19

Henry , uwielbiam tego gościa

1

Gdyby było 1-2 bez tego karnego to było by pełne zadowolenie ,a teraz dużo kibiców pisze że niedosyt i wgl , ale przecież mam to co chcieliśmy :D

0

Jeszcze niecała godzina do meczu, już nie moge się doczekać

0

O bramkarza byl bym spokojny MATS napewno sobie poradzi , mam nadzieje że jeżeli wyjdzie Iniesta to zagra na swoim optymalnym poziomie

0

Mam nadzieje że Suarez przypomni sobie jak sie strzela na angielskich boiskach i strzeli jutro z 2 brameczki :)

0

Moim zdaniem przydałby się nam pewien francuz z juventusu grający na pozyji środkowego pomocnika

3

Przez tych sędziów w hiszpanii to mnie krew zalewa

2

Kto z was nie moze doczekać się meczu ?

8

Przeczuwam kolejny hat-trick w meczu z Malagą

0

Ja od początku wiedziałem ze ronaldo ma więcej tyl kolega sie kłócił

0

Miejmy nadzieje

0

Podczas oglądania meczu z moim tatą nawet on przyznał że Messi jest niemożliwy a jest kibucem realu

1

Dzieki wielkie właśnie wygrałem 2 dyszki :)

3

Mam pytanie , ile bramek z karnego w tym sezonie ma Messi a ile Ronaldo ? Bo kolega założył się ze mną ze Messi ma więcej

6

A kibice realu i tak powiedzą ze mają u siebie najlepszego gracza na świecie

2

Zamiast Kanea lepiej ściągnąć agüero jako zmiennika Benzyny, Reusa jako zmiennika Ronaldo i Sancheza który byłby zmiennikiem balea. Takiej bzdury dawno nie słyszałem , trzeba brac pod uwage że to HD ale bez przesady

0

BArca ma łatwiejszy terminarz , mam nadzieje że komplet punktów

0

na Livesports.pl jest

0

Kouyate i mamy 1-0 dla west hamu

15

Gole Leo z komentarzem Raya Hudsona , to jest coś pieknego

0

czyli najlepszy skład jaki w tej chwili może być . Tak mi sie przynajmniej wydaje

0

o której będą przewidywane składy ?

1

Wczoraj była euforia po przegranej realu , ale dzis trzeba sie skupic i wygrc to spotkanie

3

Chciałbym żeby dzisiaj Suarez coś strzelił

3

Biorąc pod uwage forme barcy z ostatnich meczy to jestem spokojny o jutrzejszy mecz .

0

Gdy oglądałem 1 połowe myślałem że Bale nie gra

7

Real przechodzi do Play ? 4.0

5

Czekałem na mecz a tu na Canal+Sport trening Atletico puścili

0

Ciekawe będą wywiady po meczu

1

Ronaldo pewnie zapomniał że nie ma juz kary

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?