0

kazdego ciesza bramki jak dla mnie byl bardzo niedoceniany i rzucany na pozycje w ktorych ciezko bylo muy sie odnalesc ciekawe czy jakbysmy dali messiego na dmf'a czy by mial rownie wysoka skutecznosc on mnia za zadanie absorbowac obrone a nie strzelac od strzelania byl messi i to wszyscy wiedza :) podpisuje sie pod slowami kolegi nizej WIELE SUKCESOW BYLE NIE KOSZTEM BARCY

0

jak dla mnie Villa nadawal sie byl idealny dla barcy i pokaza swoje oddanie zespolowi i grze !!! zasluguje na szacunek

0

pamietajmy ze juz mielismy kiedys bajeczny atak Villa Zlatan Messi i nie bylo tak ja sie kazdemu marzylo oby tak teraz nie bylo

0

Neymar to albo wielka wtopa Barcy albo bardzo przydatne wzocnienie mam nadzieje ze sie nie rozczarujemy i tak uwazam ze te pieniadze mozna bylo lepiej spozytkowac

0

jak mozna mowic ze oni juz swoje osiagneli kazdy kto przychodzi do barcy musi sie zdezyc z forma ktora juz dawno powinna zostac zmieniona taktyka i wypalanie potencjalu dobrych zawodnikow ktorych juz mielismy !

0

Smieszne slowa "Im lepiej będzie grał Messi, tym większa szansa na remontadę" gra nie powinna sie opierac na jednym zawodniku dopiero kiedy to sie zmieni zobaczymy nowe ciekawe oblicze barcelony !

0

po co komu te rekordy nie rozumie po co budowc presje wiadomo ze wyniki maja znaczenie ale najwzniesze jest zwyciestwo zespolu czy trafi 1 czy 2 niewazne jezeli Barca wygra

0

grzesiu jaki taktyk haha :) oczywiscie sie dolozy do tego interesu :D

0

Nie pierwszy raz pokazal ze nie potrafi panowac nad saba w tak waznych meczach to przykre

0

Barca nie potrafi grac twardej pilki bayern pokazal im jak to sie robi i JAK SIE GRA DO KONCA !!! nie mozna miec pretensji do sedziego ze nie gwizdal nie zapominajmy jakie pieniadze oni zarabiaja kazdy z nas z ich miesieczne zarobki doslownie zjadal by trawe !!!

0

pilka jest twarda i to pokazal Bayern a barca zagrala jak miekkie buly nie mozna miec pretensji ze sedzie nie gwizdal za co ! zarabiaja kosmiczne pieniadze a placza jak dzieci to nie hiszpania i nie gra sie na krzyki ! zawsze trzeba grac do konca !!!

0

to co pokazal tito bylo zalosne jak mozna zrobic zmiane w 80min !!!! ktore nie wniesie zbyt wiele czy on wogole wie ze sie robi zmiany moze nie umie ?!

0

Zgadzam sie a co do karnego kazdy moze sie pomylic prawda jest taka ze nie byl to ultra wazny karny a na marginesie to byl jego 3 karny w zyciu ktorego nie trafil w lidze ! ostatniego nie trafil 6lat temu wiec ma prawo zepsuc :)

0

Cieszy mnie niezmiernie takie ustawienie oby tak bylo Dv7 na srodku

0

Wielki Człowiek I Wielki Piłkarz !

0

Guaje to jeden z udanych transferow jakie barca dokaonala ostatnich lat pff co ja mowie udanych Idealnych Alba tez zalicza sie do nich rzecz jasna a reszta to kasa w bloto !!! smiem twierdzic ze zaplacimy 30-40mil za Neymara pogra sezon i kazdy bedzie go usprawiedliwial ze o kurcze gra tak slabo bo to pierwszy sezon ten chlopka jest dobry ale nie az TAK !!! zeby placic takie siano za niego ! wyglada to tak jak transfer Eto !!!

0

cieszy mnie to niezmiernie !!! zycze mu jak najlepiej !!!

0

Grubo :)

0

Jest z Wyjątkowych Selekcjonerów !!!

0

po co piszez ze wczesniej odkryles w nim nadzieje ;/ troche zal kazdy ma swojego ulubienica i nadzieje ale nie mowi o tym ze ja bylem pierwszy czy drugi najwazniejsza jest wynik dla nas !

0

panowie w kazdy waszym zestawieniu pojawia sie Dv7 !!! mniejmy nadzieje ze sie pojawi na wiecej niz 15min ! ciezko pracuje na treningach nalezy mu sie !

0

Geniusz W Każdym Calu !!!

0

jak ocenic orgomne mozliwosci Dv7 jezeli dostaje 15min meczu nieraz juz pokazal ze mozna ! kazdy z nas skakal z radosci jak sie dowiedzial o tym niesamowitym transferze Villa w Barcelonie ! Villa to wspanialy pilkarz :) zasluguje na wiecej mam nadzieje ze w Barcelonie tak jak kiedys o tym marzylem !

0

styl barcelony pozostal ten sam od pewnego czasu teraz wiekszosc pilek przechodzi przez messiego zazmiast xaviego messi konczy messi zaczyna ciekawe ilu z nas pamieta stara barce np z przed 7lat nie doskonala przegrywalismy wygrywalismy ale nie bylo na kazdego ustach jednego nazwiska tak jak jest teraz

0

niech zrobia z Fabregasa obronce bo przeciez bywaja takie pomysly

0

chyba cos jest nie tak nie pomniejszam jego osiagniec ale chyba zapomnieli co dal villa w meczu z sevilla ! i jak taki zawodnik jak tello moze byc wyzej ceniony od Dv7 zal ! i tylko messi messi messi to nie barca !!! teraz niestety jest tak ze barca jest w cieniu messiego takie jest moje zdanie Zdrowych Wesolych

0

Piękne I Mądre Słowa!!!!

0

Tito nie lubie jego wypowiedzi sa strasznie niekompletne i niczego nie wyjasniaja ! i dla mnie Villa Ma Mega wartosc ! i spoooro wnosi do zespolu !

0

Idealna Forma Piłakarza Dzisiejszych Czasów !

0

Dv 7 i wszystko !!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?