AdriFCB
Dołączył/a: czerwiec 2019
Kielce
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mam 19 lat zbliża się 20 . Przez szkołę i zajęcia poza szkolne nie mam zbytnio czasu (przygotowania do matury której terminy korzystnie sie ułożyły pod wyjazd) na nic niestety a mimo to dołożyłem do tego prace żeby zarobić pieniądze na wyjazd który będzie w okolicach moich urodzin czyli 14.05 . 10 maja gramy z Espanyolem a 13 z Valladolidem i na OBA te mecze zbieram pieniążki żeby spełnić marzenie i pojechać na derby Katalonii. Najlepsze jest to że osoba z którą bym pojechał jest kibicem Espanyolu więc do dodatkowo dodaje smaczku. A bluza no co.... jakby było chłodno chociaż o to ciężko będzie w maju w Hiszpanii to jakbyyyyyy było jednak jakimś cudem chłodniej to by się przydała :) Marzeniem jest aby wyjazd doszedł do skutku. Pozdrawiam Redakcje i wszystkich kibiców ! VeB !
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@DonAndresFCB Może Kagawa jescze jakby sie inaczej poprowadził ?
0
@cisman są w 2021 . sam czekam z niecierpliwością
0
@rafalnac87 KLAAAAASA
2
Oby nie....bo strace prace :P
0
@Zieliniak musieli by mu przeciez wyplacic kupe szmalu za zerwanie kontraktu
0
Takich ludzi nam trzeba