6

@Lionel_Messi10 Ale 1xArabClubChampionsCup jest :D .

1

@syzje Zostaje a co będzie dalej to się zobaczy.

0

@Encore Kiedyś to były linki. Teraz to nie ma linków.

4

@RosjaninBut Szefko.

0

@FcPortoFan1999 Widziałem debatęc+ , programy w ksach ,meczykach , głosowania w sondach ,śledziłem ramblę i zdecydowanej większości się podobało. Wkurzały się futbolowe konserwy i ci co nie rozumieli albo nie chcieli się wysilić, aby zrozumieć zmiany.

3

@Kapitan hawk Toni wróć!! XDD

0

@FcPortoFan1999 Właśnie o to chodzi :) Ty jesteś anty a większość opinii jest na +.

0

@FcPortoFan1999 Coś co dla cb jest psuciem futbolu dla innych może być zwiększeniem jego atrakcyjności.

1

@FcPortoFan1999 Ty lubisz 0-0 to wiadomo, że ci się nie podoba :D.

0

@FcPortoFan1999 "Ludzie nie chcą 0-0" Jasne, że nie chcą. Jakby ode mnie zależało to usunąłbym remisy w ligach i kazałbym grać karne . Drużyna co wygrywa 11- 2pkt a przegrywająca 1pkt.
Wygrane powyżej 4,5goli-4pkt a w pucharach bezpośredni awans, bez konieczności rewanżu.
Takie luźne propozycje reform piłkarskich.

1

@FcPortoFan1999 W Ameryce musi być show.

1

@mekston Pięknie zaczęli uczestnicy kmś XD.
https://streamable.com/b7hska

0

@Popitek12 To trza na spokojnie pomyśleć.

1

@AdrianFCB10 Wymienić spidermana z megalodonem to nawet szwagry , bajeranty nie dadzą radę.

1

@AdrianFCB10 Pasowałby na następcę Lewusa.

1

Gol Julka z Bilbao.
https://streamin.me/v/7e40d2b3

1

@escarabajo Pewnie podjarani kibice przez powrót Almirona tak typują.

1

@escarabajo Social media typu twitter albo x . Jak ,kto woli.

0

@partymaker Simeone vs Valverde... Tu nie mogło być za ciekawie.

0

@daniel32778 2 to więcej niż w Bundes. Mynsienom zabrał ligę tylko Bayer w ostatnich latach.

0

@Xxxbarca4ever Nie wygrywa co roku. LIlle i Monaco potrafili zabrać im tytuł podczas trwania dynastii katarskiej.

2

@MOLESTA Zapowiada się świetnie ten dwumecz.

1

@escarabajo Atlanta jako jeden z faworytów do mistrza na wschodzie i ogólnie w lidze dostaje kubeł zimnej wody na głowę.



5

Bombel strzela jak szalony.
https://streamin.me/v/f138529b

0

@Jonyx Gorszy od Escobarowego.

1

@misterio Algorytm yt mi podesłał i od razu napisałem kom.
Ciekawie zapowiada się też Alley Fight od Netflixa. Jako fan DMC muszę looknąć na tą produkcję.


2

Mappa wyda 4 kwietnia oldschoolową , dystopijną serie oryginalną- LAZARUS. Reżyserem produkcji ma zostać Shinichirō Watanabe , najbardziej znany z Cowboy Bebopa ,Animatrixa.
W utopijnym roku 2052 dr Skinner odkrył cudowny lek . W 2055 Skinner ogłasza, że ​​lek ma trzyletni okres półtrwania i wkrótce wszyscy, którzy go wzięli, umrą.
Powołano grupę zadaniową składającą się z pięciu agentów, których zadaniem było odnalezienie Skinnera i stworzenie szczepionki . Grupa otrzymała nazwę „Lazarus”.
Seria ma inspirować się Johnym Wickiem.
Trailer produkcji;


3

Go Ahead Eagles drugi raz w tygodniu pokonuje PSV. Tym razem w lidze.

1

@blakkudium I najedzony pitcom z dagrasso. Zero testosteronu, zero potrzeb.

0

@FcPortoFan1999 Realowy mental jest za słaby na to co dzieje się w Ekstraklasie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?