3

@kamyk_23 Musi być skuteczny. W pierwszym meczu miał sporo okazji ale nie przekuł tego w bramki.

1

@FcPortoFan1999 Na pocieszenie zostaje ci wygrana Barcy z orzełkami 10vs11 XD.

1

@FcPortoFan1999 Ekipa Pana Oskara mogłaby sobie wygrać mistrza ale na klubowych w starciu z amigosami nie życzę im nic dobrego ;p

1

@FcPortoFan1999 Porto jest pozytywnym klubem.

1

@Lionel_Messi10 W czerwcu jak będą w takiej formie to się nie obrażę :D

2

Horta na 1;0 dla Bragi z Porto.
https://streamin.me/v/8a3bd769

2

Inter łapie kontakt.
https://streamin.me/v/8797c2b3

4

Drugi gol Monzy z Interem.


1

Monza prowadzi z Interem.


0

@FcPortoFan1999 Jeszcze Inter,PSV,Orzełki,derby Pragi,MLS,Lille,twoje Smoki,Meksyk. Nie zginiemy.

1

Bramka Davida z Montpellier.
https://streamin.me/v/3bcd7968

1

Wykład lingwistyczny profesora Ćwiąkały na temat wymowy nazwisk piłkarzy.


1

Drugi gol Pulisika.
https://streamin.me/v/97de00e6

2

@mekston Na Anfield niech pokaże trochę tego prime'u.

2

@mekston Najlepsze ligi muszą trzymać się standardów.

2

Monaco traci prowadzenie w końcówce po failu Majeckiego.
https://streamin.me/v/5443473f

3

@Kapitan hawk Wyszedł przed końcem meczu jak na kapitana przystało.

2

@mekston Stary znajomy @FcPortoFan1999 też wpisuje się dzisiaj na listę strzelców.
https://x.com/galeno_world/status/1898115937527906664

5

Shababy wyrównują z Naserami.


Mitro na 2;0 dla Hilali.

@escarabajo @mekston @blakkudium @Popitek12 @Kessie @Kapitan hawk

2

Minamino na 1;0 dla Monaco z Toulouse.
https://streamin.me/v/81186e8d

2

@mekston Teraz Ahli znowu sb nie radzi



1

@mekston CR z golem.


1

@xvcWinterSoldier W Boruto była tak sytuacja, że w odc kanonicznym Boruciak wymyślił nowego rasengana i w odc mangowym go użył. Możliwe, że tu będzie podobnie.

5

Hilale i Ahli prowadzą.



A Naserzy przegrywają po karnym.
@escarabajo @mekston @blakkudium @Popitek12 @Kessie @Kapitan hawk

2

@VegetaPolska Jak zapodałeś temat to napiszę kontrowersyjnie, że Daima>GT. Ciekawsza fabuła, kanoniczna i rzecz jasna lepsza kreska, animacja.

1

1

@FCBparasiempre To już raczej jego ostatni klub. Ewentualnie jeszcze zaliczy powrót do ojczyzny. Z Barceloną przydałby się jakiś mecz pożegnalny na nowym CN np. puchar Gampera.

1

@Krzysztof1987 Przeciążenie mięśni.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?