Al FCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Trójmiasto
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pique ma ostry, bezposredni, bardzo czesto zabawny jezyk, ktory wszyscy lubia ale czasami przesadza.. i tu chyba wlasnie lekko przesadza.. :] z tymi sedziami :)
0
messita10
sposob prosty- nie wystawic go w meczu z Almeria :]
0
El Mastero
mozliwe, pamietam przed mundialem w takim razie jak odpoczywal, nie zaznaczalem mocno tego..
soy 17
Pique bez kultury?
moze faktycznie do Xaviego czy Ikera mu daleko ale jego cechuje tez duze poczucie humoru, za co bardzo lubia go kibice, a takze bezposredniosc, brakiem kultury bym tego nie nazwal choc pewnie pare razy przesadzil..
0
hahaha
wez zjezdzaj stad . ile ja mam lat TY nie wiesz. :)
bez odbioru.
0
misiek 112
no pewnie ze bezsensowna ale to tych dwoch napinaczy ja sprokowalo .. niech sobie leja wode na mlyn na forum realu.. ;/
El Mastero
ja nie napisalem ze ledwo lapie sie na kadre , tylko ze zdarza sie ze nie gra w 11(ale zaznczylem ze b.rzadko) ale to rotacja u Del Bosque a nie slaba forma Ramosa, Pique i Puyola raczej nie dotyczy...
0
Matsu
pomyliles czy serio nie wiesz ze to Alves ? :)
0
Od debili to się możesz wyzywać na podwórku z kolegami. I nie Ty tu będziesz decydował kto tu może pisać, a kto nie. BAn by Ice
0
hahaha
dla twoich informacji znam sie dobrze na pilce.. nie napisalem ani razu np. ze SR jest slaby, od poczatku pisze ze jest bdb obronca ale to malo ze byc w gronie kilku najlepszych..
a ze jestes skomleksialy to ok..
piszesz ze nie jestes kibicem Realu? Nie wierze Ci :]
0
kibice Realu bronia ostanich swoich perelek, Ikera, SR...
zaraz napisze ze Xabi Alonso to najlepszy gracz kadry.. wogole Xaviego przebija xD xP pomijajac fakt ze byl najslabszym ogniwem kadry na MŚ.. az nie zawsze gral..
0
tak serio mowiac to ciezko ich pororwnac bo pique to stoper a SR to prawy obronca ale na dzien dzisiejszy Piqenbauer to na bank scisla swiatowa czolowka razemz Puyolem, Vidicem, Terrym(ost roznie z forma fakt), Ferdinandem.. natomiast Sergio Ramos.. troche za nimi.. :]
i nie gadac mi ze jest lepszy od Daniego Alvesa !
zobaczycie 29.11 kto wiecej wniesie na GD... Dani w FCB czy wasz SR dla Realu..
0
Ostrzeżenie
0
Ciniak
z tego co slyszlaem na necie jedna nazwa sie rowna drugiej a po drugie mamy XXI w. wiec chyba jezdza na nowszych rolkach a nie starszych wrotkach xD chyba ze ja nie wiem dobrze.. ;)
0
misix
nie podniecaj sie tak bo Ci zylka peknie.,.
ekxperci sie nie myla i to Pique jest zalicznay do swiatowej scislej czolowki a nie Ramos a juz na pewno nie Carvalho.. Ramos byl zaliczany do najlepszych mundialu? chyba madryckie gazety czytasz.. :D powtarzam , bardzo dobry obronca, cenie go, ale na pewno nie scisla swiatowa czolowka... xD
wogole idz na forum rm.pl bo tu nigdy nie dojdziemy do porozumienia.. tam pisza z nadzieja ze Iker dostanie Zlota Pilke hehehe xD
0
hehe wiem ze to niedorzeczne ale zawsze smiac mi sie chce jak czytam hokej na wrotkach.. xD
wiele osob na siwecie pewnie nawet nie wie ze istnieje cos takiego :]
btw. moze lepiej pisac hokej na rolkach ? :>
0
fudzi1993
pajaca to ty z siebie robisz tym brechtaniem na forum xD
nie ze nie dorastaja do piet ale na pewno sa slabsi..
Carvalho to dziadek, solidny ale dziadek juz, i jest ulubiencem Mourinho, gra juz z nim w 3 kubie i dlatego Mou gio sciagnal do Realu..
co do Ramosa to jest niezlym obronca ale do swiatowej czolowki bym go nie zaliczyl.. zdarza sie(choc razdko) ze nie miesci sie w 11 kadry narodowej..
Pique i Puyol to zelazni stoperzy kadrzy i BVarcy i sa zimnym tchem wymieniani jako najlepsza badz jedna z najlepszych par stoperow na swiecie(obok np. Vidic/Ferdinand.. moze jeszcze ktos )
nastepne atuty Pique to jego walecznosci w ofensywie, jak nna obronce strzela duzo goli, jest nwysoki i zwinny .. ;)
0
Na lewej Maxwell wtedy Abidal na stoperze z Puyolem i Dani na prawym i mamy ladna obrone.. :]
0
zetek
idz sie przespij pajacu i wstan za tydzien ... ;/
0
"zwyciestwo najwazniejsze a te z pewnoscia odniesiemy"
Zbigniew wodecki
chyba jednak tak uwaza Oezil...
0
a rok temu niby kiedy gralismy?
tez 29 listopada :D
i wygralismy :)
0
kibicfutbolu
z Ciebie jest :)
0
Ramossss
hehehehe xD
ty sie przejedziesz predzej na wlasnym koniu...
poki co nasi wychowankowie to najlepsi gracze na swiecie a o waszych cicho..(moze poza Ikerem)
0
AdiQoui
tez nie pitol z tym pojsciem do pracy bo gdyby mecz byl w niedziele o 21 to tez musisz isc do pracy tyle ze w pon i jeszcze gorzej bo po weekendzie a tak juz bedzie po jednodniowym transie :P
0
nie wiem tylko po jakiego hu** strona ta podala ponad tydzien temu ze mecz na 100% odbedzie sie w niedziele 28 , skoro ja np od razu wiedzialem ze to niemozliwe.. takie info podaje sie ok 10 dni przed meczem.. na rm.pl podali ze termin podadza dopiero pozniej... tez sie pomylili bo mowili o 18.11
jeslli chodzi o sam termin to wiadomo ze lepsza byla by sobota ale przynajmniej mamy dlugi weekend.. wszyscy beda czkeac na poniedzialek godz. 21 i nie bedzie nudy ;)
Oby barca wygrala !!!!!!!!!!!!
0
Pyrzo_Barca
a swistak siedzi..
0
mininiesta
oczywiscie tak, tyle tylko, ze on nigdy nie prezentowal poziomu na 1 sklad Barcy... a ostatnuio nawet jako rezerwowy zawodzi..
niech odswiezy sie w innym klubie.. :)
0
culeson
kurde co ty gadasz..
jak ma klopoty z presja to niech uprawia jogge albo idzie do psychologa..
w F.C. Barcelonie graja tylko swietni pilkarze, mocni psychicznie itd
Na Bojanie nie mozna budowac 1 skladu.. tymczasem on dostal numer 9 na koszulce xD
nadaje sie jako rezerwowy a i to ostatnio robi slabo..
nalezy go wypozyczycc do Arsenalu czy gdzies indziej, niech zmieni otoczenie i zbierze doswiadczenie w innym klubie...
0
Harry Redknap
nie wiem czy najlepszy, najwazniejszy mecz w zyciu.. ale gol strzelony na 6:2 na pewno nigdy nie zapomni :D i to jeszcze taki antymadritista.. :)
0
Bojan tragedia.. naprawde przyszedl czas zeby go wypozyczyc a kupic musimy kogos zima jednego na atak ;)
nie mowie tego bo karnego nie strzelil tylko od dawna ;p
co do meczu to powinno byc juz 4-5;0 a nie 2;1.. ;/
0
kacperfcb
a gdzie ma sie chlopak odplokowac ?
w sobote z Villareal ?
dla niego to ostatnie szansy :D
0
kojarzycie co to za fotka?
po jakim golu ? :)