Mazi, w zupełności się z Tobą zgadzam, nie ma co. Co sezon mamy taki udany transfer, mam nadzieję, że Sanchez nie okaże się kolejną plamą.
A rotacja w składzie pojawia się dopiero, jak ktoś wypadnie ze swojej pozycji ;p np. przez kartki, czy kontuzje... dobrym tego przykładem jest Mascherano, który pod koniec sezonu grał na obronie.
Mazi, w zupełności się z Tobą zgadzam, nie ma co. Co sezon mamy taki udany transfer, mam nadzieję, że Sanchez nie okaże się kolejną plamą.
A rotacja w składzie pojawia się dopiero, jak ktoś wypadnie ze swojej pozycji ;p np. przez kartki, czy kontuzje... dobrym tego przykładem jest Mascherano, który pod koniec sezonu grał na obronie.
Ksanti18, Cesca wcale nie trzeba kupić. Moim zdaniem nie jest, aż na tyle dobrym piłkarzem, żeby dawać za niego 40 mln... Odszedł z Barcy, to niechaj wygrywa z Arsenalem... (np. Derby z Fulham) A jak już usłyszałem gdzieś, że chcą jeszcze do tej transakcji dorzucić Thiago Alcantarę, to już normalnie mi się krew gotuje... ;p i pewnie za 5-6 lat będzie odyseja z Thiago ;p i Wegner, czy kto tam wtedy będzie szkoleniowcem kanonierów zaśpiewa sobie za chłopaka 50 baniek. No szkoda słów.
Komentarze
0
Pedro, to ma jakąś manię lobowania bramkarzy.
0
Ależ mam dar przekonywania ^^ ;p Dzięki Ice.
0
Ice Man, jak jest więcej niż dwie części, to daj jeszcze jakąś dziś ^^ bo dłuższe rzeczy na fcbarca.com widywałem ;]
0
Mazi, w zupełności się z Tobą zgadzam, nie ma co. Co sezon mamy taki udany transfer, mam nadzieję, że Sanchez nie okaże się kolejną plamą.
A rotacja w składzie pojawia się dopiero, jak ktoś wypadnie ze swojej pozycji ;p np. przez kartki, czy kontuzje... dobrym tego przykładem jest Mascherano, który pod koniec sezonu grał na obronie.
0
Pewnie będzie później... ale żużel też jest spoko nawet. Jakaś dyscyplina, za którą nie musimy się wstydzić.
0
Mazi, w zupełności się z Tobą zgadzam, nie ma co. Co sezon mamy taki udany transfer, mam nadzieję, że Sanchez nie okaże się kolejną plamą.
A rotacja w składzie pojawia się dopiero, jak ktoś wypadnie ze swojej pozycji ;p np. przez kartki, czy kontuzje... dobrym tego przykładem jest Mascherano, który pod koniec sezonu grał na obronie.
0
Pewnie będzie później... ale żużel też jest spoko nawet. Jakaś dyscyplina, za którą nie musimy się wstydzić.
0
Pedro, to ma jakąś manię lobowania bramkarzy.
0
Ice Man, jak jest więcej niż dwie części, to daj jeszcze jakąś dziś ^^ bo dłuższe rzeczy na fcbarca.com widywałem ;]
0
Ksanti18, Cesca wcale nie trzeba kupić. Moim zdaniem nie jest, aż na tyle dobrym piłkarzem, żeby dawać za niego 40 mln... Odszedł z Barcy, to niechaj wygrywa z Arsenalem... (np. Derby z Fulham) A jak już usłyszałem gdzieś, że chcą jeszcze do tej transakcji dorzucić Thiago Alcantarę, to już normalnie mi się krew gotuje... ;p i pewnie za 5-6 lat będzie odyseja z Thiago ;p i Wegner, czy kto tam wtedy będzie szkoleniowcem kanonierów zaśpiewa sobie za chłopaka 50 baniek. No szkoda słów.