1

@koksik2700 dokładnie tak samo było z Pepem

0

thank you coach next please

2

Nico pięknie poszedł i asystował

0

@BKSChemik hesgoal.com

0

Fati robi swoje

1

Ja to nawet lubię brata Fatiego patrzcie jaki bazownik wskazując na Ansu udając Khabiego Lame :) https://www.instagram.com/reel/CVVKh2rDmHL/?utm_medium=copy_link


0

Może wszystkim jak każdy każdemu

0

Dembulance Come back :)

7

A jaki ból dupy o Gaviego mają kibice realu po wczorajszym debiucie w reprezentacji, a gdyby grał u nich to by gruchę walili do jego występu :)

1

To bardzo ciężkie ale patrząc na sytuacje klubu oraz brak godnego następcy Ronald powinien dograć sezon do końca. Nie ma hajsu na takie akcje, a po sezonie postawić w końcu na jakiegoś trenera z prawdziwego zdarzenia.

3

Takiego zawodnika nam trzeba !! Perełka

1

@Krzyszt8f_xd hhahahahha dokładnie, ale Visca El Barca zawsze !!

1

Nie ma co się dziwić jak chłopaki w ping ponga grają w ośrodku

0

@Wyjadaczmasla a czy Guardiola miał za nim tu przyszedł ? Też nie. Kto nie ryzykuje szampana nie pije …

10

Kiedy ludzie zrozumieją, że drużynę na nowo buduje się latami… obecni piłkarze są młodzi bez doświadczenia z małymi przebłyskami. Wszystko było oparte na Messim, schematy taktyka dosłownie wszystko. Teraz go nie ma i zanim to wszystko zacznie funkcjonować musi minąć trochę czasu, nie da się grać nowymi piłkarzami lepiej po tak krótkim czasie, oni musza dojrzeć i zgrać się ze sobą. Pamiętajcie o tym. Visca el Barca !

3

Szkoda, że w taki sposób ale kiedyś to musiało się zdarzyć… Leo nie ważne gdzie poszedłeś … ważne, że dalej możemy cię oglądać !! Mam nadzieje zobaczyć Cię Jeszcze z pucharem LM nawet z PSG. Powodzenia Leo !!!

3

@vincentPL najlepszy atak w historii piłki klubowej był u nas … neymar, suarez i messi ;)

14

Końcówka sezonu to jest sztos w tym roku, marzy mi się to mistrzostwo. Kto by się spodziewał takich emocji w tym roku :)

1

Dla mnie king od the match

1

@noface to był zaległy finał z tamtego sezonu

52

I to jest zła wiadomość ...

1

Arnold Kuman na TVP sport ;)

6

Szkoda, że nie można zgłaszać takich durnych artykułów ...

0

I tak gra drużyna !!!

0

Po pierwszych minutach gry myślałem, że łatwo pójdzie ... ehe

0

To nie liga portugalska, tutaj tak grać odrazu nie będzie...

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Griezzman klasycznie ;)

2

Tak, niech wszyscy podają do Messiego. Brawo Dani !!!

0

@antymadrista1 gra tak jak reszta drużyny to proste, gdyby cała barca grała super to i jego gra by tak wyglądała. Ajax wtedy był bardzo dobra drużyna

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?