0

Levante (wyjazd)
Znajdzie sie miejsce w budzecie na stroj do plywania ?

0

Sensacja ! Real Madryt po Gran Derbi wyprzedzil Mallorce w tabeli !

0

Nie ma Lionela Jr . Z fb Messiego :
Mi familia y yo agradecemos todos los comentarios y mensajes de afecto recibidos en la fecha, pero queremos dejar en claro que la información que ha circulado acerca del nacimiento de mi hijo es totalmente falsa. Un abrazo a todos!

My family and I thank you all for the comments and messages of affection that we have received today, but we want to make it clear that the information circulating that my son has been born is completely false. A hug to everyone

0

Ostrzezenie dla kierowcow : nad Madryt nadciaga zimny front , mozliwe opady sniegu .

0

Uprzedzajac niektorych co chcieliby to napisac .
Tak, jest na TVP1 ;)
0:3 i Real nie skonczy tego meczu w komplecie .

0

1 xdddddd

0

Nie znam hiszpańskiego bo to AS napisał , ale ...
"Jak donosi hiszpański dziennik "AS" Josep Guardiola zaakceptował w końcu propozycję władz Barcelony i złożył podpis pod nowym kontraktem.
Guardiola złożył podpis pod rocznym kontraktem. Prolongata nowej umowy ma zostać ogłoszona podczas specjalnej konferencji prasowej. "

VEB !!! Mister zostaje !!!

0

Za wczesnie na Gran Derby . Btw Guardiola podpisal NOWY KONTRAKT !!!!!!!!!

0

Pele pewnie strzelił 6 w jednym meczu Pucharu Europy ...
Po Mistrzostwo ! Nadzieja umiera ostatnia !
VEB !!!

0

Kuba548
Oczywiście ze bym chcial , niepodoba mi sie tylko jego egoistyczny styl gry i zycia. Dowód ? Ostatnio zażadał podwyżki bo ma w kontrakcie , że bedzie najlepiej opłacanym piłkarzem na świecie , a obecnie najwiecej zarabia S.Eto u Szejków.
P.S nawet jakbym byl II Ronaldo to dzieki naszemu zarąbistemu systemowi scautingu , w Polsce nikt by na mnie nie zwrócił uwagi.

0

Jaka fotka .. xd Normalnie błagam żeby Jutro na meczu Szczęsny obronił wszystkie te dupostrzały Ronaldo...

0

Wszystko ładnie pięknie , tylko Porto wycenia Hulka na 80 mln Ejros .

0

A co on powtórki meczów Arsenalu ogląda ?? XD BTW wcześniej widziałem zapowiedź FCB Fantasy Manager , nie orientuje się ktoś kiedy na Android Market wejdzie ? Vamos

0

"Gram w najlepszej drużynie na świecie"
Ciekawe jak długo jeszcze pogra , bo ta 'kosiarka ' zdobywając czerwone kartki raczej nie pomaga Realowi ;-)

0

jozek21 - piwko ;-) Barca moglaby Neymara wypozyczyc bo liga brazylijska sie skonczyla . Tylko oczywiście jeszcze jest zmieniający zdanie przynajmniej raz dziennie trenerinho Santosu , ktory go pewnie nie pusci :-\

0

Real juz mysli ze sezon wygral . 10 grudnia kolejna manita ;) Casillas juz pewnie szuka najlepszych rekawic na necie ^^

0

Jak narazie tylko Lech i Legia mogą dojść do fazy grupowej LM , a zresztą i tak niewiadomo czy Messi by przyjechał ^^

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?