Adran360
Dołączył/a: kwiecień 2011
Łódź
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Mario96w
0
@PizzerMan W porządku.
1
@FcPortoFan1999 Obrońca mniejszych klubów :D
6
@Kapitan hawk Koszerny zapach butów na klatce schodowej XD.
3
@FcPortoFan1999 Przez to, że nie oglądasz ligi fraudów.
4
@MESSIah16 Dziękujemy za humanistyczny przekaz z hazbary.
0
@Danny Gaucho Poprawione .
2
@DonCarletto Pod koniec sezonu 1973–74 Molowny, który pracował w Realu Madryt na stanowisku dyrektora (gdzie pozostał do 1990 r.), zastąpił Miguela Muñoza na stanowisku szefa pierwszej drużyny. W tym roku zdobył krajowy puchar .
Transfermarkt błędnie mu wpisuje wygraną za copa del rey z sezonu 73-74.
0
@JanneAhonen Fifa nalepkę daje.
https://zapodaj.net/images/6dde426f43439.png
0
@JanneAhonen Mamy dwa turnieje o mś tak samo jak dwóch najlepszych piłkarzy na świecie.
0
@FcPortoFan1999 Nie mogli, bo łysy powiedział today I feel is the new creator of tournaments.
0
@FcPortoFan1999 Twój klub był ostatni mistrzem interkontynentalnego. Wygrywaliście też w 1987r a więc nie jest tak źle. My mamy od was tylko jednego mśa więcej.
3
Jeśli liczymy ten tytuł jako kolejny interkontynentalny to Real wygrywa po raz 4. Stają się tym samym liderem w klasyfikacji historycznej wyprzedzając Milan,Nacional,Penarol,Bocę- 3tytuły. Ogólnie z kmśem będzie to 9 mistrz świata Realu.
Pełna lista klubowych mistrzów świata;
https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_world_champion_football_clubs
3
@JordiAlbion Takie składają obietnice. Problem w tym , że nikt poza Barcą i Realem nie wykazuje inicjatywy co do startu tego projektu.
1
@FcPortoFan1999 Ale to jest ich narodowy XDD
1
@DonCarletto Łysy wygrał fest. Rywalizuje z superligą, uefą i ma dodatkowe rozgrywki.
2
@FcPortoFan1999 W 2023 Repra Kataru broniła tu mistrza Azji+ mecze eliminacyjne.
1
@takisobiektos Tylko w nba masz jedną federacje a w piłce multum. Musiałby jakiś gigant streamingowy jak amazon,netflix wyłożyć kupę siana na te wszystkie licencję. Na razie chyba tylko mls poszedł w league passy z darmowymi meczami co kilka kolejek.
1
Rodrygo się zchamił ale wyszło na jego.
1
@adi7adi8 To piłkę będzie oglądac coraz mniej ludzi. Już teraz przegrywają z darmowymi socialami z opcjami premium rywalizację o uwagę widza .
0
@DonCarletto Niby nazwa ta sama ale turniej inny. W poprzedniku rywalizowały ze sobą tylko Europa i AmerykaPoł(coś jak teraz w reprach finalissima) a teraz wszyscy mistrzowie kontynentów mają możliwość wygrać.
1
Oby takie streamy za free jak to fifa+ weszły w przyszłości do europejskich pucharów i top5.
1
I takie krótkie i przyjemne halftimeshow to może być a nie 4 godz z Shakirą.
2
@PizzerMan Podbijam i leci git.
0
@kejdzi Warto dodać też, że krótsze playoffy w superlidze unify wydają się gorszym rozwiązaniem. Chociaż jeden mecz w półfinale na neutralnym terenie brzmi ciekawie.
1
@kejdzi Też uważam, że ligi blue i union są nieprzemyślane. Powinny być tak samo skonstruowane jak star i gold. Superliga miała być bardzo elitarna a nie przyjmować kształtu mniejszych, przypudrowanych rozgrywek uefoskich. Zakładając idealistycznie, że wszyscy się na ten projekt zgadzają to dostaniemy ligę star i gold lepsze od lm, le. Blue lepszą od lk ale gdzieś koło 10 kolejki zasadniczego sezonu jak wspominałeś zacznie się odpuszczanie i rezerwowe składy u tych, którym nie idzie. Liga union z problemami jak blue będącą jeszcze większą ligą śmiechu niż lk. Dobra dla naszych ekstraklasowców.
"Prowadzenie 2 europejskich pucharów na raz będzie bardzo ciężkie do zrobienia a jakoś nie widzę UEFY żeby tak z dnia na dzień zrezygnowała ze swoich pucharów."
Gra o sumie zerowej raczej tutaj będzie. Wszystko na razie wskazuje na porażkę sl. Wątpię w scenariusz, że jedni będą grać w rozgrywkach uefy a drudzy w rozgrywkach a22 sports. Mielibyśmy kibicowsko czas gorszych sezonów z dwoma wybrakowanymi produktami dopóki ktoś nie wykosiłby konkurencji z rynku. Tym bardziej nie wierzę w koegzystencję tych dwóch tworów i rozdmuchania kalendarza do gigantycznej liczby meczów. Już teraz mamy narzekania niektórych zawodników na dużą ilość spotkań (Kounde,Rodri,Alisson,Tchouaméni,Bernardo Silva) a wtedy mogłyby zacząć się strajki.
Co do podziału slotów jaki proponują to wygląda to tak;
Liga Star: 12 ekip z bezpośrednim awansem z lig krajowych, 2 ekipy z eliminacji, 2 mistrzów z poprzedniego sezonu (Star i Gold) = 16 uczestników
Liga Gold: 8 ekip z bezpośrednim awansem z lig krajowych, 7 ekipy z eliminacji, 1 mistrz (Blue) = 16 uczestników.
Liga Blue: 14 ekip z bezpośrednim awansem z lig krajowych, 17 ekip z eliminacji, 1 mistrz (Union) = 32 uczestników.
Liga Union: playoffy dla ponad 100 klubów i wejście do rozgrywek dla 32 drużyn.
1
@macio_944 Sztuczna.
5
@Kapitan hawk
2
@AmigoBlancos No ale weź tam zmień tą madrycką tv :D
@Martwy Poczułem się przez chwilę jak na dzidce.
2
@AmigoBlancos "bawi Footroll." O to chodzi w jego kanale.