1

@HighestInTheRoom Widzę, że avek niekoszerny.

1

@Hindus Świat niedobra jest.

3

@mekston AlAin już wygrywa. Świetną akcję zrobił Rahimi i Al Baloushi M strzełi na 0;1.


@escarabajo @blakkudium

1

Właśnie trwa pojedynek trenerski Kewell-Crespo. Transmisja pierwszego meczu LM AFC AlAin- Yokohama Marinos na oficjalnym kanale yt AFC.


2

@barcelonaLM Lecimyyyyy.

4

Niezła kompromitacja Al-Ittihad u siebie z Al-Ettifaq. Ekipa Stevena Gerarda wygrała na wyjeździe 5;0.
Hattrick Ekambiego


Bramka z dystansu Fofany

Karniak Moussy dembele
https://tiny.pl/dc6c6
@mekston @escarabajo @blakkudium

7

@Kgorecki2500 Na naszą stronę przeszedł od nich owczarek. Uważam, że wymiana na +.

1

@AFA Militao powinien już być w pełni sprawny na CA. Na 9 Evanilson albo Endrick powinni dać radę albo zagrają bez i do madryciaków dołaczy nasz Rapha.Boki trochę odstają patrząc na dawne czasy. W pomocy też przydałby się ktoś lepszy do rozgrywania.

0

@Rewolucja123 Po trenigu masz orzeźwienie a rano to jest bardziej stresujące.

1

@mekston To już Lapka musisz zapytać co kombinuje.

0

@Xaviball W jego kiejsce podobno mają sprowadzić Osimhena.

1

@Culer9002 Do Widzewa by się przydał na czas jak Pawłowski będzie kontuzjowany.

0

@Rl9k1nG Były pogłoski o zainteresowaniu Barcy zawodnikiem z ligi katarskiej.

0

@Rewolucja123 Po treningu jest bardzo przyjemny. Poranny natomiast jest już wyzwaniem.

1

@escarabajo Jutro o 12:00 pierwszy mecz finałowy LMAFC YokohamaMarinos-AlAin.

6

@Kessie Wczoraj grał i strzelił bramkę.

10

Endrick dzisiaj asysta i gol w Copa Libertadores z urugwajskim LIverpoolem Montevideo.


https://x.com/LibertadoresBR/status/1788720971798442248
@mekston @escarabajo @blakkudium @bartas97 @DonCarletto @VegetaPolska

0

1

@bartas97 W tym sezonie potężniejsze były SerieA i Bundesliga.

1

@blakkudium Saudi, drugie na świecie na rynku transferowym z wydatkami na poziomie 800+mln€ i przewalili w Azji.
@michal199500hehe Wszyscy tam mają kasę i to wpływa na cenę.

0

@Bulbulator To, że przegrali to jedno ale w jakim stylu.

2

Czwarta drużyna z Grecji ładuje 6 bramek w dwumeczu czwartej ekipie z PL. Angielskie kluby wydały w ostatnim okienku prawie 2,5mld€ , żeby przegrać wszystkie europejskie rozgrywki.

5

@Arden Ciekawe czy stepująca.

0

@Kamiloza91 Nie masz w czym się orientować. Podali tylko proponowany format i niby że mecze miałyby być za darmo. W darmochę akurat nie wierzę . No chyba, że w jakieś niższej jakości i z reklamami.



0

@Kamiloza91 Też jestem za supeligą ale przez zły pijar stworzony na początku ciężko będzie o jej powstanie. Na razie była rozprawa z dobrym wyrokiem dla SL i trzeba czekać na rozwój wydarzeń.

0

@Kamiloza91 Milan ma 7.

1

@Chaoss Szkoda, że nie udało się doścignąć Milanu w klasyfikacji historycznej. Na dodatek Bayern i Live nas przegonili :/

2

Dropsy uspokajające dają radę XD


1

@AFA Z chęcią zobaczyłbym go prowadzącego jakąś kadrę w przyszłości.

0

@FcPortoFan1999 Tylko czterokrotnie w historii zdarzył się klasyk w LM czyli bardzo rzadko. Może po reformie się to zmieni.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?