Admar
Dołączył/a: sierpień 2011
JrD
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ma rację, z Chelsea i Realem nam do śmiechu nie było
0
To dobry pomysł kibice Barcy popatrzcie, ze on ma potenciał a u was mało gra by ko w duzej formie wykorzystac. A w Sevilli ma szanse na debiut dlamnie to dobry pomysł
0
Wyobraście sobie Barce bez Leo. Cos takiego jak Liverpool w tej chwili ^^
0
heh widać po komentarzach, ze bronicie Messiego niestety to jest prawda. ogladnijcie sobie filmiki co niektore i to widac. Niestety nikt nie njest bez winy ani Mou ani Pep wiec nie macie co bronic swojego trenera oraz piłkarza bo ninestety As nie klepie drukarka w tej chwili ;d
0
a oto znowu ja ;d Jestem Kibolem Realu od małego ale to co robi mou to jest psychiczne. Niestety nie rozumiem go. Piłkarze sa nastawieni bardziej agresywnie. Ale i tak nie przestane kibicować realowi. Dlamnie ta sytułacja jest do wyjaśnienia jeszcze raz gratuluje Barcelonie superpucharu ;d
0
Niestety Jestem fanem Realu od małego ale to co robi Mourinho mnie nie pokoji. Aktualnie nie było kiedyś problemów miedzy Realem a Barca wpadł Mou i all zaczeło się psuć. Gratuluje Barcelonie superpucharu ale nie powiem, ze Real słabo zagrał. Faul Marcelo nie potrzebny. Ogulnie Słowa Villi i uderzenie Ozila nie potrzebne jeszcze niestety jest w to zamieszany Messi ;D Który tez po raz kolejny próbował sięgnąc Ozila ta swoja krótką rączką.