Adran360
Dołączył/a: kwiecień 2011
Łódź
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Comfortable_ Długie.
3
Logrones przegrało ale zdobyło nasze serca,wątroby i nerki.
3
@norbi77 Nie ma drugiego takiego klubu. Oni są poza skalą w większości rozgrywek. Wyjątek stanowią SPH i CDR.
0
@FcPortoFan1999 Lubisz takie karne.
2
NIco Ramosa odwalił w karnych.
1
@Marian_Pazdzioch Blendy z colą a malty żadnych dodatków nie potrzebują.
3
@norbi77 Niskie ale takie flopy się wydarzyły. W sporcie, szczególnie na najwyższym poziomie, zawsze istnieje pewne ryzyko, że nawet najlepsi zawodnicy zawiodą w kluczowych momentach. Messi mimo, że jest goatem psuł karne z Chelsea, w finale CA 2016r. Baggio nie trafil w finale Mś, dużo jeszcze można by znaleźć takich przykładów.
Real też nie jest wolny od takich momentów np. Ramos posyłający piłkę na orbitę z Bayernem w karnych w seznoie 11/12.
3
@MesQueUnClub96 Japońskie animce mają dowalone soundtracki.
A z zachodnich to w tych najpopularniejszych tytułach jak Shrek,Epoka,Krol Lew, Coco itp.
2
@norbi77 Szczęściu trzeba pomóc. Karius,Ulreich Doonnaruma,Neuer mylili się ale na posterunku byli Benzema,Bale,Joselu. Sędziowie zawsze będą się mylić. W ich przypadku jak wygrywają najwięcej to rzecz jasna będzie najwięcej na ich korzyść.
3
@norbi77 Jeśli wymieniasz dużo przykładów to znaczy, że jest to regularne. Czy jeśli coś zdarza się regularnie to jest to tylko i wyłącznie fart?
0
@Messibestplayerintheworld W finale miło byłoby zobaczyć klasyk :)
1
@Messibestplayerintheworld Pewnie pomęczymy się trochę z nimi.
1
@Messibestplayerintheworld Atletyczne Bilbao i atletyczny Madryt coś cienko dzisiaj.
1
@MesQueUnClub96 Nic już się nie chce jak kiedyś.
#boomer,zoomer
1
@MesQueUnClub96 Pies.
1
OL wygrywa po samobóju Khalil Fayada w końcówce z Montpellier .
https://streamin.me/v/b7e0f500
0
@D10SLEO Gerd Muller.
2
@GeneralXavi Szczęsny sigma.
0
@draxidox Bardzo przyjemna.
1
@FcPortoFan1999 Dobry ale niedoskonały przez brak Euro.
2
Kosmiczny mecz w Guimarães.
2
@blakkudium Piękny dublet.
7
@Popitek12 Ostatnie nagranie @Kessie przed zniknięciem.
0
@LukaszFan Wystarczy ogarnięty prezydent w stylu Pereza? Nie no prosta sprawa znaleźć drugiego takiego gościa jak najlepszy prezes klubu piłkarskiego w historii.
3
No i tak to jest.
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2025/01/hyCBTBjEerJf1uNQBWH6lLrY7HwCAP0n.mp4
0
Ale z tym Olmo to dajcie spokój.
6
Trzeba wyjść na balkon pooglądać jak ludzie tracą setki zł XD.
1
Człowiek chciałby życzyć culesom uszatków ale ze szwagrami to tylko można życzyć pomyślnych rejestracji.
1
@FcPortoFan1999 I tak będzie wam ciężko o mistrza i ligę fraudów 2.
1
Kotopsy szczuropodobne vs psy gigagachady.
https://jbzd.com.pl/obr/3951310/nakurwiamyyyyyy