Adidasek18
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2014
Chojna
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
19
Henry , uwielbiam tego gościa
1
Gdyby było 1-2 bez tego karnego to było by pełne zadowolenie ,a teraz dużo kibiców pisze że niedosyt i wgl , ale przecież mam to co chcieliśmy :D
0
Jeszcze niecała godzina do meczu, już nie moge się doczekać
0
O bramkarza byl bym spokojny MATS napewno sobie poradzi , mam nadzieje że jeżeli wyjdzie Iniesta to zagra na swoim optymalnym poziomie
0
Mam nadzieje że Suarez przypomni sobie jak sie strzela na angielskich boiskach i strzeli jutro z 2 brameczki :)
0
Moim zdaniem przydałby się nam pewien francuz z juventusu grający na pozyji środkowego pomocnika
3
Przez tych sędziów w hiszpanii to mnie krew zalewa
2
Kto z was nie moze doczekać się meczu ?
8
Przeczuwam kolejny hat-trick w meczu z Malagą
0
Ja od początku wiedziałem ze ronaldo ma więcej tyl kolega sie kłócił
0
Miejmy nadzieje
0
Podczas oglądania meczu z moim tatą nawet on przyznał że Messi jest niemożliwy a jest kibucem realu
1
Dzieki wielkie właśnie wygrałem 2 dyszki :)
3
Mam pytanie , ile bramek z karnego w tym sezonie ma Messi a ile Ronaldo ? Bo kolega założył się ze mną ze Messi ma więcej
6
A kibice realu i tak powiedzą ze mają u siebie najlepszego gracza na świecie
2
Zamiast Kanea lepiej ściągnąć agüero jako zmiennika Benzyny, Reusa jako zmiennika Ronaldo i Sancheza który byłby zmiennikiem balea. Takiej bzdury dawno nie słyszałem , trzeba brac pod uwage że to HD ale bez przesady
0
BArca ma łatwiejszy terminarz , mam nadzieje że komplet punktów
0
na Livesports.pl jest
0
Kouyate i mamy 1-0 dla west hamu
15
Gole Leo z komentarzem Raya Hudsona , to jest coś pieknego
0
czyli najlepszy skład jaki w tej chwili może być . Tak mi sie przynajmniej wydaje
0
o której będą przewidywane składy ?
1
Wczoraj była euforia po przegranej realu , ale dzis trzeba sie skupic i wygrc to spotkanie
3
Chciałbym żeby dzisiaj Suarez coś strzelił
3
Biorąc pod uwage forme barcy z ostatnich meczy to jestem spokojny o jutrzejszy mecz .
0
Gdy oglądałem 1 połowe myślałem że Bale nie gra
7
Real przechodzi do Play ? 4.0
5
Czekałem na mecz a tu na Canal+Sport trening Atletico puścili
0
Ciekawe będą wywiady po meczu
1
Ronaldo pewnie zapomniał że nie ma juz kary