Adran360
Dołączył/a: kwiecień 2011
Łódź
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@kamyk_23 Musi być skuteczny. W pierwszym meczu miał sporo okazji ale nie przekuł tego w bramki.
1
@FcPortoFan1999 Na pocieszenie zostaje ci wygrana Barcy z orzełkami 10vs11 XD.
1
@FcPortoFan1999 Ekipa Pana Oskara mogłaby sobie wygrać mistrza ale na klubowych w starciu z amigosami nie życzę im nic dobrego ;p
1
@FcPortoFan1999 Porto jest pozytywnym klubem.
1
@Lionel_Messi10 W czerwcu jak będą w takiej formie to się nie obrażę :D
2
Horta na 1;0 dla Bragi z Porto.
https://streamin.me/v/8a3bd769
2
Inter łapie kontakt.
https://streamin.me/v/8797c2b3
4
Drugi gol Monzy z Interem.
1
Monza prowadzi z Interem.
0
@FcPortoFan1999 Jeszcze Inter,PSV,Orzełki,derby Pragi,MLS,Lille,twoje Smoki,Meksyk. Nie zginiemy.
1
Bramka Davida z Montpellier.
https://streamin.me/v/3bcd7968
1
Wykład lingwistyczny profesora Ćwiąkały na temat wymowy nazwisk piłkarzy.
1
Drugi gol Pulisika.
https://streamin.me/v/97de00e6
2
@mekston Na Anfield niech pokaże trochę tego prime'u.
0
@D10SLEO Po tym
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcS4VZcznwTwu2y06vp2QjFeHqSc6psmKaMMsg&s
zakaz wstępu
2
Dublet bombela.
https://streamin.me/v/990d3c47
https://streamin.me/v/3f55c2a3
2
@mekston Najlepsze ligi muszą trzymać się standardów.
2
Monaco traci prowadzenie w końcówce po failu Majeckiego.
https://streamin.me/v/5443473f
3
@Kapitan hawk Wyszedł przed końcem meczu jak na kapitana przystało.
2
@mekston Stary znajomy @FcPortoFan1999 też wpisuje się dzisiaj na listę strzelców.
https://x.com/galeno_world/status/1898115937527906664
5
Shababy wyrównują z Naserami.
Mitro na 2;0 dla Hilali.
@escarabajo @mekston @blakkudium @Popitek12 @Kessie @Kapitan hawk
2
Minamino na 1;0 dla Monaco z Toulouse.
https://streamin.me/v/81186e8d
2
@mekston Teraz Ahli znowu sb nie radzi
1
@mekston CR z golem.
1
@xvcWinterSoldier W Boruto była tak sytuacja, że w odc kanonicznym Boruciak wymyślił nowego rasengana i w odc mangowym go użył. Możliwe, że tu będzie podobnie.
5
Hilale i Ahli prowadzą.
A Naserzy przegrywają po karnym.
@escarabajo @mekston @blakkudium @Popitek12 @Kessie @Kapitan hawk
2
@VegetaPolska Jak zapodałeś temat to napiszę kontrowersyjnie, że Daima>GT. Ciekawsza fabuła, kanoniczna i rzecz jasna lepsza kreska, animacja.
1
@mekston Lecimy z multi Saudi.
https://zapodaj.net/images/34cdee327c18f.png
1
@FCBparasiempre To już raczej jego ostatni klub. Ewentualnie jeszcze zaliczy powrót do ojczyzny. Z Barceloną przydałby się jakiś mecz pożegnalny na nowym CN np. puchar Gampera.
1
@Krzysztof1987 Przeciążenie mięśni.