O sobie
- Zainteresowania Piłka Nożna , Imprezy , Bieganie , Filmy ,
- Ulubiony zawodnik Ronaldinho Víctor Valdés Messi Puyol Pique Dani Parejo
- Ulubione zespoły FC Barcelona , F.C. United of Manchester
- Barcelonie kibicuję od 2007/08
Statystyki
- Dni w serwisie 2583
- Liczba komentarzy 8
- Polecenia 3
Komentarze
0
Mam 19 lat zbliża się 20 . Przez szkołę i zajęcia poza szkolne nie mam zbytnio czasu (przygotowania do matury której terminy korzystnie sie ułożyły pod wyjazd) na nic niestety a mimo to dołożyłem do tego prace żeby zarobić pieniądze na wyjazd który będzie w okolicach moich urodzin czyli 14.05 . 10 maja gramy z Espanyolem a 13 z Valladolidem i na OBA te mecze zbieram pieniążki żeby spełnić marzenie i pojechać na derby Katalonii. Najlepsze jest to że osoba z którą bym pojechał jest kibicem Espanyolu więc do dodatkowo dodaje smaczku. A bluza no co.... jakby było chłodno chociaż o to ciężko będzie w maju w Hiszpanii to jakbyyyyyy było jednak jakimś cudem chłodniej to by się przydała :) Marzeniem jest aby wyjazd doszedł do skutku. Pozdrawiam Redakcje i wszystkich kibiców ! VeB !
0
1
@DonAndresFCB Może Kagawa jescze jakby sie inaczej poprowadził ?
0
@cisman są w 2021 . sam czekam z niecierpliwością
0
@rafalnac87 KLAAAAASA
2
Oby nie....bo strace prace :P
1
@DonAndresFCB Może Kagawa jescze jakby sie inaczej poprowadził ?
0
@cisman są w 2021 . sam czekam z niecierpliwością
0
0
@rafalnac87 KLAAAAASA