Adinho10
Dołączył/a: styczeń 2011
Tcv
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
tak apropo to chyba się pomyliliście bo jest napisane że barca gra 20 lutego 2012 roku ??
a nie czasem 2013 hmmm ... ?
0
ajjj będzie trudno no ale zobaczymy jak tam bedzie u nich ze zgraniem :D:D
0
no chyba coś im się stało w głowe albo to kolejne wymysły angielskich gazet przecvież nigdy zyciu barca by nie dała tyle kasy za obońce
0
bardzo dobry pomysł :)
0
bale w barcie to by się nadawał ława albo obrona i nic więcej lewa obrona najlepiej by napędzał ataki z alvesem i mógłby zarówno bardzo szybko z nim wracac do szeregów obronnych jak dla mnie dobra inicjatywa albe troche mniej znam ale też jest to wartościowy piłkarz tak samo jak walijczyk :)
a teraz jeszcze pojawił się taki piłkarzyk jak alaba dla mnie no powiedzmy sobie szczerze chwilowa gwiazdeczka i tyle :)
0
mały ale wariat :)
0
po zakończeniu meczu łza mi się zakreciła w oku
GRACIAS PEP !!!!
0
alba przychodzi na pewno :)
a reszta no co widac ze szkółka bardzo intensywnie pracuje więc jeszcze z dwóch przez następny sezon villanowa wrzuci do pierwszego składu barcy albo chociażby do drugiego :P
0
żal mi tego człowieka on po prostu ma coś z głową raz krytykuje raz chwali no ale musi na stare lata z czegoś żyć :P
0
haha po grze może barca przegrywa i remisuje na wyjazdach ale z realem nie przegrywa haha
wszyscy się wypowiadają tylko i wyłącznie na temat barcy może i teraz przygwiazdorzyli ale co z tego ??
ważne że są w finale copa del rey i że biorą udział LM a co do meczu realu z cska to na 90% moskijczycy wygrają albo zremisują u siebie ponieważ to są cięzkie warunki do których z pewnością nie będą przygotowani gracze realu :P
aha i mou no co by tutaj o nim powiedziec żenada no i tyle i tak i tak odejdzie a potem ooo przez długie lata szukanie kolejnego trenera dla realu haha pare sezonów bez wygranej się szykuje ??
0
finał copa del rey będzie teraz takim samym problemem rozegrania meczu tak jak w polce superpuchar pomiędzy legią i wisłą
0
wy też jak coś palniecie xD
barca gra teraz bardzo defensywnie jak dla mnie co pokazywała już w kilku ostatnich meczach zamiast rozgrywać tą piłke to oni w kulki sobie lecą
0
to samo dzisiaj gdzies słyszałem abo widziałem :)
sir charlton jakiś tam to powiedział
0
no na zdjeciu jak na zdjeciu ale zobaczymy to w telewizji bedzie bardzo fajne :)
a ci ktorzy beda na stadionie bedą mieli podwójną gradkę :)
0
haha ciśnięty pele
brawo maradona :)
0
no ja tez bym się nie zgodził z ostatnim zdaniem chociaz ci południowcy mają to do siebie że grają fantastyczny futbol :)
a widzieliśmy też wczorajszych graczy realu czyli portugalczyków xD dla mnie grali każdy co najmniej jak by chcieli ale nie umieli :P
a pepe no cóż zawodowy oszukista lol mnie też rozwalił mou co on robił na lini to było śmiechu warte darł się i krzyczał a i ta mu to nie pomogło hahahaha
0
powodzenia
0
jaki żal nie dość że nie odgwizdał dwóch spalonych to jeszcze ta ręka wstyd sędzia kalosz i tyle
0
BARCA była jest i będzie najlepszym klubem na śwqiecie ponieważ takiej paki jak oni mają nikt nie utworzy :P
nawet jeśli puyol odejdzie to się nic nie stanie bo mamy masche a gdy odejdzie xavi będzie thiago więc w czym problem ??
0
jest tello jest cuenca więc moim zdaniem nie ma sensu wydawać na darmo kase a w razie czego jest fabregas który może grać wszędzie
0
brawo Mou może jeszcze z czasem zmienie zdanie na jego temat :D
a tak wgl to co robi tutaj Ferguson ?? przecież ten dziad nic takiego nie zrobił przez cały rok śmieszne rzeczy :P
0
z jakiej racji van der sar tak nisko ??
a gdzie jest szczęsny ja się pytam?
aha no i casillas chociaż jestem za barcą to załużył sobie na pierwsze miejsc oglądałem jego popisy bramkarskie z zeszłego sezony i to co on robił to była poezja ;)
a valdez jak to valdez nie ma zbyt dużo szans na to aby mógł się pokazać no ale z pewnością nie zawodzi aha no i boruc ostatnimi czasy znakomicie broni no ale nie jest to jego rok tylko teraz ten miesiąc dobrze łapał piłki :P
0
dziwne rzeczy ale wydaje mi się że manc powinno być wyżej od manu xD
ale to są tylko moje przypuszczenia :P
0
dobra dobra ale mogą się spotkac podczas fazy pucharowej co nie ??
0
dokładnie to nie pojedyncze spotkania decyduja o wygranej w lidze lecz cała liga chociaz takie potyczki i remisy na wyjazdach to jest lekka przesada
0
miejmy nadzieje że to nie będzie koniec pepa i wspaniałej barcelony :(
0
moim zdaniem to była bardzo dobra decyzja że odszedł z barcy ponieważ tutaj się nie odnajdywał i tylko marnował się tutaj w klubie a po tym jak go nie zechciał guardiola szukał tylko zemsty zamiast odejsc z honorem dla mnie to był szczyt głupoty ale widocznie tak niektórzy szwedzi tak mają :P
0
fabregas za busquetsa a masche za abidala
0
Kozaxus
no co jak co ale zidan to był klasowy zawodnik więc nie gadaj że był patałachem
co nie zmienia faktów że jestem za BARCA :P
0
no ja tez chcialbym aby został :(