Aizen
Dołączył/a: październik 2010
Bydgoszcz
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Świetny Mecz Dv7 !!! Jeszcze Miał Chęć Grać i Strzelić jeszcze 1 pytanie czemu Tello za Villa a nie za Alexisa ;/
0
gdzie jest Dv7
0
gdzie jest Villa ja sie pytam Panie Vilanova
0
popieram zawodnik takiej klasy jak villa z taka charyzma marnuje sie na lawce !!!! w polu bylby uzyteczniejszy !
0
Wspaniały Człowiek Wart Każdego Grosza Jaki Za Niego Zapłacili !!!
0
Szacun !
0
hahhaha Dobre :)
0
MeGa ! Słowa ;(
0
Wracaj Do Zdrowia !
0
Podpisuje sie pod slowami kolegi to nie tylko wspanialy zawodnik ale i czlowiek !
0
jak dla mnie D.Villa jest waznym elementem zespołu a tak na marginesie nie zapominajmy ze barca to zespol a nie messi czy villa
0
Świetny Zawodnik !