Adidasek18
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2014
Chojna
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ja na miejscu Cziczarito powiedziałbym Carlo że pier.... gre w realu bo zagrał kilka dobrych meczy a on wystawia słabego jak sznurek od snopowiązanki Bale, który zagrał dzisiaj tragicznie
4
Z całą pewnością Guardiola zasłużył na miłe powitanie na Camp Nou
1
Przeczuwam że Rafinha wyjdzie w 1 składzie
0
Piękny mecz dzisiaj zagrali wszyscy piłkarze Barcy. Brawooo!
2
Mecz powtórzony sędzia zakończył mecz 13 sekund przed końcem, piłkarze getafe mieli szanse odrobjć straty.
0
Ja bym wyłączył fife i poszedł spać
1
Real-Atletico 0-2, oglądałem
0
Jak czytam że Ronaldo był najlepszy na boisku to aż mi sie niedobrze robi, rozumiem że można lubić jakiegoś piłkarza, ale bez przesady
3
Bo Ronaldo nie grał :D
0
Z całym szacunkiem do rywala, ale spodziewam się dziś pogromu
2
Czemu Penaldo nie strzalał tak np. z atletico , teraz podnieta ze strzelił 3 bramki
3
Tak coś typu Twarowski i Nahorny :D
0
Nie a tak na serio ktoś wie ?
3
Każdy wie kto to jest Ray Hudson, a kto wie jak się nazywa ten drugi komentator ?
3
Życze mu tego aby w końcu wyleczył kontuzje i jak najszybciej zadebiutował
1
Real juz pewnie plama w gaciach
0
Jak Leo będzie w takiej formie na El Clasico to aż sobie nie wyobrażam co tam sie będzie działo
2
Leo robi to wszystko na takim luzie , to jest nieprawdopodobne
0
We wszystkich statystykach prowadzą piłkarze Barcy, to cieszy
1
Jak słysze tych komentatorów to aż sie odechciewa mecz oglądać
4
Komentator dostaje orgazmu przy każdym zagraniu Ramosa
0
Mourinho chce , aby City awansowało ponieważ wtedy musieli by skupiać się na lidze mistrzów i na lidze angielskiej, a dla Chelsea została tylko liga
0
Ciekawe co by bylo gdyby Carlo pomyślał ze dwumecz jest juz wygrany i wystawił rezerwy. Pewnue to Schalke ggrałoby w ćwierćfinale
0
Ciekawie się robi w madrycie, bardzo ciekawie
0
Fajnie że Arsenal awansował dalej
0
Jest ktoś zagrożony kartkami w naszej drużynie ?
0
No to można powiedzieć " Do trzech razy sztuka " jutro trzeci szansa na objęcie pozycji lidera po tym jak ja straciliśmy, oby nasi piłkarze ją wykorzystali.
0
Ale miła niespodzianka :D
1
Jeszcze 10 min
0
http://fangol.pl/view/89387/rojo-szaleje-podczas?autoplay
Rojo oszalał :D