0

@Pedri16Future Alonso wydaje się powiewem świeżości ale też nie wiadomo czy przełoży sukcesy u aptekarzy na Real. Zdecydowanie wyższa presja u madrycioków.

1

@MessiForeverTheBest Odpalił ale w tamtym sezonie wszedł na kosmiczny lvl i teraz jest zjazd.
@Encore Benz też nie do zastąpienia.
@FcPortoFan1999 Mini dublet z interkontynentalnym i superpucharem Europy już mają.
@Mitch_Atleta XD

2

@norbi77 Przyjemnie oglądać Real mucony przez blaugranę ale mimo wszystko kontrowersyjna sztuka nowoczesna jest lepsza z kobietami.

5

Może jeszcze ich słynny mental zadziała ale powoli można już mówić o nieudanej reaktywacji galaktikosów. Kroos nie jest dobrze zastąpiony przez Cebulosa, boki im się sypią, Śo poza Rudigerem to prowizorka a między Mekambe a Vinicusem nie ma chemii. Z dwóch brazoli robią się tłuste koty a Jude przez cofnięcie zalicza ostry zjazd strzelecki. Karolek to też beton z dorobkiem co nie daje szansy ławce i szkółce.

0

@FcPortoFan1999 Podejrzewam, że za około 5lat Vini skusi się na Arabię.

0

@FcPortoFan1999 Nie ma między nimi chemii .

2

@Kapitan hawk Ale oni o sędziach nie gadajo..
@norbi77 Oni często maja kontrowersyjną interpretacje przepisów.

0

@VegetaPolska Goat wśród seriali aktorskich a w anime aocik.

3

@Popitek12 Zawodnicy Realu nie wytrzymają diety alkoholowej, którą im zlecisz.

1

@FcPortoFan1999 Po drugim takim spektakulo jak tutaj oczy będą do wymiany.

1

Derby Madrytu zapowiadają się wybornie. Pewnie ekstraklasowe 0;0 jak @FcPortoFan1999 lubi.

1

Dwumecz Real City.
https://tiny.pl/jf-k1r4z

0

Papużki 1;0 z Realem. W końcu coś się dzieje.
https://streamff.com/v/f51ac7bf

0

PSV 3;1 z Nec po bramce Bakayoko.


1

2

@mekston Beczka beczką ale australijską mi się dzisiaj lepiej oglądało niż papużki z Realem..

1

Akcja Davida, bramka Sahraouiego i Lille prowadzi 2;1 z St Etienne .
https://streamable.com/n051zw

1

@blakkudium Ciekawe jak sb poradzą z Juve, kiedy rewanż mają u siebie.

0

Brakuje dopaminki i mózgotrzepa jak w ostatniej multilidze lm.

1

@blakkudium Najlepsza liga w kosmosie.

3

Morata już zastąpiony.


0

@Encore Dla mnie Ney pod wieloma względami. Indywidualnie, klubowo , reprezentacyjnie i po prostu przyjemniejsza gra dla oka.

0

@Rupert_Haubica Jak liga taka słaba to dlaczego odpadli w 1 rundzie playoff? Polecam sprawdzić lvl rozgrywek oglądając spotkania a nie sugerować się tiktokiem z okresu przygotowawczego, gdzie u Luisito problemy z trzymaniem wagi to żadna nowość.

4

Piłka na KMŚ.


7

Nie ma jak w domu.


2

Mecz Lecha z Widzewem c+ udostępnił za darmo na yt.
https://www.youtube.com/live/3uBdYjWfPc0?si=Yy_0GsZWkrsnvQgV

1

@FcPortoFan1999 Bramka antysemicka i cenzura jest potrzebna.

2

@Lionel_Messi10 5 na 5 trafionych. Perfekcja. Oby tak w oficjalnych meczach, gdzie trafią się jedenastki.

1

@Lionel_Messi10 Karne będą za chwilę.


2

Amigosy nie chcą strzelać to spójrzmy na gola Gonzalo Montiela w 90+min z Instituto.


@Lionel_Messi10

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?