22 lipca 2024, 14:07
0
@MesQueUnClub_87 wiadomo jaka nazwa i kiedy będzie ?
6 lipca 2024, 23:24
5
Redakcjo już drugi babol dzisiaj, gakpo nie strzelił gola, to był samobój
6 lipca 2024, 14:35
1
@Culers strona UEFA źle mówi
6 lipca 2024, 14:23
6
Błąd w artykule, Lamine i xavi simons mają po 3 asysty :)
15 czerwca 2024, 11:45
Ile można pisać o tym samym ?
4 czerwca 2024, 14:43
28
Gavi ma charakter i nie boi się rywalizacji z najlepszymi :)
2 kwietnia 2024, 13:20
@Rl9k1nG takie samo marzenie spełnione, widziałem jak Messi pakuje hattricka dwu krotnie strzelając z wolnego, nawet sobie tak tego nie wyobrażałem a stało się faktem…
13 marca 2024, 21:52
4
Sergi na 6 meczy w lidze 3 bramki i asysta, dla mnie świetny zmiennik. Jestem za
7 marca 2024, 18:23
3
@Calzone tymczasem masz zabójcę kobiety pod wpływem :)
24 lutego 2024, 17:45
2
Taki prezent urodzinowy dla mnie ten mecz dzisiaj :)
4 października 2022, 19:06
@lupy mi się podobało i poszedłbym drugi raz
4 października 2022, 16:16
@lupy klub Opium na la Barceloneta, byłem i polecam ;)
22 marca 2022, 00:49
@Fabik87 ciekawe czy bandaż nawiązuje do Benzemy ? :)
21 marca 2022, 12:04
Znajdę gdzieś w necie cały wczorajszy mecz z Realem?
15 stycznia 2022, 15:08
Numer jeden w premier league nie ma nawet swojego najlepszego strzelca w statystykach w tej lidze ;)
12 stycznia 2022, 21:45
Chyba nikt nie wraca po kontuzjach jak Fati :) Fajne meczycho !
8 stycznia 2022, 18:48
Oddac dembele nawet w styczniu za darmo, dramat
5 stycznia 2022, 20:23
@Fcb10575 to teraz gra się w dziesięciu ?
27 grudnia 2021, 01:06
@doc Memphis tez to dodał i co to znaczy, że też przedłużył umowę ? Hahah
27 grudnia 2021, 00:55
@Worny Memphis tez i co ?
22 grudnia 2021, 20:34
17
Chyba zapomnieliście że chłop ma dopiero 21 lat i jego kariera dopiero zacznie wchodzić w najlepszy okres. Dla mnie bdb transfer jeśli będzie zdrowy
16 grudnia 2021, 15:36
@PeteR10 policja
16 grudnia 2021, 15:33
@D44H olać tą aplikacje nie będziesz miał problemów
14 grudnia 2021, 00:03
Za 2-3 lata może my tez zobaczymy czy jest jeszcze potrzebny ;)
27 listopada 2021, 22:59
Dembele dziś nie widoczny, szkoda
27 listopada 2021, 22:29
@patryk355 hahahahhaha tez tak mam
27 listopada 2021, 19:07
Ferran jest dobry ale ma 21 lat i jeszcze szanse na bycie bardzo dobrym. Jestem na tak
26 listopada 2021, 16:00
@patryk355 3 i 4 niestety od jutra
26 listopada 2021, 15:48
GomorraMiałem wyczekać aż będą wszystkie odcinki ale nie dałem rady :) orientuje się ktoś kiedy będą następne ?
26 listopada 2021, 02:48
@igor69 dobrze to wyglada
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
@MesQueUnClub_87 wiadomo jaka nazwa i kiedy będzie ?
5
Redakcjo już drugi babol dzisiaj, gakpo nie strzelił gola, to był samobój
1
@Culers strona UEFA źle mówi
6
Błąd w artykule, Lamine i xavi simons mają po 3 asysty :)
1
Ile można pisać o tym samym ?
28
Gavi ma charakter i nie boi się rywalizacji z najlepszymi :)
1
@Rl9k1nG takie samo marzenie spełnione, widziałem jak Messi pakuje hattricka dwu krotnie strzelając z wolnego, nawet sobie tak tego nie wyobrażałem a stało się faktem…
4
Sergi na 6 meczy w lidze 3 bramki i asysta, dla mnie świetny zmiennik. Jestem za
3
@Calzone tymczasem masz zabójcę kobiety pod wpływem :)
2
Taki prezent urodzinowy dla mnie ten mecz dzisiaj :)
0
@lupy mi się podobało i poszedłbym drugi raz
1
@lupy klub Opium na la Barceloneta, byłem i polecam ;)
1
@Fabik87 ciekawe czy bandaż nawiązuje do Benzemy ? :)
0
Znajdę gdzieś w necie cały wczorajszy mecz z Realem?
1
Numer jeden w premier league nie ma nawet swojego najlepszego strzelca w statystykach w tej lidze ;)
4
Chyba nikt nie wraca po kontuzjach jak Fati :) Fajne meczycho !
0
Oddac dembele nawet w styczniu za darmo, dramat
0
@Fcb10575 to teraz gra się w dziesięciu ?
0
@doc Memphis tez to dodał i co to znaczy, że też przedłużył umowę ? Hahah
0
@Worny Memphis tez i co ?
17
Chyba zapomnieliście że chłop ma dopiero 21 lat i jego kariera dopiero zacznie wchodzić w najlepszy okres. Dla mnie bdb transfer jeśli będzie zdrowy
0
@PeteR10 policja
0
@D44H olać tą aplikacje nie będziesz miał problemów
5
Za 2-3 lata może my tez zobaczymy czy jest jeszcze potrzebny ;)
0
Dembele dziś nie widoczny, szkoda
2
@patryk355 hahahahhaha tez tak mam
1
Ferran jest dobry ale ma 21 lat i jeszcze szanse na bycie bardzo dobrym. Jestem na tak
1
@patryk355 3 i 4 niestety od jutra
0
Gomorra
Miałem wyczekać aż będą wszystkie odcinki ale nie dałem rady :) orientuje się ktoś kiedy będą następne ?
0
@igor69 dobrze to wyglada