O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 5629
  • Liczba komentarzy 30
  • Polecenia 0

Komentarze

0

tak apropo to chyba się pomyliliście bo jest napisane że barca gra 20 lutego 2012 roku ??
a nie czasem 2013 hmmm ... ?

0

ajjj będzie trudno no ale zobaczymy jak tam bedzie u nich ze zgraniem :D:D

0

no chyba coś im się stało w głowe albo to kolejne wymysły angielskich gazet przecvież nigdy zyciu barca by nie dała tyle kasy za obońce

0

bardzo dobry pomysł :)

0

bale w barcie to by się nadawał ława albo obrona i nic więcej lewa obrona najlepiej by napędzał ataki z alvesem i mógłby zarówno bardzo szybko z nim wracac do szeregów obronnych jak dla mnie dobra inicjatywa albe troche mniej znam ale też jest to wartościowy piłkarz tak samo jak walijczyk :)
a teraz jeszcze pojawił się taki piłkarzyk jak alaba dla mnie no powiedzmy sobie szczerze chwilowa gwiazdeczka i tyle :)

Zobacz wszystkie

0

no chyba coś im się stało w głowe albo to kolejne wymysły angielskich gazet przecvież nigdy zyciu barca by nie dała tyle kasy za obońce

0

no ja tez bym się nie zgodził z ostatnim zdaniem chociaz ci południowcy mają to do siebie że grają fantastyczny futbol :)
a widzieliśmy też wczorajszych graczy realu czyli portugalczyków xD dla mnie grali każdy co najmniej jak by chcieli ale nie umieli :P
a pepe no cóż zawodowy oszukista lol mnie też rozwalił mou co on robił na lini to było śmiechu warte darł się i krzyczał a i ta mu to nie pomogło hahahaha

0

tak apropo to chyba się pomyliliście bo jest napisane że barca gra 20 lutego 2012 roku ??
a nie czasem 2013 hmmm ... ?

0

miejmy nadzieje że to nie będzie koniec pepa i wspaniałej barcelony :(

0

to samo dzisiaj gdzies słyszałem abo widziałem :)
sir charlton jakiś tam to powiedział

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?