3

@Comfortable_ Długie.

3

Logrones przegrało ale zdobyło nasze serca,wątroby i nerki.

3

@norbi77 Nie ma drugiego takiego klubu. Oni są poza skalą w większości rozgrywek. Wyjątek stanowią SPH i CDR.

0

@FcPortoFan1999 Lubisz takie karne.

2

NIco Ramosa odwalił w karnych.

1

@Marian_Pazdzioch Blendy z colą a malty żadnych dodatków nie potrzebują.

3

@norbi77 Niskie ale takie flopy się wydarzyły. W sporcie, szczególnie na najwyższym poziomie, zawsze istnieje pewne ryzyko, że nawet najlepsi zawodnicy zawiodą w kluczowych momentach. Messi mimo, że jest goatem psuł karne z Chelsea, w finale CA 2016r. Baggio nie trafil w finale Mś, dużo jeszcze można by znaleźć takich przykładów.
Real też nie jest wolny od takich momentów np. Ramos posyłający piłkę na orbitę z Bayernem w karnych w seznoie 11/12.

3

@MesQueUnClub96 Japońskie animce mają dowalone soundtracki.


A z zachodnich to w tych najpopularniejszych tytułach jak Shrek,Epoka,Krol Lew, Coco itp.

2

@norbi77 Szczęściu trzeba pomóc. Karius,Ulreich Doonnaruma,Neuer mylili się ale na posterunku byli Benzema,Bale,Joselu. Sędziowie zawsze będą się mylić. W ich przypadku jak wygrywają najwięcej to rzecz jasna będzie najwięcej na ich korzyść.

3

@norbi77 Jeśli wymieniasz dużo przykładów to znaczy, że jest to regularne. Czy jeśli coś zdarza się regularnie to jest to tylko i wyłącznie fart?

0

@Messibestplayerintheworld W finale miło byłoby zobaczyć klasyk :)

1

@Messibestplayerintheworld Pewnie pomęczymy się trochę z nimi.

1

@Messibestplayerintheworld Atletyczne Bilbao i atletyczny Madryt coś cienko dzisiaj.

1

@MesQueUnClub96 Nic już się nie chce jak kiedyś.

#boomer,zoomer

1

1

OL wygrywa po samobóju Khalil Fayada w końcówce z Montpellier .
https://streamin.me/v/b7e0f500

0

@D10SLEO Gerd Muller.

2

@GeneralXavi Szczęsny sigma.

0

@draxidox Bardzo przyjemna.

1

@FcPortoFan1999 Dobry ale niedoskonały przez brak Euro.

2

Kosmiczny mecz w Guimarães.

2

@blakkudium Piękny dublet.

7

@Popitek12 Ostatnie nagranie @Kessie przed zniknięciem.


0

@LukaszFan Wystarczy ogarnięty prezydent w stylu Pereza? Nie no prosta sprawa znaleźć drugiego takiego gościa jak najlepszy prezes klubu piłkarskiego w historii.

0

Ale z tym Olmo to dajcie spokój.

6

Trzeba wyjść na balkon pooglądać jak ludzie tracą setki zł XD.

1

Człowiek chciałby życzyć culesom uszatków ale ze szwagrami to tylko można życzyć pomyślnych rejestracji.

1

@FcPortoFan1999 I tak będzie wam ciężko o mistrza i ligę fraudów 2.

1

Kotopsy szczuropodobne vs psy gigagachady.
https://jbzd.com.pl/obr/3951310/nakurwiamyyyyyy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?