Adriann64
Dołączył/a: maj 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
0
Też uwielbiam oglądać takie filmy, świetne wykonanie, dobrane sceny i te wspomnienia. Ale czy tego już nie było (
0
A jednak można mieć dwa pierwsze razy ;)
0
Michał3242 Daruj sobie... Nie powiedział nic złego.
0
Lubię Abiego i szanuję. Nie lubię jedynie gdy ktoś mówi, że to Bóg poddał go próbie czy coś, to mi strasznie śmierdzi fanatyzmem. Religia to temat nie najlepszy do rozmów a i takie przemyślenia trzeba zostawić dla siebie.
0
Czasem wydaje mi się, że Pique nie stara się tak jak kiedyś bo wie, że nikt go nie zastąpi. Gdyby poczuł presje i posiedział kilka meczów na ławce na pewno grałby lepiej. Jednak jakoś lubię tego gościa.
0
Rok 2014 będzie wyłącznie Messiego i nikt nie będzie mu równy.
0
Widać, że Affelay wylewa siódme poty, ciekawe czy Tata da mu jakąś szansę, Puchar Króla jest na to dobry, chociaż gramy nie z byle kim. Myślę, że mecz z Getafe byłby dobrym sprawdzianem. Dawno nie grał na hiszpańskich boiskach. Jedyne co pamiętam w jego wykonaniu to asystę do Messiego w meczu z Realem.
0
Pique strzeliłby hat-trick.
0
Moim zdaniem większość jest na równi, od formy Tello i odejścia Thiago nie wiele zależało. Nie umiem wybrać jednego najgorszego, wydaje mi się choroba Tito była najorszym co mogło nas spotkać, bo przecież zdrowie jest na pierwszym miejscu.
0
Niech wróci ten przebojowy Xavi, samymi napastnikami LM możemy nie wygrać.
0
Nawet na przyjęcie świąt tak nie czekałem jak na powrót Messiego. To jeszcze tylko parę dni. ;)
0
Cieszę się, piąteczka :)
0
Ja zupełnie inaczej zagłosowałem, mój faworyt to bramka Leo z Milanem. Nigdy się tak z niczego nie cieszyłem jak wtedy, po za tym nieprzeciętnej urody była. Dużo bramek ładnych było ja jednak doceniam niedocenionego w tym roku Messiego. ;)
0
No i bardzo dobrze, niech się przygotowują. Mam nadzieję na ładny mecz w wykonaniu drużyn oczywiście z rezultatem wygranej dla Barcy.
0
No racja. Ale nigdy nie można wątpić w Leo. On po prostu robi różnicę, na pewno będzie w lepszej dyspozycji niż przykładowo w meczu z Realem a tam sama jego obecność wiele dawała. Będzie dobrze. ;)
0
W końcu ranga jak El Casico
0
chyba po to ćwiczy na treningach codziennie żeby wrócić w dobrej formie
0
Są w tym samym wieku a ile ich dzieli. Neymar grając w Santosie nabrał doświadczenia przez co jest podstawowym zawodnikiem w klubie i reprezentacji. Myślę, że gdyby Roberto poszedł gdzieś na wypożyczenie będąc trochę młodszym miałby podobną sytuacje jak Cesc i teraz on ciągnąłby naszą grę.
0
zgadza się :D
0
no jasne jeszcze niżej upchnij Xaviego, widzę, że bardzo mało ludzi docenia rolę Generała, smutne to
0
to sano przy głosowaniu pomyślałem
0
Dlaczego tylko tobie Bóg poskąpił rozumu?
0
w konkretnych ilościach :D
0
Żadna złośliwość z mojej strony, ale ciekawe na jakim etapie byśmy byli gdyby Tito był trenerem i był w pełni zdrowia. Who knows?
0
Nie uwierzę póki nie zobaczę wielkiego napisu OFICJALNIE.
0
Aż żal wchodzić na tę stronę w okresach przerw od ligi hiszpańskiej bo głupoty tu wypisywane w artykułach dorównują tym z Faktu. Dopiero czytałem tu zastąpieniu Taty, Scolarim a teraz następna plotka wyssana z palca. :/
0
To są jakieś jaja, przecież nie zwalnia się trenera po jednym sezonie jaki by on nie był, zmiany źle wpływają na zespół a po za tym drużynę buduje się czasem przez kilka sezonów. Nie dopuszczam nawet do siebie takiego scenariusza.
0
ale zna styl Barcy
0
Ironia lekka :/