0

Pedro, to ma jakąś manię lobowania bramkarzy.

0

Ależ mam dar przekonywania ^^ ;p Dzięki Ice.

0

Ice Man, jak jest więcej niż dwie części, to daj jeszcze jakąś dziś ^^ bo dłuższe rzeczy na fcbarca.com widywałem ;]

0

Mazi, w zupełności się z Tobą zgadzam, nie ma co. Co sezon mamy taki udany transfer, mam nadzieję, że Sanchez nie okaże się kolejną plamą.

A rotacja w składzie pojawia się dopiero, jak ktoś wypadnie ze swojej pozycji ;p np. przez kartki, czy kontuzje... dobrym tego przykładem jest Mascherano, który pod koniec sezonu grał na obronie.

0

Pewnie będzie później... ale żużel też jest spoko nawet. Jakaś dyscyplina, za którą nie musimy się wstydzić.

0

Ksanti18, Cesca wcale nie trzeba kupić. Moim zdaniem nie jest, aż na tyle dobrym piłkarzem, żeby dawać za niego 40 mln... Odszedł z Barcy, to niechaj wygrywa z Arsenalem... (np. Derby z Fulham) A jak już usłyszałem gdzieś, że chcą jeszcze do tej transakcji dorzucić Thiago Alcantarę, to już normalnie mi się krew gotuje... ;p i pewnie za 5-6 lat będzie odyseja z Thiago ;p i Wegner, czy kto tam wtedy będzie szkoleniowcem kanonierów zaśpiewa sobie za chłopaka 50 baniek. No szkoda słów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?