0

Głupie jest to, że Real nie potrafi zrobić pożytku z Jese czy Moraty bo dla nich ktoś kto gra w pierwszym składzie musi być kupiony za grubą kasę. A taki klasowy zawodnik przyjdzie i musi się zaspokoić raz na 3 lata pucharem króla lub superpucharem no ale w końcu gra w białej koszulce... :/

0

... albo Montoya

0

Przyznaję się ja już kiedyś sprzedawałem Pedro, ale to było sezon temu i potem zrozumiałem, że taki Pedro jest bardzo pożyteczny, dziękuję Pedro.

0

Dani i Song w końcu najzwyklej jak tylko się da ubrani, gdyby nie to, że każdy musi być jednakowo ubranym to pewnie z racji tego, że przybyli do Madrytu założyliby futra. -5 w końcu.

0

Mam nadzieję, że wróci ten Messi, który mijał przeciwników jak pachołki. Tęskni się za jego rajdami kiedy omijał przeciwników a niektórych nawet dublował.

0

z takimi zawodnikami w ataku może wpakujemy więcej niż 2

0

Masz rację, ale spójrz na Puyola lub Inieste, zasze spokojni, nie wygłupiają się.

0

Oby na mecz z Atletico wybrali jakiegoś porządnego sędziego.

0


Uwielbiam Pinto. To taki nastolatek w ciele dojrzałego faceta.

0

Nie oczekuję od Taty wielkich sukcesów, bo to nowy człowiek z poza środowiska ale bardzo podoba mi się jego praca w Barcelonie i widać jego rękę w grze. Zdążyłem się już do niego przywiązać i szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie, żeby tak szybko odchodził.

0

jak wszyscy to wszyscy :) spoko inicjatywa, oby skuteczna

0

cymbał założył konto 2 dni temu, żeby napisać tak bezsensowny i nic nie wnoszący do tematu komentarz
na aborcję nigdy nie jest za późno ;)

0

Ile by Neymar nie kosztował to i tak moim zdaniem wart jest ogromnych pieniędzy, jednak nie wierzę w ani jedno słowo napisane przez hiszpańskie gazety.

0

Chciałem to samo napisać. Nawet samo spotkanie z Iniestą face to face musi być niezapomniane. Zazdroszczę. ;)

0

Pierwszy raz słyszę chociaż dziwię się bo wydaje się to być popularne.

0

ktoś*

0

Może i się kompromituje ale wytłumaczyłby mi o co chodzi z Obywatelami? Serio nie wiem, widzę to już któryś raz i domyśliłem się na razie tyle, że chodzi o naszego rywala z LM.

0

Bardzo ładny avatar. ;)

0

Do lutego City może mieć podobną formę do tej z początku sezonu United więc nie dzieliłbym skóry na niedźwiedziu. To dobry zespół ale na jego formę wpływa wiele czynników.

0

Z jednej strony dobrze, że odszedł, bo inaczej S.Roberto musiałby szukać nowego pracodawcy a jego talent nie jest wcale mniejszy. To pokazuje kto kieruje się sercem a kto karierą. Według mnie Thiago nawet mimo tej długiej kontuzji jeszcze w Bayernie się nie odnalazł i jego gra nic nie daje Bayernowi.
To moja opinia, nie każdy musi się z tym zgodzić.

0

Fajnie jakby odcięli ci rodzice internet na zawsze he he

0

Przyzwyczaiłem się, że jedne z pierwszych komentarzy są mądre, nie w tym przypadku.

0

tak, tak

0

niedawno* ;/

0

Klikasz w swój nick w prawej części ekranu u góry, wchodzisz w "Opcje konta" i tam znajdziesz opcje "Twój awatar". Mam nadzieję, że pomogłem. Sam nie dawno ustawiałem sobie. :)

0

Ludzie nie porównujcie go z Gotze, bo Mario przeszedł do największego ich rywala i dla tego nie celebrował gola.

0

Wybronił 100% akcję lepiej niż Pinto, zaimponował mi tym bardzo.

0

Dla mnie świętowanie Davida nie było brakiem szacunku, najważniejsze, że ma dobre relacje z chłopakami z byłej drużyny, podziękował im po meczu, szczególnie Valdesowi.

0

Każdy chciał, żeby Neymar odpowiedział na hat-trick Bejla to zrobił to w najbardziej prestiżowych rozgrywkach. Do dziś nie opadły ze mnie emocje po tym. Awesome!

0

Alves też nie jest na baterię, kiedyś musi odpoczywać, więc nie widzę powodów by się martwić szansami dla Montoyi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?