0

0

Też uwielbiam oglądać takie filmy, świetne wykonanie, dobrane sceny i te wspomnienia. Ale czy tego już nie było (

)? Chciałbym zobaczyć coś nowego.

0

A jednak można mieć dwa pierwsze razy ;)

0

Michał3242 Daruj sobie... Nie powiedział nic złego.

0

Lubię Abiego i szanuję. Nie lubię jedynie gdy ktoś mówi, że to Bóg poddał go próbie czy coś, to mi strasznie śmierdzi fanatyzmem. Religia to temat nie najlepszy do rozmów a i takie przemyślenia trzeba zostawić dla siebie.

0

Czasem wydaje mi się, że Pique nie stara się tak jak kiedyś bo wie, że nikt go nie zastąpi. Gdyby poczuł presje i posiedział kilka meczów na ławce na pewno grałby lepiej. Jednak jakoś lubię tego gościa.

0

Rok 2014 będzie wyłącznie Messiego i nikt nie będzie mu równy.

0

Widać, że Affelay wylewa siódme poty, ciekawe czy Tata da mu jakąś szansę, Puchar Króla jest na to dobry, chociaż gramy nie z byle kim. Myślę, że mecz z Getafe byłby dobrym sprawdzianem. Dawno nie grał na hiszpańskich boiskach. Jedyne co pamiętam w jego wykonaniu to asystę do Messiego w meczu z Realem.

0

Pique strzeliłby hat-trick.

0

Moim zdaniem większość jest na równi, od formy Tello i odejścia Thiago nie wiele zależało. Nie umiem wybrać jednego najgorszego, wydaje mi się choroba Tito była najorszym co mogło nas spotkać, bo przecież zdrowie jest na pierwszym miejscu.

0

Niech wróci ten przebojowy Xavi, samymi napastnikami LM możemy nie wygrać.

0

Nawet na przyjęcie świąt tak nie czekałem jak na powrót Messiego. To jeszcze tylko parę dni. ;)

0

Cieszę się, piąteczka :)

0

Ja zupełnie inaczej zagłosowałem, mój faworyt to bramka Leo z Milanem. Nigdy się tak z niczego nie cieszyłem jak wtedy, po za tym nieprzeciętnej urody była. Dużo bramek ładnych było ja jednak doceniam niedocenionego w tym roku Messiego. ;)

0

No i bardzo dobrze, niech się przygotowują. Mam nadzieję na ładny mecz w wykonaniu drużyn oczywiście z rezultatem wygranej dla Barcy.

0

No racja. Ale nigdy nie można wątpić w Leo. On po prostu robi różnicę, na pewno będzie w lepszej dyspozycji niż przykładowo w meczu z Realem a tam sama jego obecność wiele dawała. Będzie dobrze. ;)

0

W końcu ranga jak El Casico

0

chyba po to ćwiczy na treningach codziennie żeby wrócić w dobrej formie

0

Są w tym samym wieku a ile ich dzieli. Neymar grając w Santosie nabrał doświadczenia przez co jest podstawowym zawodnikiem w klubie i reprezentacji. Myślę, że gdyby Roberto poszedł gdzieś na wypożyczenie będąc trochę młodszym miałby podobną sytuacje jak Cesc i teraz on ciągnąłby naszą grę.

0

zgadza się :D

0

no jasne jeszcze niżej upchnij Xaviego, widzę, że bardzo mało ludzi docenia rolę Generała, smutne to

0

to sano przy głosowaniu pomyślałem

0

Dlaczego tylko tobie Bóg poskąpił rozumu?

0

w konkretnych ilościach :D

0

Żadna złośliwość z mojej strony, ale ciekawe na jakim etapie byśmy byli gdyby Tito był trenerem i był w pełni zdrowia. Who knows?

0

Nie uwierzę póki nie zobaczę wielkiego napisu OFICJALNIE.

0

Aż żal wchodzić na tę stronę w okresach przerw od ligi hiszpańskiej bo głupoty tu wypisywane w artykułach dorównują tym z Faktu. Dopiero czytałem tu zastąpieniu Taty, Scolarim a teraz następna plotka wyssana z palca. :/

0

To są jakieś jaja, przecież nie zwalnia się trenera po jednym sezonie jaki by on nie był, zmiany źle wpływają na zespół a po za tym drużynę buduje się czasem przez kilka sezonów. Nie dopuszczam nawet do siebie takiego scenariusza.

0

ale zna styl Barcy

0

Ironia lekka :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?