Adran360
Dołączył/a: kwiecień 2011
Łódź
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@HighestInTheRoom Widzę, że avek niekoszerny.
1
@Hindus Świat niedobra jest.
3
@mekston AlAin już wygrywa. Świetną akcję zrobił Rahimi i Al Baloushi M strzełi na 0;1.
@escarabajo @blakkudium
1
Właśnie trwa pojedynek trenerski Kewell-Crespo. Transmisja pierwszego meczu LM AFC AlAin- Yokohama Marinos na oficjalnym kanale yt AFC.
2
@barcelonaLM Lecimyyyyy.
4
Niezła kompromitacja Al-Ittihad u siebie z Al-Ettifaq. Ekipa Stevena Gerarda wygrała na wyjeździe 5;0.
Hattrick Ekambiego
Bramka z dystansu Fofany
Karniak Moussy dembele
https://tiny.pl/dc6c6
@mekston @escarabajo @blakkudium
7
@Kgorecki2500 Na naszą stronę przeszedł od nich owczarek. Uważam, że wymiana na +.
1
@AFA Militao powinien już być w pełni sprawny na CA. Na 9 Evanilson albo Endrick powinni dać radę albo zagrają bez i do madryciaków dołaczy nasz Rapha.Boki trochę odstają patrząc na dawne czasy. W pomocy też przydałby się ktoś lepszy do rozgrywania.
0
@Rewolucja123 Po trenigu masz orzeźwienie a rano to jest bardziej stresujące.
1
@mekston To już Lapka musisz zapytać co kombinuje.
0
@Xaviball W jego kiejsce podobno mają sprowadzić Osimhena.
1
@Culer9002 Do Widzewa by się przydał na czas jak Pawłowski będzie kontuzjowany.
0
@Rl9k1nG Były pogłoski o zainteresowaniu Barcy zawodnikiem z ligi katarskiej.
0
@Rewolucja123 Po treningu jest bardzo przyjemny. Poranny natomiast jest już wyzwaniem.
1
@escarabajo Jutro o 12:00 pierwszy mecz finałowy LMAFC YokohamaMarinos-AlAin.
6
@Kessie Wczoraj grał i strzelił bramkę.
10
Endrick dzisiaj asysta i gol w Copa Libertadores z urugwajskim LIverpoolem Montevideo.
https://x.com/LibertadoresBR/status/1788720971798442248
@mekston @escarabajo @blakkudium @bartas97 @DonCarletto @VegetaPolska
0
@MesQueUnClub96 W sezonie druga a w wieloletnim czwarta.
https://www.uefa.com/nationalassociations/uefarankings/
1
@bartas97 W tym sezonie potężniejsze były SerieA i Bundesliga.
1
@blakkudium Saudi, drugie na świecie na rynku transferowym z wydatkami na poziomie 800+mln€ i przewalili w Azji.
@michal199500hehe Wszyscy tam mają kasę i to wpływa na cenę.
0
@Bulbulator To, że przegrali to jedno ale w jakim stylu.
2
Czwarta drużyna z Grecji ładuje 6 bramek w dwumeczu czwartej ekipie z PL. Angielskie kluby wydały w ostatnim okienku prawie 2,5mld€ , żeby przegrać wszystkie europejskie rozgrywki.
5
@Arden Ciekawe czy stepująca.
0
@Kamiloza91 Nie masz w czym się orientować. Podali tylko proponowany format i niby że mecze miałyby być za darmo. W darmochę akurat nie wierzę . No chyba, że w jakieś niższej jakości i z reklamami.
0
@Kamiloza91 Też jestem za supeligą ale przez zły pijar stworzony na początku ciężko będzie o jej powstanie. Na razie była rozprawa z dobrym wyrokiem dla SL i trzeba czekać na rozwój wydarzeń.
0
@Kamiloza91 Milan ma 7.
1
@Chaoss Szkoda, że nie udało się doścignąć Milanu w klasyfikacji historycznej. Na dodatek Bayern i Live nas przegonili :/
2
Dropsy uspokajające dają radę XD
1
@AFA Z chęcią zobaczyłbym go prowadzącego jakąś kadrę w przyszłości.
0
@FcPortoFan1999 Tylko czterokrotnie w historii zdarzył się klasyk w LM czyli bardzo rzadko. Może po reformie się to zmieni.