0

nie mam pojecia kto w tym roku zgarnie zlota pilke..

tak jak roky temu pewny byl Messi, dwa lata temu niestety CR(choc uwazalem Messiego za lepszego) tak teraz jest kilku kandydatow:

Xavi, Iniesta(mistrzowie swiata, 1/2 LM z Barca), Sneider(LM, final MŚ), i wreszcie poprost ten najlepszy Messi...

jeszcze jest Villa, Mueller i Forlan z mundialu ale zlotej pilki raczej nie dostana..

0

Qss

tak tak jasne...

jesli chodzi o Pique to super wyborny ppilkarz, lekkim ryzykiem jest jednak pisanie bez ogrodek "najlepszy obronca swiata" bo jest jednak Puyol, Ferdinand, Vidic, Terry itd itd

dla mnie jednak Pique :D Beckenbauer tez super gosc byl .. fajny pseudonim :)

0

cpbarca

malo kogo obchodzi co ty akceptujesz..

ten napis to nie logo sponsora za ktore FCB kosi kase tylko wielkiej organizacji, ktorej samej buli..

nie bez powodu tylko barca to "wiecej niz klub" i mam nadzieje ze przedluza z Unicefem umowe.. :

0

a skad na miłość matki do dzieciątka wiesz expercie ze na 100% nie strzeli?

Eric pokazal ze umie sie wlaczac w akcje ofensywne i jesli sie sprezy ze chce strzelic to ma szanse :P

0

michalson2

Ronaldo, Ronaldinho i Henry nie sa naszymi wychowankami i nie zawdzieczaja tyle Barcelonie co Messi, ktory dzieki FCB mogl kontynuowac za mlodziaka swojego kariere..

lepszym przykladem jest Figo, ktory byl naszym kapitanem i byl uwielbiany a przeszedl.. wiadomo gdzie ;)

0

Qss

ty sprzed munidalu nie wypisalbys tyle glupot :P

przed chwila napisales ze Abidal nie ma szans strzelic gola..

0

o jezu... czy on jest normalny ? :D

cala Europa sie z niego smieje a Hiszpania najbardziej xD

0

Leppus

fakt ze zarabia mega duzo ale przede wszystkim chcial tez grac a w sezonie 09/10 gral juz za malo... ;/

0

no proste ze ten sam... a jaki ma byc?

0

Maciek

z Eto'o byla pokrecona sytuacja dobrze wiesz ;p bledem bardziej bylo doplacenie, przeplacenie za Zlatana, ktory nie pasuje do tej ligi i tego klubu..

co do Yaya racja w 100%, ale trzeba przyznac zeby mamy sporo dobrych graczy w tej pozycji.. :)

0

"Wyraźnie widać, że ton tych wypowiedzi jest inny. Yaya z nostalgią wspomina lata spędzone na Camp Nou, szczególnie doceniając wsparcie culés."

nie widze roznego tonu wypowiedzi ..

Pamietam jak po odejsciu nieraz mowil Yaya ze chce wrocic do FCB jeszce :)

0

wracaj Yaya !!!!

kurna brakuje mi jego :P

0

Qss

co to mialo znaczyc ??

Eric powodzenia :))

0

"Obecny bramkarz Barcelony zadebiutował w pierwszym składzie 1. września 2002 roku w meczu z Atlético Madryt. "

to akurat nieprawda bo VV zadebiutowal w sierpniu 2002 w meczu z ... Legia Warszawa :d

0

Xavi na VCF by sie przydal.. ale ma takiego czuja ze i bez niego wygramy bez problemu..

Barca w tym sezonie lepiej gra z trudnymi rywalami niz ze slabszymi..:)

0

hehe mial niezly wybor, Brazylie gdzie gral jego ojciec, Wlochy gdzie sie urodzil i Hiszpanie.. sam bym mial dylemat :P ale wybral dobrze- Mistrzo Swiata !

0

fcbslawek13

nie wiesz tego bo nie widziales go w lepszym klubie :P

0

nie proś bo jeszcze sie doprosisz... :)

0

i bardzo dobrze :)

wszystko w swoim czasie :)

przedluzanie o kilka lat jest h***a warte, Pep ma racje

logiczne i sensowne jest przedluzanie kontraktu co roku.. :)

0

moim zdaniem obecna Barca Pepa Guardioli jest troche lepsza niz ta z lat 89-95...

przede wszystkim pewna siebie, graja najladniej ze wszystkich Dream Teamow wlaczajac w to ekipa Ronaldinho, Deco ,Rijkaard.. zdobyla 6 trofeow w 1 roku jako pierwszy team w historii futbolu i to jeszcze nie koniec trofeow Pepa.. jestem pewny :) pomijam fakt ze w duzej mierze nasza Barca to mistrzowie swiata :)

0

ciul z bramkarzem

prosze jakie WP tworzy historie na temat planow Barcy :D

http://sport.wp.pl/kat,1750,title,Pepe-rozmawia-z-Barcelona,wid,12733876,wiadomosc.html

0

Co do Bojana to dobry gracz, z roznymi wachaniami formy w FCB, ja bym go wypozyczyl gdzies niedlugo , zeby tam sobie pogral i nabral doswiadczenia...

Pysio

co do Ibry tez nie podzielam

0

ja nie bd wchodzic w szczegoly tylko powiem ogolnie

najlepsze: ladna i super gra zespolu w 1polowie(nie liczac samego konca) oraz wyjatkowo dobry wystep niektorych graczy

najglorsze: kolejny raz wyjatkowy brak skutecznosci oraz brak czujnosci w obronie -- kolejny raz cos takiego w meczu ze slabym rywalem..

0

Qss

nie przeczytalem calej twojej wypowiedzi ale blagam Cie.. nie porownuj Barce- do AFC.. na dluzszej lini,..

1) oni przegrywaja wazne mecze, my wygrywamy, glownie ze slabymi paradoksalnie mamy klopoty

2) my mamy wielki zgrany team, AFC kazdy mecz gra innaczej zaleznie od rywala.. my to mezczyzni, oni chlopc.. jak to kiedys ktos okreslil..

0

kontynuacja- wtedy nikt nam nie podskoczy na swiecie !!

0

ale wy wszyscy zenujacy...

godzine temu rozplywalyscie sie nad Barca, jaka cudowna i wogoloe....

a teraz ze wszystko zle i jeszcze krytykujecie Pepa..

fakt z tego meczu- frajerska strata punktow

wniosek- poprawic wreszcie skutecznosc

(kwestia meczow) i wieksza czujnosc w obronie..(z panathinakosem tez stracilismy gola)

0

yari

nie zadawaj takich pytan :D

0

Christyo zawsze taki byl i tyle :) ja tam go akceptuje, prawdziwy Cule i anty madritista jak wiekszosc z nas , tyle ze przesadza czasem .. Poza tym chcialem zawuwazyc ze uspokoil sie troche.. :P

0

[Ali]

podpisuje sie pod twoimy slowami :)

Olac Zlatanka i jego nie do konca normalnego na glowie Agenta...

ja osobiscie czulewm wstyd ze on jeszcze jest u nas bo niektorzy sie smiali z tej calej wymiany..

Lepiej pozno niz wcale naprawic bledy..

Barca jest wielka ! Zlatan maly(mimo wzrostu)

Visca el Barca !!

0

ZbigniewWodecki

przestan juz wymyslac, bo naprawde zaczne myslec ze nie jestes fanem FCB.. kazda twoja wypowiedz co najmniej zastanawiajaca...

MOU osiagnal co osiagnal nie przes slowne zaczepki, tylko przez profesje trenerska(patrz chocby Inter)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?