Neymar jak Neymar jeśli będzie grał to raczej będzie robił wszystko żeby było dobrze - może nie wyjdzie ale bedzie się starał . I nie wiem jak wam ale mnie brakuje puyola. Jeszcze w meczu z realem... Szkoda .
Neymar jak Neymar jeśli będzie grał to raczej będzie robił wszystko żeby było dobrze - może nie wyjdzie ale bedzie się starał . I nie wiem jak wam ale mnie brakuje puyola. Jeszcze w meczu z realem... Szkoda .
Komentarze
0
Neymar jak Neymar jeśli będzie grał to raczej będzie robił wszystko żeby było dobrze - może nie wyjdzie ale bedzie się starał . I nie wiem jak wam ale mnie brakuje puyola. Jeszcze w meczu z realem... Szkoda .
0
Neymar jak Neymar jeśli będzie grał to raczej będzie robił wszystko żeby było dobrze - może nie wyjdzie ale bedzie się starał . I nie wiem jak wam ale mnie brakuje puyola. Jeszcze w meczu z realem... Szkoda .