Al FCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Trójmiasto
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
szacun dla Alexa bo to wielki trener, antymadritista i z szacukniem sie wypowiada o Barcy.. wiec go nie obrazajcie
a co do Bojana? uwazam ze wypozyczenie(np. do united) byloby dobrym krokiem.. u nas sie lekko marnuje bo nie ma szans na 1 sklad...
potem by wrocil jak pique.. myslicie ze Pique nic sie w United nie nauczyl z pilkarskiego rzemiosla?
a kwota 14 mln jest jak najbardziej adekwatna.. Bojan nie jest jeszcze graczem swiatowego formatu.. dopiero na niego moze powoli wyrosnie, wolniej niz Pedro !
0
fajnie:)
a moze tak teraz nowy kontrakt dla TOURE?
0
mam dosc tego Gasparta!!
koles jest lekko niezrownowazony ;/ swoimi wypowiedziami tylko osmiesza Barcelone i wogole za okres 2000-2003 powinien cicho siedziec i nie dawac glosnych wypowiedzi.. :)
0
daniaalves
wiele zes nie zmienil, wystarczylo napisac yaya zamiast sergio :D
i nie wiem po co wyposujesz rezerwowych ;p
Xavi i iniesta powinni byc obok siebie !! dwoch najlepiej rozumiejacyh sie pomocnikow swiata.. nie zabijajmy tego! po h** iniesta na lewym skrzydle?
0
aha ik taktyka 4-4-2 to nieporozumienie kolego,...
to jest Barcelona a nie jakies wloski mklub..
0
NIE PASUJE MI INIESTA NA LEWYM SKRZYDLE !!!
sklad ladnie wyglada ale dac Inieste obok Xaviego i rotacja z Cesciem.. to samo DCM- -Yaya Toure/Sergio Busqets
na lewym skrzydle Pedro chyba. Zresztea poczekajmy az sie tranfery pokoncza, na razie Fabregas jest jeszcze w Londynie..
0
a E2 odwrotnie.. dwa razy LM pod rzad.. :)
0
Nie jest tak najgorzej :D
w przypadku niemal kazdego tranferu w tym klubie(AFC) decydentem jest Wenger.. a on lubi oddawac gwiazdy(lubi w przenosni) i nie lubi trzymac ich na sile-- mowi o tym przeszlosc..
i lubi oddawac gwiazdy Barcelonie :D henry, Overmars, Gio, Petit, Hleb(tu mogl se go zostawic), i jeszcze mozna cos wymienic... ci wszyscy panowie byli silami napedowymi swego czasu w klubie Arsenal, a Wenger nam ich oodal(czyt.sprzedal)..
SA SZANSE ! Miejmy nadzieje :)
0
macior
ja wiem za sparing i gdyby to byl mecz portugalia-np.bulgaria to wogole bym nei ruszal ale Wsypy Zeilonego Przyladka?? Portugalia z ich skladem? Slaba argentyna rozklepala Kanade 5;0.. dalem hcp i byl kurs 1;35 a tu 0:0 .. skandal :D obstaje przy tym ze Portugalia moze nie wyjsc z grupy , na pewno 1 bedzie Brazylia a jesli WKS zaprezentuje sie lepiej niz na TNA to moze byc nad Portugalia..
0
wynik argentyny woogle nie dziwi choc przy ich "kolektywie" mozna bylo miec watpliwosci ile gole wklepia Kanadzie, podobnie nie dziwi wynik jednego z najglowniejszych faworytow mundialu- Anglii
natomiast to co zrobila Portugalia to masakra, blamaż, 0:0 z takim rywalem, to niby sparing al ja nie wiem czy oni wyjda z grupy(maja Brazylia i WKS) .. te gnoje wtopili mi kupon, dalem na zwygrana z handicapem.. mysle ze nie tylko mi :(
0
ja rok temu chcialem Ville, bylo blisko... ale nie wyszlo.. i w jego miejsce zaraz Ibra przyszedl..
do zazchwyconych nie nalezalem ta zmiana..
0
wyjazdowe petarda! :
0
Barcelonista
Na CN byl jeszcze nieuznany gol :) i ten spalony ktorego noe bylo
to prawda, liczy sie dwumecz a nie jeden mecz i ten z chelsea byl wyrownany, my mieslismy sytuacje u siebie, gol niezunany i karny a drugi mecz oni miesli sytuacje mimo naszej przewagi przy pilce, w drugim meczu podobnie dla nich, niewszystkie sytuacje Ovrebro byly absoltunie bledne, mozna uznac ze na pewno jeden karny a czerwien Abidala jest dyskusyjna, nasz awans to piekno futgbolu ale fani chelsea do dzis nie moga sie pogodzic( w sumie trudno im sie dziwic :D)
rok pozniej my jestesmy sami sobie winni, u siebie zagralismy z Interem jak nalezy, ich autkoar pokonany w koncowce plus gol przy dyskusyjnej rece Yaya ale z**lismy pierwszy mecz, gdzie Inter nie gral nci wielkiego tylko my zagralismy wolno i ospale, nie tak jak Barca na pelnym gazie.. chyba liczyli na rewanz u siebie a to jest DWUmecz. los na pokaral, moze slusznie..
PS. Visca el Ovrebro !
0
nie ma co sie oszukiwac ale nasza najlepsza "7" dotad to El judasz Louis Figo :))
0
Shakira? to zart czy Shakira byla na CN? bo ona fanka realu z teco co wiem...;D
nie wiem o co wam chodzi z tym ze Pique sie nie popisal, dla mnie zajebiscie zartobliweie, a Messi to jzu wogole?
0
to jestem jednym zdziwiony
myslaem ze w ubieglym giga sezonie 08/09 mielismy lepszy bilans bramkowy.. a tu prosze :)
0
azloe F.C. Barca
po trzecie szkoda Teneryfe bo to fajna wyspa :D i mozna bedac na wakacjach we wrzesniu pojsc na mecz:P mialem tam byc ale na szczescie Mallorca czyli La Liga..
0
Abidal i Pique :D
0
dla mnie F.C. Barcelona to fenomen w swiatowym/europejskim sporcie..
znajdzcie drugi tak kochany klub, ktory (pomijam ze gra taki pieknie) ma takie szkolki i w tylu deycyplinach osiaga takie sukcesyy..
tylko sie schylic VAMOS BARCA!!
PS. jedyne ale to hokej na wrotkach :D - komicznie brzmi ale przeciez wszystkie dyscypliny sie licza :)
0
Mazi
ja mysle ze zarzad pozbedzie sie Bojana--: na zasadzie wypozyczenia..kwestia czasu :)
0
Mazi
ja mysle ze zarzad pozbedzie sie Bojana--: na zasadzie wypozyczenia..kwestia czasu :)
0
skoro siedzac obok niego na konferencji mowi cos takiego to moze jest w tym cos z prawdy...
Villa w Barcy? jestem za :)
0
jaki kibic Barcy mam zal w sercu ze nie jedzie Ronaldinho.. ;/
Dunga beknie za to jesli Brasil nic nie osiagnie, beda szukac winnych jak zawsze gdy Canarinhos nic nie osiagna..
Mundial na tym straci ..;(
0
justFCB
ok sorry za zle napisanie twojej ksywy:d pisalem z pamieci :D
wiec nie klocmy sie kto ma lepsza technike- henry czy Ibra, obaj sa rozni, jesli chodzi o styl gry..
ale Zlatan jest w pewnym sensie wyjatkowy i to na pewno napastnik XXI wieku, ale poprostu stylem gry do Barcy raczej nie pasuje, za wolny i indywidualny, predzej juventus lub gdzies.. ale ocenimy na bank po drugim sezonie .. !! za takie siano musi miec jeszcze okazje sie wykazac..
sprzedawanie go teraz to bylby glupota, a kupienie Davida Villi na konkurencje to tak- jak najbardziej, sprawdzy psychike Ibry i jak poradzi sobie z konkurencja :)
0
just FCB
nie wiem o co Ci chodzi czlowieku napisalem prosto i do rzeczy
ze tez mam dosyc Zlatana ale ze nalezy mu dac jeszcze przynajmniej jeszcze jeden sezon,
bo raz ze smiech na sali oddawac gracza po 1 sezonie gdy tyle kasy sie za niego dalo(plus E2) a dwa ze drugi sezon czesto jak lepszy JAK W PRZYPADKU Henrego(ktorego szanuje) ale ktory ma juz swoje 5 minut za soba i GWARANTUJE ci ze Zlatan ma lepsza technike od Henrego, malo kto ma taka technike jak IBra na swiecie, on PO PROSTU nie pasuje swoim wolnym i indywidualnym stylem gry do Barcy i tyle..
wiec dajemy mu drugi sezon albo bedzie lepiej albo wtedy ADIOS!!
wiec nie wiem o co ci chodzi ..piszesz o mocih "kwiatkach" a sam tworzysz bełkot uzytkowniku just FCB
pozdro
0
Tez mam troche dosc Zlatana po tym jednym sezonie ale
sprzedawanie go po 1 sezonie, gdy kupilo sie go za tyle siana to smiech na sali..
trzeba dac mu czas , Henry w 2 sezonie gral swietnie a Zlatan ma od niego teraz wieksze mozliwosci(wiek, technika itd)
Jak 2 sezon mu nie pojdzie to wtedy ADIOS !!
0
ja tez.. mozna by od razu swietowac majstra.. ale trudno :)
0
najwieksze pytanie czy wezmie najlepszego bramkarza w ym sezonie czyli VV.. Cassilas jest od lat jedynka- ok ale brak VV to juz kpina .. ;/
A Pedro? zasluguje na powolanie, strzela wazne bramki i ma charakter(wiekszy niz Bojan np), ale konkurencje ma duza wiec ciezko stwierdzic..
reszta FCB jedzie na bank :)
0
Messi krol strzelcow LL i LM( 8 goli, jesli tylko olic w finale nie strzeli 2 bramek a bedzie to ciezkie przeciw Interowi :))
a w LL fajnie jakby ustrzelil hat tricka Valladolid to pobije rekord Ronaldo..
0
Pyrzo Barca Gaucho R80
ja wogole tego textu nie probowalem nawet skumac i polecialem dalej :d