To bardzo ciężkie ale patrząc na sytuacje klubu oraz brak godnego następcy Ronald powinien dograć sezon do końca. Nie ma hajsu na takie akcje, a po sezonie postawić w końcu na jakiegoś trenera z prawdziwego zdarzenia.
Kiedy ludzie zrozumieją, że drużynę na nowo buduje się latami… obecni piłkarze są młodzi bez doświadczenia z małymi przebłyskami. Wszystko było oparte na Messim, schematy taktyka dosłownie wszystko. Teraz go nie ma i zanim to wszystko zacznie funkcjonować musi minąć trochę czasu, nie da się grać nowymi piłkarzami lepiej po tak krótkim czasie, oni musza dojrzeć i zgrać się ze sobą. Pamiętajcie o tym. Visca el Barca !
Szkoda, że w taki sposób ale kiedyś to musiało się zdarzyć… Leo nie ważne gdzie poszedłeś … ważne, że dalej możemy cię oglądać !! Mam nadzieje zobaczyć Cię Jeszcze z pucharem LM nawet z PSG. Powodzenia Leo !!!
1
@koksik2700 dokładnie tak samo było z Pepem
0
thank you coach next please
2
Nico pięknie poszedł i asystował
0
@BKSChemik hesgoal.com
0
Fati robi swoje
1
Ja to nawet lubię brata Fatiego patrzcie jaki bazownik wskazując na Ansu udając Khabiego Lame :) https://www.instagram.com/reel/CVVKh2rDmHL/?utm_medium=copy_link
0
Może wszystkim jak każdy każdemu
0
Dembulance Come back :)
7
A jaki ból dupy o Gaviego mają kibice realu po wczorajszym debiucie w reprezentacji, a gdyby grał u nich to by gruchę walili do jego występu :)
1
To bardzo ciężkie ale patrząc na sytuacje klubu oraz brak godnego następcy Ronald powinien dograć sezon do końca. Nie ma hajsu na takie akcje, a po sezonie postawić w końcu na jakiegoś trenera z prawdziwego zdarzenia.
3
Takiego zawodnika nam trzeba !! Perełka
1
@Krzyszt8f_xd hhahahahha dokładnie, ale Visca El Barca zawsze !!
1
Nie ma co się dziwić jak chłopaki w ping ponga grają w ośrodku
0
@Wyjadaczmasla a czy Guardiola miał za nim tu przyszedł ? Też nie. Kto nie ryzykuje szampana nie pije …
10
Kiedy ludzie zrozumieją, że drużynę na nowo buduje się latami… obecni piłkarze są młodzi bez doświadczenia z małymi przebłyskami. Wszystko było oparte na Messim, schematy taktyka dosłownie wszystko. Teraz go nie ma i zanim to wszystko zacznie funkcjonować musi minąć trochę czasu, nie da się grać nowymi piłkarzami lepiej po tak krótkim czasie, oni musza dojrzeć i zgrać się ze sobą. Pamiętajcie o tym. Visca el Barca !
3
Szkoda, że w taki sposób ale kiedyś to musiało się zdarzyć… Leo nie ważne gdzie poszedłeś … ważne, że dalej możemy cię oglądać !! Mam nadzieje zobaczyć Cię Jeszcze z pucharem LM nawet z PSG. Powodzenia Leo !!!
3
@vincentPL najlepszy atak w historii piłki klubowej był u nas … neymar, suarez i messi ;)
14
Końcówka sezonu to jest sztos w tym roku, marzy mi się to mistrzostwo. Kto by się spodziewał takich emocji w tym roku :)
1
Dla mnie king od the match
1
@noface to był zaległy finał z tamtego sezonu
52
I to jest zła wiadomość ...
1
Arnold Kuman na TVP sport ;)
6
Szkoda, że nie można zgłaszać takich durnych artykułów ...
0
I tak gra drużyna !!!
0
Po pierwszych minutach gry myślałem, że łatwo pójdzie ... ehe
0
To nie liga portugalska, tutaj tak grać odrazu nie będzie...
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Griezzman klasycznie ;)
2
Tak, niech wszyscy podają do Messiego. Brawo Dani !!!
0
@antymadrista1 gra tak jak reszta drużyny to proste, gdyby cała barca grała super to i jego gra by tak wyglądała. Ajax wtedy był bardzo dobra drużyna