Adran360
Dołączył/a: kwiecień 2011
Łódź
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AmigoBlancos Wrócisz jak Vinicius odejdzie do Arabii. Jaro obmyślił plan.
2
Antony odżył poza Old Trafford.
1
@blakkudium Jeszcze jest sport fight jakby nie było, gdzie puścić.
1
@blakkudium Dziwne, bo mają prawa a to hit tej ligi... Nieraz puszczają mniej atrakcyjne spotkania z jednoznacznym faworytem.
1
@escarabajo Turcji, Australia, Brazylia albo MLS według plotek.
12
Europa w lidze konfitury nie jest gotowa na podlaskie joga bonito.
0
@FcPortoFan1999 Czyli 22 marca .
1
@blakkudium RSL takim spotkaniem przyćmiło na razie LE i LK :D
1
@Popitek12 Pomoc działa, bo Qadisiya spada na 4 lokatę kosztem Naserów.
0
@FcPortoFan1999 Zapił pewnie. Jak wróci to przeczyta.
@escarabajo Zdecydowanie nie wykorzystują potencjału swojej kadry. Ta się jeszcze osłabia, bo przez transfer zawodnika z klubu Pana Oskara Firmino wylatuje.
3
Duran wymiata w RSL.
@AFA
1
Może nie tak ładny wolej jak w derbach Merseyside ale tez niczego sobie.
1
@blakkudium 1;2 już. Znowu saudyjski hit dobrze się ogląda.
6
@blakkudium 97min w derbach. Gol marzenie.
7
Cudo.
2
@escarabajo Przy pierwszej bramce dał ładne podanie.
1
@misterio Klasyk rządzi się swoimi prawami.
2
@partymaker Jaki przegryw? 3 tytuły wygrywał jako trener, 1jako zawodnik.
0
Piszczelem strzelił XD
2
@vangoor Dwumecze takich wielkich marek powinny zawsze odbywać się w LM.
1
@adi7adi8 Rodriego brakuje. On tam wszystko napędzał niczym silnik.
2
Haaland odżył dzisiaj bez Rudigera.
0
Milion taktyk vs siła przyjaźni, kolejny sezon czas zacząć.
0
@ricardo0705 A coś konkretniej?
0
@MesQueUnClub96 Taki mood.
0
@ricardo0705 Wszystkie reformy się sprawdzają a tacy narzekacze jak ty obejrzą raz na ruski rok i marudzą xd. Nawet nie potraficie swoimi zdaniami pisać tylko "kopiuj i wklej ". Nie masz emocji, bo gra l1 pod szyldem LM z jednoznacznym faworytem. Dostaniesz hity jak RealvsCity to będziesz miał emocje. Po fazie zasadniczej wśród kibiców miałeś raczej większość opinii pozytywnych. Zdrowie zawodników z najwyższej półki jest jak najbardziej problemem, bo rozgrywają coraz więcej min . Rozwiązaniem w przyszłości mogą być większe kadry klubów i repr, dłuższe przerwy miedzy sezonami albo podział sezonów na klubowy i reprezentacyjny. Na pewno żadna federacja nie odpuści i nie zmniejszy ilości meczów, drużyn a wręcz przeciwnie spodziewam się kolejnych reform powiększających .
Zastanawia mnie w takich rozważaniach dlaczego nikt nie czepia się lig krajowych? Tam jest zdecydowanie więcej spotkań ogólnie i to nie atrakcyjnych. Może to one powinny być pomniejszone ?
1
Bombele na 2;0 dla Paryża.
5
Piłka na finał LM.
1
@Criss18Barca Według Cope Karol wymyślił sobie Mendyego na po.
3
@Encore XDD