Al FCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Trójmiasto
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Millito ?????
skandal ku**a !!!
przeciez on jest cienki jak abrszcz, gdzie mu do Messiego, krola strzelcow ????
UEFA przegina pale... ;(
0
Masche to swietny gracz nie za 15 baniek na pewno...
26 sporo, lepiej wynegocjowac 20 baniek plus Hleb np.. ale jak nie da rady to brac ! przyda sie!
0
galopujacy major
w Interze gral by w 1 skladzie. nie mam watpliwosci :D
a u nas bedzie bankowo rywalizowal z Sergio... czasy Keity beda ciezkie... ;/
0
Al Polaco
prawda i na temat !
Oby Mache trafil na Camp Nou !!!
0
dobra wojtkowi 19 koncza sie argumenty bo zaczyna majaczyc...
mozna konczyc z nim rozmowe :D
0
wojtek 19
przestan klapac o tych bledach sedziego bo to nudne i zalosne sie robi... macie nowego trenera i walcczie..
1) Ovrebro podjal jeden blad na wasza korzysc.. Wyrzucil Abidala , a powinien dostac zolta max..
2) graliscie z przewaga, mieliscie setki, trzeba bylo WYKORZYSTAC !! sfrajerzyliscie sie a potem udajecie oszukanych..
3) w 1 meczu na Camp Nou sedziowal Wolfgang Stark, Barca po tym meczu chciala go zaskarzyc do UEFA, zmienili decyzje bo jeszcze byl mecz na SB, sTARK nie uznal bramki dla Barcy i nie podyktowal prawidlowego karnego..
ale wy o tym NIE PAMIETACIE ::D bo to nie byl dwumecz tylko jeden mecz na Stamford Bridge i strzal Iniesty...
0
przez takich kretynow po dwumeczu CFC- Barca pare lat temu kariere zakonczyl swietny sedzia Andres Frisk..
BEZ POWODU !!
0
wojtak 19
nie UEFA go dostawila tylko sedzie Ovrebro sam zrezygnowal bo bal sie sedziowac przez takich fanatykow jak wasi kibice...
gdyby UEFA byla taka uczciwa to juz dawno by Webba odstawili a nie daja mi final LM, mundialu...
0
artu
wojtek 19 zaraz powie ze Ballack Drogba dzialali w imie honoru gdyz zostali brutalnie oszukani :D
nie ma co tu sie sprzeczac, kibice CFC nigdy sie nie pogodza z odpadnieciem z tego DWUMECZU !!
Mieliscie kilka lat zeby zodbyc LM ! troche pecha tez..
0
wojtek 19
1 mecz Barca zmarnowala zeby nie powiedziec zlekcewazyla i sama jest sobie winna... tak bylby drugi puchar mistrzow z rzedu bo final z Bayernem bylby latwy...
ale trudno...
0
wojtek 19
zadne zraszacze dzis nie pojda, Barca zagra w 1 skladzie i wygra z Sevilla :)
0
hahaha nastepny frajer z chelsea !!
wy nigdy nie pogodzicie sie ze odpaliscie.. mieliscie swoje okazje !
0
tez cos czuje ze Masche trafi na Camp Nou...
bardzo dobrze, zwlaszcza po kretynskim sprzedaniu na Wyspy Yaya Toure..
0
Iniesta- duze szanse
Sneider- tez ma szanse
Forlan- raczej bez szans
Beda liczyc sie jeszcze Xavi, Mueller, Villa(male) i mimo wszystko Messi.. gdyby tylko Argentina cos ugrala :P
0
XAVI !!
0
Simon 80
w sumie ja tez
0
powiem krotko :)
je***c Ozila !!
wlasnie skonczyl swoja kariere..
0
nie chce sie powtarzac ale...
JAK MOZNA GO BYLO SPRZEDAC ? ;(
0
dla mnie ta kadra jakas mala sie wydaje :P zwlaszcza bez Caseresa..
wzmocnin ofensywe i defensywe po jednym graczu i bedzie git :)
0
jak Gaspart cos powie to od razu nie wiadomo co myslec o tym dziwaku.. ;/
0
sphinks
co prawda to prawda.. ale musi miec slaba psychike bo u nas nie zagral nic a potem jak poszedl do VFB Stuttgart na 1 sezon gdzie zreszta zaczynal wielka kariere gral jeszcze wieksze nic ;/
wiec co z niego za zawodnik?
no nci... bedziemy go obserwowac .. ;D
0
w kolejce po CHleba to ja stalem rano w sklepie :D
w kolejce po tego Hleba nie ma co stac bo to zwykle drewno.. ;/
0
Notowan nie znam na pamiec u buków..
ale gwarantuje Ci ze jak bylby teraz mecz w LM Barca, Chelsea, Man utd, Inter, Bayern raczej tez vs AFC to gwarantuje Ci ze Arsenal nie bylby faworytem tylko ci drudzy, jedni bardziej drudzy mniej..
0
krawiec
w ostatnim poscie napisalem.. slepy jestes czy co ? :D
0
dokładnie :)
a dokladniej napisalem ostatni post ktorego nie czytales.. troche balgan sie zrobil.
chodzi o to ze Arsenal ma duzo mniej osiagniec niz najmocniejsze kluby Europejskie(CFC bym akurat tu nie wliczal ) a OBECNIE jest w czolowce ale nie w tej najsilniejszej jak Barca, Chelsea, Man Utd, ew. Inter czy Bayern (ich moc wyjdzie w tym sezonie) , tylko znajduje sie pod tymi klubami..
taka prawda :)
0
kuballczak
wymieniajac te kluby w 1 poscie bo troche tam balagan mialem na mysli obecny stan rzeczy a nie historczyny..
0
w 1 meczu na Cam Nou Stark nie uznal prawidlowej brami Barcy, nie podyktowal karnego ewidentengo, a na SB nizasluzona czerwona dla Abidala, max 2 karne niepodyktowane dla CFC i ogolnie wielka nieproadnosc sedziego Ovrebro.. Gdyby Drogba wykorzystal setke kiedy Valdes swietnie obronil nikt by dzis nie mowil o sedziu z Norwegii.. zawsze zapamietuje sie to ostatnie.. ale trudno sie dziwic fanom Chelsea.. :)
0
ja mysle ze fani Arsenalu nie dostrzegaja ze ich klub to czolowka ale nie scisla czolowka europejska.. i my mowimy tylko prawde czlowieku :)
nikt nie ma zamiaru obrazac przy tym Arsena Wengera czlowieku :D Jego sie szanuje :) ogarnij sie chlopie ;)
twoje czule uknkty nie zmienia faktu ze Arsenal ma malo osiagniec w porownaniu do kilku innych mocnych klubow i nie jest w tej najslislejszej czolowce jak byla Barca, Chelsea, Man Utd, ostatnio Inter i Bayern
a w 2 lidze Arsenal, wczesniej Inter Bayern, Real, Milan, liverpool, zaznaczam ze te ostatnio wymieniane cieniuja strasznie ale to nie zmienia stanu rzeczy..
Kazdy ci to powie, notowania u buków sa takie i twoja milosc do Arsenalu tego nie zmieni..
Osobiscie zycze wam mistrza , bo nudzi mnie hegemonia CFC ktorej nie lubie a takze Man utd ale przy waszej obecnej taktyce personalnej łatwe to nie bedzie..
0
kuballczak
chelsea- Barca sedzie Ovrebro sedziowal na korzysc Barcy
Barca- chelsea tydzien wczesniej
sedzie Wolfgang Stark sedziowal na korzysc CFC, Barca chciala jeszcze przed rewaznem odwolac sie do UEFA na Starka, ale zrezygnowano, ludzie pamietaja tylko emcz na Stamford bo byl ostatni i gol iniestty w 93 minucie.. wszystko na ten temat ;)
0
kuballczak
o co chodzi w twojej wypowiedzi? bez sensu i logiki. nie miej pretensji do swiata ze Arsenal jest slabszy od Barcelony i ma rowniez mniej osiagniec.. i nie kryj sie ligą bo tam rowniez sa kluby bardziej utytuowane..