O sobie
- Zainteresowania Piłka Nożna, Motoryzacja
- Ulubiony zawodnik CR7, Zidane, Casillas, Raul, Xavi, Iniesta
- Ulubione zespoły Real Madrid, Barca
- Barcelonie kibicuję od nie kibicuje barcelonie
Statystyki
- Dni w serwisie 5424
- Liczba komentarzy 6
- Polecenia 0
Komentarze
0
Ma rację, z Chelsea i Realem nam do śmiechu nie było
0
To dobry pomysł kibice Barcy popatrzcie, ze on ma potenciał a u was mało gra by ko w duzej formie wykorzystac. A w Sevilli ma szanse na debiut dlamnie to dobry pomysł
0
Wyobraście sobie Barce bez Leo. Cos takiego jak Liverpool w tej chwili ^^
0
heh widać po komentarzach, ze bronicie Messiego niestety to jest prawda. ogladnijcie sobie filmiki co niektore i to widac. Niestety nikt nie njest bez winy ani Mou ani Pep wiec nie macie co bronic swojego trenera oraz piłkarza bo ninestety As nie klepie drukarka w tej chwili ;d
0
a oto znowu ja ;d Jestem Kibolem Realu od małego ale to co robi mou to jest psychiczne. Niestety nie rozumiem go. Piłkarze sa nastawieni bardziej agresywnie. Ale i tak nie przestane kibicować realowi. Dlamnie ta sytułacja jest do wyjaśnienia jeszcze raz gratuluje Barcelonie superpucharu ;d
0
Ma rację, z Chelsea i Realem nam do śmiechu nie było
0
heh widać po komentarzach, ze bronicie Messiego niestety to jest prawda. ogladnijcie sobie filmiki co niektore i to widac. Niestety nikt nie njest bez winy ani Mou ani Pep wiec nie macie co bronic swojego trenera oraz piłkarza bo ninestety As nie klepie drukarka w tej chwili ;d
0
Wyobraście sobie Barce bez Leo. Cos takiego jak Liverpool w tej chwili ^^
0
To dobry pomysł kibice Barcy popatrzcie, ze on ma potenciał a u was mało gra by ko w duzej formie wykorzystac. A w Sevilli ma szanse na debiut dlamnie to dobry pomysł
0
a oto znowu ja ;d Jestem Kibolem Realu od małego ale to co robi mou to jest psychiczne. Niestety nie rozumiem go. Piłkarze sa nastawieni bardziej agresywnie. Ale i tak nie przestane kibicować realowi. Dlamnie ta sytułacja jest do wyjaśnienia jeszcze raz gratuluje Barcelonie superpucharu ;d