Adran360
Dołączył/a: kwiecień 2011
Łódź
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pedri16Future Alonso wydaje się powiewem świeżości ale też nie wiadomo czy przełoży sukcesy u aptekarzy na Real. Zdecydowanie wyższa presja u madrycioków.
1
@MessiForeverTheBest Odpalił ale w tamtym sezonie wszedł na kosmiczny lvl i teraz jest zjazd.
@Encore Benz też nie do zastąpienia.
@FcPortoFan1999 Mini dublet z interkontynentalnym i superpucharem Europy już mają.
@Mitch_Atleta XD
2
@norbi77 Przyjemnie oglądać Real mucony przez blaugranę ale mimo wszystko kontrowersyjna sztuka nowoczesna jest lepsza z kobietami.
5
Może jeszcze ich słynny mental zadziała ale powoli można już mówić o nieudanej reaktywacji galaktikosów. Kroos nie jest dobrze zastąpiony przez Cebulosa, boki im się sypią, Śo poza Rudigerem to prowizorka a między Mekambe a Vinicusem nie ma chemii. Z dwóch brazoli robią się tłuste koty a Jude przez cofnięcie zalicza ostry zjazd strzelecki. Karolek to też beton z dorobkiem co nie daje szansy ławce i szkółce.
0
@FcPortoFan1999 Podejrzewam, że za około 5lat Vini skusi się na Arabię.
0
@FcPortoFan1999 Nie ma między nimi chemii .
2
@Kapitan hawk Ale oni o sędziach nie gadajo..
@norbi77 Oni często maja kontrowersyjną interpretacje przepisów.
0
@VegetaPolska Goat wśród seriali aktorskich a w anime aocik.
3
@Popitek12 Zawodnicy Realu nie wytrzymają diety alkoholowej, którą im zlecisz.
1
@FcPortoFan1999 Po drugim takim spektakulo jak tutaj oczy będą do wymiany.
1
Derby Madrytu zapowiadają się wybornie. Pewnie ekstraklasowe 0;0 jak @FcPortoFan1999 lubi.
1
Dwumecz Real City.
https://tiny.pl/jf-k1r4z
0
Papużki 1;0 z Realem. W końcu coś się dzieje.
https://streamff.com/v/f51ac7bf
0
PSV 3;1 z Nec po bramce Bakayoko.
1
Lille 3;1.
https://streamable.com/6sd44c
2
@mekston Beczka beczką ale australijską mi się dzisiaj lepiej oglądało niż papużki z Realem..
1
Akcja Davida, bramka Sahraouiego i Lille prowadzi 2;1 z St Etienne .
https://streamable.com/n051zw
1
@blakkudium Ciekawe jak sb poradzą z Juve, kiedy rewanż mają u siebie.
0
Brakuje dopaminki i mózgotrzepa jak w ostatniej multilidze lm.
1
@blakkudium Najlepsza liga w kosmosie.
3
Morata już zastąpiony.
0
@Encore Dla mnie Ney pod wieloma względami. Indywidualnie, klubowo , reprezentacyjnie i po prostu przyjemniejsza gra dla oka.
0
@Rupert_Haubica Jak liga taka słaba to dlaczego odpadli w 1 rundzie playoff? Polecam sprawdzić lvl rozgrywek oglądając spotkania a nie sugerować się tiktokiem z okresu przygotowawczego, gdzie u Luisito problemy z trzymaniem wagi to żadna nowość.
4
Piłka na KMŚ.
7
Nie ma jak w domu.
2
Mecz Lecha z Widzewem c+ udostępnił za darmo na yt.
https://www.youtube.com/live/3uBdYjWfPc0?si=Yy_0GsZWkrsnvQgV
1
@FcPortoFan1999 Bramka antysemicka i cenzura jest potrzebna.
2
@Lionel_Messi10 5 na 5 trafionych. Perfekcja. Oby tak w oficjalnych meczach, gdzie trafią się jedenastki.
1
@Lionel_Messi10 Karne będą za chwilę.
2
Amigosy nie chcą strzelać to spójrzmy na gola Gonzalo Montiela w 90+min z Instituto.
@Lionel_Messi10