Nie ma Lionela Jr . Z fb Messiego :
Mi familia y yo agradecemos todos los comentarios y mensajes de afecto recibidos en la fecha, pero queremos dejar en claro que la información que ha circulado acerca del nacimiento de mi hijo es totalmente falsa. Un abrazo a todos!
My family and I thank you all for the comments and messages of affection that we have received today, but we want to make it clear that the information circulating that my son has been born is completely false. A hug to everyone
Nie ma Lionela Jr . Z fb Messiego :
Mi familia y yo agradecemos todos los comentarios y mensajes de afecto recibidos en la fecha, pero queremos dejar en claro que la información que ha circulado acerca del nacimiento de mi hijo es totalmente falsa. Un abrazo a todos!
My family and I thank you all for the comments and messages of affection that we have received today, but we want to make it clear that the information circulating that my son has been born is completely false. A hug to everyone
jozek21 - piwko ;-) Barca moglaby Neymara wypozyczyc bo liga brazylijska sie skonczyla . Tylko oczywiście jeszcze jest zmieniający zdanie przynajmniej raz dziennie trenerinho Santosu , ktory go pewnie nie pusci :-\
Komentarze
0
Levante (wyjazd)
Znajdzie sie miejsce w budzecie na stroj do plywania ?
0
Sensacja ! Real Madryt po Gran Derbi wyprzedzil Mallorce w tabeli !
0
Nie ma Lionela Jr . Z fb Messiego :
Mi familia y yo agradecemos todos los comentarios y mensajes de afecto recibidos en la fecha, pero queremos dejar en claro que la información que ha circulado acerca del nacimiento de mi hijo es totalmente falsa. Un abrazo a todos!
My family and I thank you all for the comments and messages of affection that we have received today, but we want to make it clear that the information circulating that my son has been born is completely false. A hug to everyone
0
Ostrzezenie dla kierowcow : nad Madryt nadciaga zimny front , mozliwe opady sniegu .
0
Uprzedzajac niektorych co chcieliby to napisac .
Tak, jest na TVP1 ;)
0:3 i Real nie skonczy tego meczu w komplecie .
0
Pele pewnie strzelił 6 w jednym meczu Pucharu Europy ...
Po Mistrzostwo ! Nadzieja umiera ostatnia !
VEB !!!
0
Jaka fotka .. xd Normalnie błagam żeby Jutro na meczu Szczęsny obronił wszystkie te dupostrzały Ronaldo...
0
Nie ma Lionela Jr . Z fb Messiego :
Mi familia y yo agradecemos todos los comentarios y mensajes de afecto recibidos en la fecha, pero queremos dejar en claro que la información que ha circulado acerca del nacimiento de mi hijo es totalmente falsa. Un abrazo a todos!
My family and I thank you all for the comments and messages of affection that we have received today, but we want to make it clear that the information circulating that my son has been born is completely false. A hug to everyone
0
jozek21 - piwko ;-) Barca moglaby Neymara wypozyczyc bo liga brazylijska sie skonczyla . Tylko oczywiście jeszcze jest zmieniający zdanie przynajmniej raz dziennie trenerinho Santosu , ktory go pewnie nie pusci :-\
0
Levante (wyjazd)
Znajdzie sie miejsce w budzecie na stroj do plywania ?