0

a Shakira tez ma dzis uro !! HEHE:)

0

ja bym napisal w najlepsze : przywoita gra mimo braków persolnaych i formalnych + przyzwoity wynik (plus w nawiasie gol Puyola)
najgorsze : zbyt duzo strat

0

bonjasskyboniek
zgadza sie...w sobote Xavi na 100% w 1 skladzie..

0

ogolnie wynik niezly.. mam czuja ze na CN pojdzie dosc latwo :) VCF dzis sporo ma szczescia(niech dziekuje naszym( ze 1:1.. a swoja droga Pinto zrobil w h***a sedziego .

0

duzo kontuzjii. brak Xaviego i Iniesty a takze Daniego w 1 polowie.. zespol bez najwyzszej formy ale jak sie okazuje nie jest tak zle.. ja wiedzialem ze oni nie zagraja dzis maxa na speed tylko wolniej - to dwumecz a dzis grali na wyjezdzie,.. mimo to i tak byli troche lepsii, lepsza skutecznosc i wyjechalibysmy z zaliczka
Resmi i tak niezly, na Camp Nou Barca powinna sspokojnie wygrac .. szkoda tylko tego Pinto, to zostawia jedyny niesmak ;/ (brak kartk9)

0

konrad1710
wyjazdy mamy ciezkie ale w lidze... w LM i CdR inna bajka :)

0

to oczywiste ze Real z przewaga 7 pkt jest faworytem do wygrania Ligi tak jak i to ze Barca jako najlepsza druzyna swiata jest przed play-offami faworytem do wygrania LM.

0

aha i jednego nie rozumiecie Pique i Ouyol jako stoperzy swietnie sie uzupelniaja. jak Xavi Iniesta w pomocy i powinni grac razem... ostatnie GD i mecze tego nie zmienia :)

0

z tym Tello tez nie przesadzajcie... Cristian zagral swietnie z L'Ospitalet i ostatnio jak wszedl z lawki niezly byl ale to za wcesnie zeby w tak trudnym meczu klasc go w pierwszej "11" ,.. niech wejdzie w 2 polowie...

0

ten sklad jest ok.. ciekawe tylko czemu bez Pique?

0

Messi 4 ?? dla messi conajmniej 6. nie robcie jaj panwie ;/

0

no i dobrze...pelna mobilizacja ale tez zero nerwowosci... swoja droga Ci pilkarze maja przerypane.. dwa dni przed meczem nie moze isc na tor wyscigowy na chwile.. no ale za taka kase :P

0

banankuba
to fajnie masz... ;p

0

prde wszystkim
1)Barca musi przestac topic.. jesli ta wpadna na wyjezdzie z Villa ich nie obudzi ostatecznie to juz za pozno..
2) Real musi zgubic punkty = zlapac zzadyszke.. w to wierze bo nie graja ostatnio wybitnie.. wreszcie musza zgubic pkt
3)Barca musi wygrac GD na Camp Nou..
jak te 3 pkt sie sprawdza to wowczas jest szansa rzutem na tasme walczyc o obrone tytulu..

0

szymeniu\
glupimi tekstami.. czemu wiekszosc obecnych tu fanow to niby sezonowcy ? nie obrazaj. FCB Chelsea to tez temat rzeka.

0

endriuu
dokladnie, mecz na CN, Ballack, karny i nieuznany gol..

0

szymeniu
po co prowokujesz? bujaj sie wiekszosc sezonowcow to w realu z milosci do mourinho albo CR.. powinien dostac bana "za prowokowanie"

0

rok temu Pique strzelil jedynego gola , dzis setny mecz, nie musze kontynuowac.. :D Vamos Pique !!

0

hehe swoja droga widze ze prawie wszyscy tutaj za Rogerem Federerem.. tak jak i ja :) on niszczy wszystkich jesli chodzi o technike i piekno gry.. mozna nawiazac do Barcy i znalezc punkty wspolne ;p
niestety Akurat Fed ma juz troche slabsza psycha i kondycje od Nadala czy Novaka stad brak wielkich szlemow.

0

ja tez wole Rogera przy calym szacunku dla Novaka.. ale w finale za Novakiem oczywiscie :) za Barca z TOP 5 jest Andy Murray i DavidFerrer (zadeklarowani)..Novak to milanista ale widac ze z uznaniem do Barcy..tez sie dziwie czemu Nadal za Realem skoro Miquel Angel gral dla FCB ale tak bywa w rodzinie ;p syn Ikera to fan FCB np.

0

no to w takim razie Cesc-Cuenca-Messi chyba w ataku co ? a srodek SB.-XAVI-Thiago

0

ciekawe czy Alexis wybiegnie..

0

natall - oj racje wylecialo...
czyli VV - Dani Alves, Pique, Puyol, abidal - S.B. , xAVI, Fabregas(Thiago)-Pedro(Fabs), Cuenca, Messi.

0

czyli VV - Dani Alves, Pique, Puyol, abidal - S.B. , xAVI, Fabregas(Thiago)-Pedro(Fabs), Alexis, Messi.

0

Barca lubi grac c 3 dni oby tylko kontuzji juz nie bylo.. :)

0

no wlasnie tydz temu dla Pepa a jutro/dzis dla Xaviego !!!!

0

N 20 wlasnie rowniez skutecznosc bardzo wazna.. gdyby ta byla lepsza u nas a u nich slabasza w SB to juz by bylo praktycznie po dwumeczu... FCB nie moze marnowac masowo sytuacji :) bo Real zagra na 200% zmotywowany i kazda kontra dla nich to bedzie jak o gol w finale//

0

tez sie zgadzam ze kto strzeli 1 gola ma znaczenie.. ale z drugiej strony Barca jak malo kto potrafi opdrabiac :P zwlaszcza z Krolewskimi. co do jutra albo Real zagra wybitny mecz i obstawiam wynik w okolicach remisu albo Barca wygra ok 3 bramkami..

0

za mojego zycia to 2:6 i 5:0 za Pepa.. a takze 0:3 za Rijkaarda oraz 3x 3:0 za Robsona i Van Gaala (wszystkie Camp Nou).. ale wazny byl chyba tez 0:5 w 74 za Cruyffa ?

0

daug
je*ac realu, niech graja swoje.. oby nie tracili iwecej glupich pkt a real jest zawsze szansa ze cos zgubi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?