Al FCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Trójmiasto
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
patryk
dokladnie.. Edgar Davids.. to byl jeden z wazniejszych elementow ery Rijkaarda (mimo iz gral tak krotko).. idealnie pasowal do FCB..on z Ronaldinho i Xavim wtedy postawili zespol na nogi, wybudzili z zimowego snu i barca zaczela wymiatac :)
0
ludzie czym sie emocjonowac? to tylko real, nas interesuje FCB..Real i tak awansuje w rewanzu ;)
0
KingLeonidas
ja sadze ze Alexis zdecydowanie na skrzydlo.. wlasnie Samu byllepszy na szpicy..
0
straszna ale to ku***ska nieskutecznosc...
0
no wlasnie a ma ktos linka po polski... bo jest transmisja na sportklub +
0
ma ktos linka do GD w koszykowke ??
0
Soler
ja bym powiedzial wiecej rozsadku... jakie 1:1 ?? barca wygra dzi mecz :)
0
najwieksza beka ze w wiekszosci podspodem wypowiadaja sie faceci :PP
0
0;26 Messi wola "Pepe" :D
0
Nieznajomy
ale real ma determe i stac go zeby wygrywac wszystko poza GD... pkt poki co to my tracimy (brak determy w lidze z sredniakami)
0
moje (jako fana ) cele Barcy na ten sezon (reszte sezonu) : - wygrac Copa Del Rey - wygrac z Realem na CN - wygrac LM (a przynajmniej nie dac jej wygrac Realowi, ale najlepiej wygrac)
o lidze dawno juz zapomnialem... gdzies po meczu z Espanyolem..
0
AFC juz w zeszlym roku byl europejskim przecietniakiem.. w meczu z nami wyjatkowo wyszly im okolicznosci,..
dodajcie brak Nasreigo i Fabregasa... = Arsenal moze nie grac w pucharach za rok.
0
nie wiem czy jaja faktycznie remont w tym czasie czy nie... ale pies je*ał te mierdy !!!!! my sobie poprostu wygrajmy final :) nawet jakbysmy mieli grac w Chinach.
0
niemiecka precyzja :)
0
darkhunter
N nie uwaza ze mecz Bay-FCB jest mnie prestizowy tylko ten mecz i jutro Milan-arsenal wrzucaja na kodowany kanal n premium z platformy N.. zas na tym "bardziej otwartym" N sport daja gorsze mecze..taka strategia.. tez jestem wkur :P
0
jakiej malpy? Ballack to wybitny grajek a nie małpa.. a tamten sedzia to byl Ovrenro a nie Webb i akurat nie mial najlepszego dnia :)
ps. Ballack dzis nie lapie sie w 11 w Leverkusen wiec nie robilbym wydarzenia ;p
0
poki co Barca regularnie upokarza real od 3.5 roku.. w kazdym sezonie.. i stad u nich taka bojowosc :P poki nie zaczna nas regualnie ogrywac (oby nie) to moga byc najlepsi w swoim swiecie :)
0
podobno te ciula i tak sie nie zgadzaja.. pierwsze info od jakis tam dziennikarzy.. ale podobno w 2004 tez Barca sie nie zgodzila na final na CN (a szkoda bo real przegral ;p) .. wiec nie ma co zaogniac.. jak Mou wczoraj powiedzial final moze byc nawet w chinach,.. byle BARCA wygrala ladnie i zdobyla kolejne trofeujm :)(bo liga to raczej next season)
0
ja juz dawno zapomnialem o lidze.. gdzies po Espanyoly... Villareal a ostateczenia Osa mnie tylko przekonaly.. szkoda troche ale coz.. LM jeszcze wazniejsza.. tak jak kolejna wygrana z mierdami w kwietniu.
0
szymonst
dobrze powiedziane.. zreszta Barca ciagle jest wielka :)
0
nie ma co sie oszukiwac .. Liga juz jest niemal przegrana... my tu myslimy kiedy Real zgubi pubkty a sami na wlasne zyczenie klepiemy kazdy wyjazd ;/ za duzo niepotrzebnych strat pkt, pomylek sedziowskich na nasza niekorzysc.. i jeszcze ten sklad wczoraj.. bez Xaviego.. Pep pokazal ze bardziej zalezy mu na LM nie LL.. bo ja sadzilem ze jednak sobotni mecz byl wazniejszy od tego we wtorek :P
0
dla mnie najlepze(dzis) = brak .... gole Tellllo i Alxisa...
najgorsze... sklad.. brak xaviego... i padaka od 1 minuty po raz koolejny ;(
0
woooogle nie mam oretensji do maschwe,,, oj ma charatker... masche super jestt :P
0
ub. sezon maszyna + stabilnosc... teraz wiele skladow = brak stabilnosci..
0
ja mam ten luxus ze gdzies mniej wiecej po meczu z Espanyolem (pocz roku) juz oficjalnie wiedzialem ze liga nie dla nas.. za duzo .. straconych na wlasne zyczenie pkt, za duzo pomylek sedziowskich na nasza niekorzysc, za duzo padaki od 1 min na wyjazdach (jakby nie mogli grac od 1 minuty to co w ostatnich 20)..
tylko 1 pyt.. po co pitolenie ze walczymy o Lige, nie oddamy itd skoro w meczu dzis(ktory wazniejszy niz wtorek LM) nie ma w skladzie Xaviego i Iniesty w 2pol (Andres stopniowo).. za czesto dziwne sklady.. Barca nadal jest wielka ale stracila stabilnosc z ub sezonu (fakt ze lawka byla krotsza) ale wygrywali z kazedym wszedzie a teraz rotacje, kombinacje..
dobrze ze chociaz mecze o stawke gramy dobrze, licze na LM :)
0
Xavi powinien miec 7 conajmnniej..
0
kurde madry facet ten Zola.. i nie mowie tego bynajmniej ze chwali FCB.. Maly wielki ziom !
0
niestety Mali byli za mali na słoniów :P
0
wks-zaMBIA ?.. niby WKS..ale Ghana tez miala wygrac wiec... :D a tak serio to Mali ladnie .. polfinal dobry wynik :)
0
pamieta, jak Yaya Toure przy***ał :)