zagrał kilka dobrych meczy a on wystawia słabego jak sznurek od snopowiązanki Bale, który zagrał dzisiaj tragicznie

4

Z całą pewnością Guardiola zasłużył na miłe powitanie na Camp Nou

1

Przeczuwam że Rafinha wyjdzie w 1 składzie

0

Piękny mecz dzisiaj zagrali wszyscy piłkarze Barcy. Brawooo!

2

Mecz powtórzony sędzia zakończył mecz 13 sekund przed końcem, piłkarze getafe mieli szanse odrobjć straty.

0

Ja bym wyłączył fife i poszedł spać

1

Real-Atletico 0-2, oglądałem

0

Jak czytam że Ronaldo był najlepszy na boisku to aż mi sie niedobrze robi, rozumiem że można lubić jakiegoś piłkarza, ale bez przesady

3

Bo Ronaldo nie grał :D

0

Z całym szacunkiem do rywala, ale spodziewam się dziś pogromu

2

Czemu Penaldo nie strzalał tak np. z atletico , teraz podnieta ze strzelił 3 bramki

3

Tak coś typu Twarowski i Nahorny :D

0

Nie a tak na serio ktoś wie ?

3

Każdy wie kto to jest Ray Hudson, a kto wie jak się nazywa ten drugi komentator ?

3

Życze mu tego aby w końcu wyleczył kontuzje i jak najszybciej zadebiutował

1

Real juz pewnie plama w gaciach

0

Jak Leo będzie w takiej formie na El Clasico to aż sobie nie wyobrażam co tam sie będzie działo

2

Leo robi to wszystko na takim luzie , to jest nieprawdopodobne

0

We wszystkich statystykach prowadzą piłkarze Barcy, to cieszy

1

Jak słysze tych komentatorów to aż sie odechciewa mecz oglądać

4

Komentator dostaje orgazmu przy każdym zagraniu Ramosa

0

Mourinho chce , aby City awansowało ponieważ wtedy musieli by skupiać się na lidze mistrzów i na lidze angielskiej, a dla Chelsea została tylko liga

0

Ciekawe co by bylo gdyby Carlo pomyślał ze dwumecz jest juz wygrany i wystawił rezerwy. Pewnue to Schalke ggrałoby w ćwierćfinale

0

Ciekawie się robi w madrycie, bardzo ciekawie

0

Fajnie że Arsenal awansował dalej

0

Jest ktoś zagrożony kartkami w naszej drużynie ?

0

No to można powiedzieć " Do trzech razy sztuka " jutro trzeci szansa na objęcie pozycji lidera po tym jak ja straciliśmy, oby nasi piłkarze ją wykorzystali.

0

Ale miła niespodzianka :D

1

Jeszcze 10 min

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?