Adran360
Dołączył/a: kwiecień 2011
Łódź
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Dejvo Wygląd kwestia subiektywna.
0
@mekston Xg to xd jak mawiał Czesław.
0
@Kamiloza91 Farfocle też trzeba umieć wykorzystywać.
0
No i pojawił się Mekambe.
0
@Dejvo Można nie lubić Realu ale stadion mają topkę światową. Zamykany dach, ekran 360° to lvl na NFL i finały KMŚ,LM,Euro,MŚ.
1
@fart Szykuje się dwumecz retardów z najdroższymi składami na świecie xd.
0
Golazo w lidze szwajcarskiej.
https://tiny.pl/r_r0v6ng
1
Julek mógł ich wykończyć...
0
Może Czua jest słabym pomocnikiem ale za to na śo fauluje na karnego XD
0
Jest kontakt. Musi być 11!
2
Ale było słychać fucka Juda XD
1
@Gibbon_FCB On jeszcze na śo sb pogrywał.
0
Roberto Carlos czy Marcelo. Który najlepszym lo w historii?
0
@katalonczyk987 Ich hymn, nasz śpiewany a capella, Live, Sevilli, Romy są najlepsze na świecie.
0
@FcPortoFan1999 To miłego seansu. Ja odpalę sobie derby Madryciątek.
0
@FcPortoFan1999 Oglądam Orzełki , Francję, Holandię. Wcześniej Arabia, Dojcze,Angole, jakieś skróty z Australii ale na ekstra poza Widzewem się nie skuszę.
1
Pod wpływem rambli puściłem paletkarzy jak Hurkacz wygrywał.. Już mi się nie chce dalej oglądać.
4
Hilale remisują z Damaciem 2;2.
@mekston @escarabajo @Popitek12 @blakkudium
1
Taśmy na męczennika.
https://x.com/thexdeaf/status/1888290767564681611
4
Gimenez już strzela dla Milanu.
2
Gol Leao z Empoli.
1
@escarabajo Ale meczycho.
Aż szkoda, że nie oglądałem na żywo.
2
Memiczna okładka Marci.
0
@FcPortoFan1999 Drugie czerwo XDD
0
@FcPortoFan1999 Dymy tera. Bójka i czerwona kartka :D
0
Madryckie czary przeszły na Dragao.
@FcPortoFan1999
3
Dublet Dembele z Monaco.
https://x.com/PannellTam68482/status/1887983454807089624
1
Magłaja bohaterem!
https://server2edge.b-cdn.net/uploads/afa738b4.mp4
0
@escarabajo Ale 3pkt będą po karniaczku.
1
@papryk13 Byłoby miło zrewanżować się im w LM.