Adriann64
Dołączył/a: maj 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Głupie jest to, że Real nie potrafi zrobić pożytku z Jese czy Moraty bo dla nich ktoś kto gra w pierwszym składzie musi być kupiony za grubą kasę. A taki klasowy zawodnik przyjdzie i musi się zaspokoić raz na 3 lata pucharem króla lub superpucharem no ale w końcu gra w białej koszulce... :/
0
... albo Montoya
0
Przyznaję się ja już kiedyś sprzedawałem Pedro, ale to było sezon temu i potem zrozumiałem, że taki Pedro jest bardzo pożyteczny, dziękuję Pedro.
0
Dani i Song w końcu najzwyklej jak tylko się da ubrani, gdyby nie to, że każdy musi być jednakowo ubranym to pewnie z racji tego, że przybyli do Madrytu założyliby futra. -5 w końcu.
0
Mam nadzieję, że wróci ten Messi, który mijał przeciwników jak pachołki. Tęskni się za jego rajdami kiedy omijał przeciwników a niektórych nawet dublował.
0
z takimi zawodnikami w ataku może wpakujemy więcej niż 2
0
Masz rację, ale spójrz na Puyola lub Inieste, zasze spokojni, nie wygłupiają się.
0
Oby na mecz z Atletico wybrali jakiegoś porządnego sędziego.
0
Uwielbiam Pinto. To taki nastolatek w ciele dojrzałego faceta.
0
Nie oczekuję od Taty wielkich sukcesów, bo to nowy człowiek z poza środowiska ale bardzo podoba mi się jego praca w Barcelonie i widać jego rękę w grze. Zdążyłem się już do niego przywiązać i szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie, żeby tak szybko odchodził.
0
jak wszyscy to wszyscy :) spoko inicjatywa, oby skuteczna
0
cymbał założył konto 2 dni temu, żeby napisać tak bezsensowny i nic nie wnoszący do tematu komentarz
na aborcję nigdy nie jest za późno ;)
0
Ile by Neymar nie kosztował to i tak moim zdaniem wart jest ogromnych pieniędzy, jednak nie wierzę w ani jedno słowo napisane przez hiszpańskie gazety.
0
Chciałem to samo napisać. Nawet samo spotkanie z Iniestą face to face musi być niezapomniane. Zazdroszczę. ;)
0
Pierwszy raz słyszę chociaż dziwię się bo wydaje się to być popularne.
0
ktoś*
0
Może i się kompromituje ale wytłumaczyłby mi o co chodzi z Obywatelami? Serio nie wiem, widzę to już któryś raz i domyśliłem się na razie tyle, że chodzi o naszego rywala z LM.
0
Bardzo ładny avatar. ;)
0
Do lutego City może mieć podobną formę do tej z początku sezonu United więc nie dzieliłbym skóry na niedźwiedziu. To dobry zespół ale na jego formę wpływa wiele czynników.
0
Z jednej strony dobrze, że odszedł, bo inaczej S.Roberto musiałby szukać nowego pracodawcy a jego talent nie jest wcale mniejszy. To pokazuje kto kieruje się sercem a kto karierą. Według mnie Thiago nawet mimo tej długiej kontuzji jeszcze w Bayernie się nie odnalazł i jego gra nic nie daje Bayernowi.
To moja opinia, nie każdy musi się z tym zgodzić.
0
Fajnie jakby odcięli ci rodzice internet na zawsze he he
0
Przyzwyczaiłem się, że jedne z pierwszych komentarzy są mądre, nie w tym przypadku.
0
tak, tak
0
niedawno* ;/
0
Klikasz w swój nick w prawej części ekranu u góry, wchodzisz w "Opcje konta" i tam znajdziesz opcje "Twój awatar". Mam nadzieję, że pomogłem. Sam nie dawno ustawiałem sobie. :)
0
Ludzie nie porównujcie go z Gotze, bo Mario przeszedł do największego ich rywala i dla tego nie celebrował gola.
0
Wybronił 100% akcję lepiej niż Pinto, zaimponował mi tym bardzo.
0
Dla mnie świętowanie Davida nie było brakiem szacunku, najważniejsze, że ma dobre relacje z chłopakami z byłej drużyny, podziękował im po meczu, szczególnie Valdesowi.
0
Każdy chciał, żeby Neymar odpowiedział na hat-trick Bejla to zrobił to w najbardziej prestiżowych rozgrywkach. Do dziś nie opadły ze mnie emocje po tym. Awesome!
0
Alves też nie jest na baterię, kiedyś musi odpoczywać, więc nie widzę powodów by się martwić szansami dla Montoyi.