0

szacun dla Alexa bo to wielki trener, antymadritista i z szacukniem sie wypowiada o Barcy.. wiec go nie obrazajcie

a co do Bojana? uwazam ze wypozyczenie(np. do united) byloby dobrym krokiem.. u nas sie lekko marnuje bo nie ma szans na 1 sklad...

potem by wrocil jak pique.. myslicie ze Pique nic sie w United nie nauczyl z pilkarskiego rzemiosla?

a kwota 14 mln jest jak najbardziej adekwatna.. Bojan nie jest jeszcze graczem swiatowego formatu.. dopiero na niego moze powoli wyrosnie, wolniej niz Pedro !

0

fajnie:)

a moze tak teraz nowy kontrakt dla TOURE?

0

mam dosc tego Gasparta!!

koles jest lekko niezrownowazony ;/ swoimi wypowiedziami tylko osmiesza Barcelone i wogole za okres 2000-2003 powinien cicho siedziec i nie dawac glosnych wypowiedzi.. :)

0

daniaalves

wiele zes nie zmienil, wystarczylo napisac yaya zamiast sergio :D

i nie wiem po co wyposujesz rezerwowych ;p

Xavi i iniesta powinni byc obok siebie !! dwoch najlepiej rozumiejacyh sie pomocnikow swiata.. nie zabijajmy tego! po h** iniesta na lewym skrzydle?

0

aha ik taktyka 4-4-2 to nieporozumienie kolego,...

to jest Barcelona a nie jakies wloski mklub..

0

NIE PASUJE MI INIESTA NA LEWYM SKRZYDLE !!!

sklad ladnie wyglada ale dac Inieste obok Xaviego i rotacja z Cesciem.. to samo DCM- -Yaya Toure/Sergio Busqets

na lewym skrzydle Pedro chyba. Zresztea poczekajmy az sie tranfery pokoncza, na razie Fabregas jest jeszcze w Londynie..

0

a E2 odwrotnie.. dwa razy LM pod rzad.. :)

0

Nie jest tak najgorzej :D

w przypadku niemal kazdego tranferu w tym klubie(AFC) decydentem jest Wenger.. a on lubi oddawac gwiazdy(lubi w przenosni) i nie lubi trzymac ich na sile-- mowi o tym przeszlosc..

i lubi oddawac gwiazdy Barcelonie :D henry, Overmars, Gio, Petit, Hleb(tu mogl se go zostawic), i jeszcze mozna cos wymienic... ci wszyscy panowie byli silami napedowymi swego czasu w klubie Arsenal, a Wenger nam ich oodal(czyt.sprzedal)..

SA SZANSE ! Miejmy nadzieje :)

0

macior

ja wiem za sparing i gdyby to byl mecz portugalia-np.bulgaria to wogole bym nei ruszal ale Wsypy Zeilonego Przyladka?? Portugalia z ich skladem? Slaba argentyna rozklepala Kanade 5;0.. dalem hcp i byl kurs 1;35 a tu 0:0 .. skandal :D obstaje przy tym ze Portugalia moze nie wyjsc z grupy , na pewno 1 bedzie Brazylia a jesli WKS zaprezentuje sie lepiej niz na TNA to moze byc nad Portugalia..

0

wynik argentyny woogle nie dziwi choc przy ich "kolektywie" mozna bylo miec watpliwosci ile gole wklepia Kanadzie, podobnie nie dziwi wynik jednego z najglowniejszych faworytow mundialu- Anglii

natomiast to co zrobila Portugalia to masakra, blamaż, 0:0 z takim rywalem, to niby sparing al ja nie wiem czy oni wyjda z grupy(maja Brazylia i WKS) .. te gnoje wtopili mi kupon, dalem na zwygrana z handicapem.. mysle ze nie tylko mi :(

0

ja rok temu chcialem Ville, bylo blisko... ale nie wyszlo.. i w jego miejsce zaraz Ibra przyszedl..

do zazchwyconych nie nalezalem ta zmiana..

0

wyjazdowe petarda! :

0

Barcelonista

Na CN byl jeszcze nieuznany gol :) i ten spalony ktorego noe bylo

to prawda, liczy sie dwumecz a nie jeden mecz i ten z chelsea byl wyrownany, my mieslismy sytuacje u siebie, gol niezunany i karny a drugi mecz oni miesli sytuacje mimo naszej przewagi przy pilce, w drugim meczu podobnie dla nich, niewszystkie sytuacje Ovrebro byly absoltunie bledne, mozna uznac ze na pewno jeden karny a czerwien Abidala jest dyskusyjna, nasz awans to piekno futgbolu ale fani chelsea do dzis nie moga sie pogodzic( w sumie trudno im sie dziwic :D)

rok pozniej my jestesmy sami sobie winni, u siebie zagralismy z Interem jak nalezy, ich autkoar pokonany w koncowce plus gol przy dyskusyjnej rece Yaya ale z**lismy pierwszy mecz, gdzie Inter nie gral nci wielkiego tylko my zagralismy wolno i ospale, nie tak jak Barca na pelnym gazie.. chyba liczyli na rewanz u siebie a to jest DWUmecz. los na pokaral, moze slusznie..

PS. Visca el Ovrebro !

0

nie ma co sie oszukiwac ale nasza najlepsza "7" dotad to El judasz Louis Figo :))

0

Shakira? to zart czy Shakira byla na CN? bo ona fanka realu z teco co wiem...;D

nie wiem o co wam chodzi z tym ze Pique sie nie popisal, dla mnie zajebiscie zartobliweie, a Messi to jzu wogole?

0

to jestem jednym zdziwiony

myslaem ze w ubieglym giga sezonie 08/09 mielismy lepszy bilans bramkowy.. a tu prosze :)

0

azloe F.C. Barca

po trzecie szkoda Teneryfe bo to fajna wyspa :D i mozna bedac na wakacjach we wrzesniu pojsc na mecz:P mialem tam byc ale na szczescie Mallorca czyli La Liga..

0

Abidal i Pique :D

0

dla mnie F.C. Barcelona to fenomen w swiatowym/europejskim sporcie..

znajdzcie drugi tak kochany klub, ktory (pomijam ze gra taki pieknie) ma takie szkolki i w tylu deycyplinach osiaga takie sukcesyy..

tylko sie schylic VAMOS BARCA!!

PS. jedyne ale to hokej na wrotkach :D - komicznie brzmi ale przeciez wszystkie dyscypliny sie licza :)

0

Mazi

ja mysle ze zarzad pozbedzie sie Bojana--: na zasadzie wypozyczenia..kwestia czasu :)

0

Mazi

ja mysle ze zarzad pozbedzie sie Bojana--: na zasadzie wypozyczenia..kwestia czasu :)

0

skoro siedzac obok niego na konferencji mowi cos takiego to moze jest w tym cos z prawdy...

Villa w Barcy? jestem za :)

0

jaki kibic Barcy mam zal w sercu ze nie jedzie Ronaldinho.. ;/

Dunga beknie za to jesli Brasil nic nie osiagnie, beda szukac winnych jak zawsze gdy Canarinhos nic nie osiagna..

Mundial na tym straci ..;(

0

justFCB

ok sorry za zle napisanie twojej ksywy:d pisalem z pamieci :D

wiec nie klocmy sie kto ma lepsza technike- henry czy Ibra, obaj sa rozni, jesli chodzi o styl gry..

ale Zlatan jest w pewnym sensie wyjatkowy i to na pewno napastnik XXI wieku, ale poprostu stylem gry do Barcy raczej nie pasuje, za wolny i indywidualny, predzej juventus lub gdzies.. ale ocenimy na bank po drugim sezonie .. !! za takie siano musi miec jeszcze okazje sie wykazac..

sprzedawanie go teraz to bylby glupota, a kupienie Davida Villi na konkurencje to tak- jak najbardziej, sprawdzy psychike Ibry i jak poradzi sobie z konkurencja :)

0

just FCB

nie wiem o co Ci chodzi czlowieku napisalem prosto i do rzeczy

ze tez mam dosyc Zlatana ale ze nalezy mu dac jeszcze przynajmniej jeszcze jeden sezon,

bo raz ze smiech na sali oddawac gracza po 1 sezonie gdy tyle kasy sie za niego dalo(plus E2) a dwa ze drugi sezon czesto jak lepszy JAK W PRZYPADKU Henrego(ktorego szanuje) ale ktory ma juz swoje 5 minut za soba i GWARANTUJE ci ze Zlatan ma lepsza technike od Henrego, malo kto ma taka technike jak IBra na swiecie, on PO PROSTU nie pasuje swoim wolnym i indywidualnym stylem gry do Barcy i tyle..

wiec dajemy mu drugi sezon albo bedzie lepiej albo wtedy ADIOS!!

wiec nie wiem o co ci chodzi ..piszesz o mocih "kwiatkach" a sam tworzysz bełkot uzytkowniku just FCB

pozdro

0

Tez mam troche dosc Zlatana po tym jednym sezonie ale

sprzedawanie go po 1 sezonie, gdy kupilo sie go za tyle siana to smiech na sali..

trzeba dac mu czas , Henry w 2 sezonie gral swietnie a Zlatan ma od niego teraz wieksze mozliwosci(wiek, technika itd)

Jak 2 sezon mu nie pojdzie to wtedy ADIOS !!

0

ja tez.. mozna by od razu swietowac majstra.. ale trudno :)

0

najwieksze pytanie czy wezmie najlepszego bramkarza w ym sezonie czyli VV.. Cassilas jest od lat jedynka- ok ale brak VV to juz kpina .. ;/

A Pedro? zasluguje na powolanie, strzela wazne bramki i ma charakter(wiekszy niz Bojan np), ale konkurencje ma duza wiec ciezko stwierdzic..

reszta FCB jedzie na bank :)

0

Messi krol strzelcow LL i LM( 8 goli, jesli tylko olic w finale nie strzeli 2 bramek a bedzie to ciezkie przeciw Interowi :))

a w LL fajnie jakby ustrzelil hat tricka Valladolid to pobije rekord Ronaldo..

0

Pyrzo Barca Gaucho R80

ja wogole tego textu nie probowalem nawet skumac i polecialem dalej :d

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?