Adran360
Dołączył/a: kwiecień 2011
Łódź
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie mrugajcie, bo jakąś bramkę przegapicie.
1
@FcPortoFan1999 Po takich meczach ciężko zasnąć.
8
Arabskie technodisco wleciało ;D
0
Por la decimoquinta!
1
@norbi77 Raz zmieniłem.
1
@Marian_Pazdzioch E tam koniec kariery. Za tydzień Miami rozpoczyna presezon. 19 lutego ConcacafChampionsCup a 1 kolejka MLS 22lutego.
0
@FcPortoFan1999 Jest w lepszej formie niż w ostatnim klasyku ale ciągle czegoś brakuje do prajmu.
0
@Who_you_mam Podejrzewam, że odejdzie po KMŚ. Wróci do Santosu albo pójdzie do Miami grać za frytki.
0
@FcPortoFan1999 Jak nie Malcom to Trinkał.. Nasi ludzie mają problem z mentalem.
4
Benfica wygrywa puchar ligi portugalskiej!
1
@escarabajo Tradycyjnie zakończenie oglądania 5 meczów naraz XD.
1
Sevilla wyrównuje w końcówce.
https://x.com/GoalsXtra/status/1878198457917149514
2
Dublet LDJa z Alkmaar.
1
@blakkudium Alkmaar już 2;1.
1
Ładnie Rabiot i Greenwod.
https://www.goalstube.online/2025/01/rennes-marseille.html
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Gol Riojy z Sevillą.
https://x.com/GoalsXtra/status/1878190425040629829
6
Popsuty karny Aouara i Benzemy, ledwo wyciągnięty remis i strata pkt Ittihadów z Feihą . Hilale wracają na fotel lidera.
Skrót spotkania;
@mekston @escarabajo @blakkudium @misterio @Popitek12 2 @Kessie inni zainteresowani ligą wielbłądów
0
@Mitch_Atleta Abroad. Jak nie Saudi to MLS no chyba, że inna liga z top 5 mu się marzy.
1
@FcPortoFan1999
1
Bramka Moraty z Cagliari.
https://x.com/GoalsXtra/status/1878185275194494987
6
Saudyjczycy przygotowali na jutrzejszy klasyk taką oprawę.
1
@Arden Pewnie Saudyjska.
2
@DonCarletto Wróci pewnie jeszcze do Rosario.
2
Schjelderup otwiera wynik spotkania w derbowym finale pucharu ligi.
https://tiny.pl/k2rfg-22
0
@FcPortoFan1999 Godziny będą straszne. Pewnie z 6 meczów dziennie od 18 do 6rano.
0
@FcPortoFan1999 AFC na MŚ jest ogólnie najgorsza. Od 26r już nie będzie, bo OFC dostanie jeden slot.
0
@FcPortoFan1999 Nie jakiś, bo mają mistrza 2xrazy z rzędu. Na MŚ zagrali fatalnie i teraz w eliminacjach znowu im nie idzie.
0
@FcPortoFan1999 W piłce to Arabowie też potrafią namieszać. Nawet Australia wygrywała tytuł w 15r.
0
@FcPortoFan1999 Korea Poł ma już wyrobioną kulturę sportu i ciężko będzie ich dogonić.