0

@AmigoBlancos Wrócisz jak Vinicius odejdzie do Arabii. Jaro obmyślił plan.

2

Antony odżył poza Old Trafford.

1

@blakkudium Jeszcze jest sport fight jakby nie było, gdzie puścić.

1

@blakkudium Dziwne, bo mają prawa a to hit tej ligi... Nieraz puszczają mniej atrakcyjne spotkania z jednoznacznym faworytem.

1

@escarabajo Turcji, Australia, Brazylia albo MLS według plotek.

12

Europa w lidze konfitury nie jest gotowa na podlaskie joga bonito.

0

@FcPortoFan1999 Czyli 22 marca .

1

@blakkudium RSL takim spotkaniem przyćmiło na razie LE i LK :D

1

@Popitek12 Pomoc działa, bo Qadisiya spada na 4 lokatę kosztem Naserów.

0

@FcPortoFan1999 Zapił pewnie. Jak wróci to przeczyta.
@escarabajo Zdecydowanie nie wykorzystują potencjału swojej kadry. Ta się jeszcze osłabia, bo przez transfer zawodnika z klubu Pana Oskara Firmino wylatuje.

3

Duran wymiata w RSL.
@AFA

1

Może nie tak ładny wolej jak w derbach Merseyside ale tez niczego sobie.


1

@blakkudium 1;2 już. Znowu saudyjski hit dobrze się ogląda.

6

@blakkudium 97min w derbach. Gol marzenie.

7

Cudo.


2

@escarabajo Przy pierwszej bramce dał ładne podanie.


1

@misterio Klasyk rządzi się swoimi prawami.

2

@partymaker Jaki przegryw? 3 tytuły wygrywał jako trener, 1jako zawodnik.

0

Piszczelem strzelił XD

2

@vangoor Dwumecze takich wielkich marek powinny zawsze odbywać się w LM.

1

@adi7adi8 Rodriego brakuje. On tam wszystko napędzał niczym silnik.

2

Haaland odżył dzisiaj bez Rudigera.

0

Milion taktyk vs siła przyjaźni, kolejny sezon czas zacząć.

0

@ricardo0705 A coś konkretniej?

0

@MesQueUnClub96 Taki mood.


0

@ricardo0705 Wszystkie reformy się sprawdzają a tacy narzekacze jak ty obejrzą raz na ruski rok i marudzą xd. Nawet nie potraficie swoimi zdaniami pisać tylko "kopiuj i wklej ". Nie masz emocji, bo gra l1 pod szyldem LM z jednoznacznym faworytem. Dostaniesz hity jak RealvsCity to będziesz miał emocje. Po fazie zasadniczej wśród kibiców miałeś raczej większość opinii pozytywnych. Zdrowie zawodników z najwyższej półki jest jak najbardziej problemem, bo rozgrywają coraz więcej min . Rozwiązaniem w przyszłości mogą być większe kadry klubów i repr, dłuższe przerwy miedzy sezonami albo podział sezonów na klubowy i reprezentacyjny. Na pewno żadna federacja nie odpuści i nie zmniejszy ilości meczów, drużyn a wręcz przeciwnie spodziewam się kolejnych reform powiększających .

Zastanawia mnie w takich rozważaniach dlaczego nikt nie czepia się lig krajowych? Tam jest zdecydowanie więcej spotkań ogólnie i to nie atrakcyjnych. Może to one powinny być pomniejszone ?

1

Bombele na 2;0 dla Paryża.

5

Piłka na finał LM.


1

@Criss18Barca Według Cope Karol wymyślił sobie Mendyego na po.

3

@Encore XDD


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?