0

Neymar jak Neymar jeśli będzie grał to raczej będzie robił wszystko żeby było dobrze - może nie wyjdzie ale bedzie się starał . I nie wiem jak wam ale mnie brakuje puyola. Jeszcze w meczu z realem... Szkoda .

przypominajka :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?