0

tak apropo to chyba się pomyliliście bo jest napisane że barca gra 20 lutego 2012 roku ??
a nie czasem 2013 hmmm ... ?

0

ajjj będzie trudno no ale zobaczymy jak tam bedzie u nich ze zgraniem :D:D

0

no chyba coś im się stało w głowe albo to kolejne wymysły angielskich gazet przecvież nigdy zyciu barca by nie dała tyle kasy za obońce

0

bardzo dobry pomysł :)

0

bale w barcie to by się nadawał ława albo obrona i nic więcej lewa obrona najlepiej by napędzał ataki z alvesem i mógłby zarówno bardzo szybko z nim wracac do szeregów obronnych jak dla mnie dobra inicjatywa albe troche mniej znam ale też jest to wartościowy piłkarz tak samo jak walijczyk :)
a teraz jeszcze pojawił się taki piłkarzyk jak alaba dla mnie no powiedzmy sobie szczerze chwilowa gwiazdeczka i tyle :)

0

mały ale wariat :)

0

po zakończeniu meczu łza mi się zakreciła w oku
GRACIAS PEP !!!!

0

alba przychodzi na pewno :)
a reszta no co widac ze szkółka bardzo intensywnie pracuje więc jeszcze z dwóch przez następny sezon villanowa wrzuci do pierwszego składu barcy albo chociażby do drugiego :P

0

żal mi tego człowieka on po prostu ma coś z głową raz krytykuje raz chwali no ale musi na stare lata z czegoś żyć :P

0

haha po grze może barca przegrywa i remisuje na wyjazdach ale z realem nie przegrywa haha
wszyscy się wypowiadają tylko i wyłącznie na temat barcy może i teraz przygwiazdorzyli ale co z tego ??
ważne że są w finale copa del rey i że biorą udział LM a co do meczu realu z cska to na 90% moskijczycy wygrają albo zremisują u siebie ponieważ to są cięzkie warunki do których z pewnością nie będą przygotowani gracze realu :P
aha i mou no co by tutaj o nim powiedziec żenada no i tyle i tak i tak odejdzie a potem ooo przez długie lata szukanie kolejnego trenera dla realu haha pare sezonów bez wygranej się szykuje ??

0

finał copa del rey będzie teraz takim samym problemem rozegrania meczu tak jak w polce superpuchar pomiędzy legią i wisłą

0

wy też jak coś palniecie xD
barca gra teraz bardzo defensywnie jak dla mnie co pokazywała już w kilku ostatnich meczach zamiast rozgrywać tą piłke to oni w kulki sobie lecą

0

to samo dzisiaj gdzies słyszałem abo widziałem :)
sir charlton jakiś tam to powiedział

0

no na zdjeciu jak na zdjeciu ale zobaczymy to w telewizji bedzie bardzo fajne :)
a ci ktorzy beda na stadionie bedą mieli podwójną gradkę :)

0

haha ciśnięty pele
brawo maradona :)

0

no ja tez bym się nie zgodził z ostatnim zdaniem chociaz ci południowcy mają to do siebie że grają fantastyczny futbol :)
a widzieliśmy też wczorajszych graczy realu czyli portugalczyków xD dla mnie grali każdy co najmniej jak by chcieli ale nie umieli :P
a pepe no cóż zawodowy oszukista lol mnie też rozwalił mou co on robił na lini to było śmiechu warte darł się i krzyczał a i ta mu to nie pomogło hahahaha

0

powodzenia

0

jaki żal nie dość że nie odgwizdał dwóch spalonych to jeszcze ta ręka wstyd sędzia kalosz i tyle

0

BARCA była jest i będzie najlepszym klubem na śwqiecie ponieważ takiej paki jak oni mają nikt nie utworzy :P
nawet jeśli puyol odejdzie to się nic nie stanie bo mamy masche a gdy odejdzie xavi będzie thiago więc w czym problem ??

0

jest tello jest cuenca więc moim zdaniem nie ma sensu wydawać na darmo kase a w razie czego jest fabregas który może grać wszędzie

0

brawo Mou może jeszcze z czasem zmienie zdanie na jego temat :D
a tak wgl to co robi tutaj Ferguson ?? przecież ten dziad nic takiego nie zrobił przez cały rok śmieszne rzeczy :P

0

z jakiej racji van der sar tak nisko ??
a gdzie jest szczęsny ja się pytam?
aha no i casillas chociaż jestem za barcą to załużył sobie na pierwsze miejsc oglądałem jego popisy bramkarskie z zeszłego sezony i to co on robił to była poezja ;)
a valdez jak to valdez nie ma zbyt dużo szans na to aby mógł się pokazać no ale z pewnością nie zawodzi aha no i boruc ostatnimi czasy znakomicie broni no ale nie jest to jego rok tylko teraz ten miesiąc dobrze łapał piłki :P

0

dziwne rzeczy ale wydaje mi się że manc powinno być wyżej od manu xD
ale to są tylko moje przypuszczenia :P

0

dobra dobra ale mogą się spotkac podczas fazy pucharowej co nie ??

0

dokładnie to nie pojedyncze spotkania decyduja o wygranej w lidze lecz cała liga chociaz takie potyczki i remisy na wyjazdach to jest lekka przesada

0

miejmy nadzieje że to nie będzie koniec pepa i wspaniałej barcelony :(

0

moim zdaniem to była bardzo dobra decyzja że odszedł z barcy ponieważ tutaj się nie odnajdywał i tylko marnował się tutaj w klubie a po tym jak go nie zechciał guardiola szukał tylko zemsty zamiast odejsc z honorem dla mnie to był szczyt głupoty ale widocznie tak niektórzy szwedzi tak mają :P

0

fabregas za busquetsa a masche za abidala

0

Kozaxus
no co jak co ale zidan to był klasowy zawodnik więc nie gadaj że był patałachem
co nie zmienia faktów że jestem za BARCA :P

0

no ja tez chcialbym aby został :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?