Al FCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Trójmiasto
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
z jednej strony zaje**ladnie bo latwe 4-0 ma z drugiej slabo ze nie obstawilem (jak mialem) i jakis smutek z powodu Villi... trymaj sie El Guaje.. a takim jak BarcaOgien to ban za bycie ogarnietym w sytuacji :P twoj czas sie moze konczy ale nie Villi..
0
no i kur*a 4-0 !!! mowilem ze taki wynik bedzie... ;( czemu nie osbtawilem jak mialem ? Visca el Barca !
0
Barcaogien
przestan pitoliic jak potluczony.. ;/ . Niech Villa wraca szybko do zdrowia to teraz najwazniejsze, to urodzony napastnik i jeszcze pokaze nieraz umiejetnosci :) jak strzela to go nosicie na rekach a jak potem jeden slabszy mecz to zaraz czas sie konczy.. ogarnac sie !
0
ja pierdo****
0
kurde a mialem leciec przed meczem do bukow i obstawic 4:0 ale wreszcie nie poszedlem :P na razie wszystko wsklazuje na wynik w okolicach 4-0 . :)
0
szkoda VILLI wchodzi wreszcie w 11 i tylko 35 min :( oby to bylo nic wielkiego :)
0
jutro bede w domu o tej porze i odpalam TVP SPORT. 11:30 -zaczynamy droge po klubowego mistrza swiata :)
0
VV 3 sie zgadzam.. to nie byl jego dzien ale wybraczmy :) co do Pique za surowa ocena... conajmniej 5.
0
no ale i tak zaraz wpadnie banda pseudo intelginetow ktora powie ze Pep to zaden trener i przejal gotowa druzyne po Ryjku :P no ale po GD troche przycichli .:)
0
Puyol i Pique jako stoperzy (nie ma dyskusji) a Masche jako zastepca na kilku pozycjach :]
0
Muhito
wiec twoim zdaniem Imiona Xavi i Xabi wypowiada sie w Hiszpanii tak samo?? musze zobaczyc jakas transmisje bo nie wierze :P
0
Muhtio
Xabi = Szabi .. nie wmowisz mi ze Xavi czyta sie po kastylisku SZABI :D Prosze cie:) zapewne byc moze w Katalonii jest Czawi a w Kastylii Szawi.
0
wez nie kopiuj tego komentatora ze Sportklubu :D dla wszystkich to i tak bedzie "Alves lub Alvesz" :P
0
Barca wymiata na swiecie i to ni tylko w futbol ( no dobra w Europie :D )
powtarzam to od dawna.. w tym roku realne szanse na wygranie LM w futbolu i pilce recznej a w koszykowce na wygranie Euroligi (Barca jednym z dwoch glownych faworytow) na temat futsalu i mniej waznego hokeju na rolkach sie nie wypowiadam co sie mniej orientuje ale tez dobrze :)
0
i pomyslcie ile to juz lat ten nasz kapitan tak zaje(((cie gra :) nie pierwszy klasyk , 1:0 na CN dwa lata temu (gol Zlatana).. Barca grala w 10 i zwyciestwi zawdzieczalismy tez Puyolowi :)
0
wczoraj kumpel do mnie mowi (przed samym meczem) " Ty a Puyol to juz nie za stary , chyba juz wolny i wogolee.. " ja sie wku***em i mowie "patrz tylko".. potem nawet siedzacy obok fan Realu nie mogl sie nadziwic " Ten Puyol czysci wszystko, najlepszy obronca swiata"... dla mnie Carles to zawsze wzro !! Amen :) PS. Pique tez jest swietny ale na marke El Tarzano to trzeba sobie zapracowa :P
0
burak i tyle.. poza boiskiem taki rozhahany a na boisku nie umie przegrywac co pokazal wczoraj i w sierpniu wchodzac w Cesca brutalnie bez celu w doliczonym czasie :)
0
nawet R.Komean stawia dzis na Real...
bardzo dobrze.. wrazie niepowodzenia bedzie bardziej bolec :)
0
no to juz wiemy jakjim skladem Barce NIE zagra :D
a tak zupelnie serio to nie taki glupi ten sklad.. Mascha troche szkoda ale gdzie go wcisnac a Fabs moze wejsc zawsze w drugie polowie...
bo jesli Masche zagra to gdzie Puyol albo Pique.. a jak zgara Cesc to wtedy gdzie Villa, Alexis albopedro? :)
0
2:3 fajny wynik,. gwarantuje emocje i wiele bramek :)
0
W latach 60 i 70 Barca tez byla jedna z najlepszych druzyn Europy ale zawsze byl ktos lepszy, najpierw (50-60) rezim Franco & swietna jedenastka Realu a potem Bayern &Ajax( lata 70) ,, lekka posucha byla w alatach 80 ale dramatu nie bylo(chocby final PE).. potem to sami wiecie :)
0
Figo,Eto'o , Henry, Litmanen, R10, Deco, Davids tez do pogrubienia... Ronaldo i Mendieta nie bo z tego co kojarze w barwach Barcy nie grali w LM (chyba)
0
ja juz te wyniki widzialem chyba 3 tygodnie temu.. widze dlugo fc.barcacom je zbierala :P
0
Tomasz_LFP
w meczu o Gampera wygralismy 5:0 bedac jeszcze w plazowej formie wiec mysle ze ogarnelibysmy Napoli :P
ja tam bym nie chcial ruskich bo z nimi sie nie wygodnia gra czyli Zenitu i CSKA.
0
fajnie by bylo :)
0
panowie z Realem wynik bedzie w okolicach remisu , jedna w te lub w te strone a wy sie nie podniecajcie tym ze gra super( choc przyznaje ze gra :)) druga druzyna z BATE ,.,z Realem bedzie wojna - wiec pokory a nie nadmuchiwac balonik jak mierdy i ich kibice :P bedzie dobrze, dzis jest super :)
0
cuelson
zgadza sie :) pieknie graja a to rpzeciez "tylko nasze dzieciaki" :)
0
zwlaszcza w obecnej formie = patrz Man Utd, Chelsea, Arsenal czy Man cT w Europie.. wlochy dno, ew. Bayern ale musial by zagrac super mecz ale to tez za malo.
0
dla mnie to Iniesta moze byc waznym punktem GD.. nie wiem czy golami ale samym czarowaniem i rozgrywaniem pilki z przodu.. Forza Andres !
0
milo sie czyta takie slowa bo dawno sie r 10 nie wypowiadal :) moj wielki idol z lat 2003-2008.. pamietam jaki byl zal kiedy odchodzil ale na szczescie wszystko zatoczylo dobra droge :)