0

@Dejvo Wygląd kwestia subiektywna.

0

@mekston Xg to xd jak mawiał Czesław.

0

@Kamiloza91 Farfocle też trzeba umieć wykorzystywać.

0

No i pojawił się Mekambe.

0

@Dejvo Można nie lubić Realu ale stadion mają topkę światową. Zamykany dach, ekran 360° to lvl na NFL i finały KMŚ,LM,Euro,MŚ.

1

@fart Szykuje się dwumecz retardów z najdroższymi składami na świecie xd.

0

Golazo w lidze szwajcarskiej.
https://tiny.pl/r_r0v6ng

1

Julek mógł ich wykończyć...

0

Może Czua jest słabym pomocnikiem ale za to na śo fauluje na karnego XD

0

Jest kontakt. Musi być 11!

2

Ale było słychać fucka Juda XD

1

@Gibbon_FCB On jeszcze na śo sb pogrywał.

0

Roberto Carlos czy Marcelo. Który najlepszym lo w historii?

0

@katalonczyk987 Ich hymn, nasz śpiewany a capella, Live, Sevilli, Romy są najlepsze na świecie.

0

@FcPortoFan1999 To miłego seansu. Ja odpalę sobie derby Madryciątek.

0

@FcPortoFan1999 Oglądam Orzełki , Francję, Holandię. Wcześniej Arabia, Dojcze,Angole, jakieś skróty z Australii ale na ekstra poza Widzewem się nie skuszę.

1

Pod wpływem rambli puściłem paletkarzy jak Hurkacz wygrywał.. Już mi się nie chce dalej oglądać.

4

Hilale remisują z Damaciem 2;2.
@mekston @escarabajo @Popitek12 @blakkudium

1

4

Gimenez już strzela dla Milanu.


2

Gol Leao z Empoli.


1

@escarabajo Ale meczycho.


Aż szkoda, że nie oglądałem na żywo.

2

Memiczna okładka Marci.

0

@FcPortoFan1999 Drugie czerwo XDD

0

@FcPortoFan1999 Dymy tera. Bójka i czerwona kartka :D

0

Madryckie czary przeszły na Dragao.


@FcPortoFan1999

3

1

0

@escarabajo Ale 3pkt będą po karniaczku.

1

@papryk13 Byłoby miło zrewanżować się im w LM.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?