0

a niby jakim cudem 22 kwietnia?? ruszcie czasem łebem i nie zadawajcie zbednych pytan.. wiadomo mze GD musi byc 21.04. :)

0

Terrego bardzo lubie to dla Chelsea taka postac jak dla nas Puyol... nie wiem co za ciec pisze ze on slaby.. fani Chelsea mowia ze on musi grac.. jak za gra to luz ale jak nie zagra to sadze ze... to dobrze dla nas :)

0

ludzie.. nie ma jeszcze terminarza na tamta kolejke :P ten 22.04 godz. 19 to data umowna.. wiadomo ze bedzie 21./04 godzina 20 albo 22 i nie bedzie zadnej spiny :P

0

Ukick
oby oby.. zwyciestwo w GD i awans z Chelsea potrzebne dos zczescia:)

kicia1899
22.. jest wpisany z automatu bo to ndz a nie ma jeszcze oficjalnej daty ale wiadomo ze bedzie w sobote 21.04 .. nie ma innej opcji :)

0

kurde pomyscle tylko.. 18.04 sroda- Chelsea - Barca... 21/04 sobota- Barca- Real... 24/04 wtorek ..- Barca-Chelsea... bedzie sie dzialo !!!

0

Seedorf to marka .. nie to co paru gimbusow..

0

Barca musi oszukiwac? raczej sedzia.. ale oczywiscie to rowniez nieprawda.. w dwumeczu Milan nie jest pokrzywdzony.. wogole szkoda tego komentowac... idz sie wyspac Zlatan.

0

chyba oficjalnie Iniesta w srodku a Cesc z przodu (i dobrze).

0

mysle ze goscie przyjezdzaja z conajmniej dwoma kompletami strojow i dostosowuja sie do gospodarzy.. ale racje ze wszystko jest ustalana wczesniej raczej.

0

lincoln
racje,, oba super... NIE dla pomaranczowych i zoltych (zbyt wyraziste)

0

ciul z adriano, bo tam i tak nie wiem czy nie wystawi puyola.. ale czy Xavi jest gotowy ??

0

nie zielone tylko turkusowe sa mega ok... choc troche lepsze byly te bardziej niebieskie sprzed paru lat.. a czarne to porazka.. wogole nie widze Barcy w czarnych strojach.. tak jak i bialych.. czarno - bialy jest Real :P
ale grunt ze dzis gramy w Blaugrana.

0

ja bym wstawil Thiago.. a Cesca na skrzydlo.. ale mniejmy nadzieje ze to tylko akcja medialna i Xavi wystapi ;]

0

to prawda.. CR widac ze meczy to wszystko na trreningu.. natomiast Messi to poprostu robi tak latwo, tak prosto i przyjemnie.. widac ze on sie urodzil z tym wszystkim.

0

dukatBARCA
nie martw sie schlipoe ... nie m da sie 200 % wsystkiteog wygrywyac... ten sezon to dla mnie Pepa kombinacje na dlugie la6ta.. BARCA bedzie na tym korzystac :))

0

Pedro moze nie ma najkwyzszej formy.. moze nie nioe kjest tak efektwoy6n jak niektorzy.. ale ja jakos jestem spokojniejszy jak rga Pedro od 1 min a nie inni na skrzydle.. zespol na tym nie traci.. DCN Barcy ma chlopak.

0

MilanFanatic
Nesta weteran.. ziomek ktorych sie szanuje,.. a po faulu zachowal sie tak jak nalezy.. tez bym pokazal żółta.. a czerwo bym dawal Ramosom i innym zj**m ktorzy co drugie wejscie brutalnie wchodza(czesto bez sensu) i jeszcze robia awanture sedziemu..

0

Ja tam lubie Neste... po faulu sie usmiechnal , nie klocil.. a sedzia sie nad nim politowal bo mogl pokazac zolta albo czerwona.. Nesta jest git, najbardziej nie lubie tych zj***w ktorzy kloca sie choc wiedza ze zasluguja na czerwo.,. takich powinni od razu wywalac.. patrz chocby RM.PL.

0

najlepsze : dobra gra i przewaga na SS
najgorsze: bral bramki.

0

Pep dal Keite i slusznie bo to mecz wyjazdowy.. trzeba oszczedzac naszych graczy bo gramy co 3 dni teraz.. Barca w defensywie grala wzorow nie liczac bledow z 2 minut i kontry Robinho.. ale to bylo rozkojarzenie..teraz bedzie ULTRAofensywnie..

0

szkoda tylko ze gola nie bylo.. 1-0 byloby git ale nawet 1-1 lepsze niz 0-0 .. innaczej sie wchodzi w rewanz.. ale panowie FCB byla dzis LEPSZA.. i jak nie stanie sie trzesienie ziemii to we wtorke min. 2 bramkami ogramy Milan i mamy awans do 1/2 :)

0

Milan na razie autokar i szybkie kontry... jedyny sposob.. ale i tak FCB blisko gola

0

no i gitatra... skoro tego pajaca Ramosa uchronili to tutaj kazda inna decyzja to bylby mega syf.

0

to jeszcze remontada futbolistow i jest git :P

0

gludi
sama prawda.

0

powiedzial Brazylijczyk... to teraz spytajcie dla odmiany jakiegos slynnego Argentynczyka.

0

ej no sorry.. ale to jest gol jak byk Messiego.. jak wogole mozna miec watpliwosci ??

0

Jutro ciezki mecz !! zwlaszcza ze gramy bez paru obroncow a do tego w srode juz Milan... kazda wygrana bedzie cieszyc.. stawiam 2-1 albo 3-1 dla nas.

0

fryzura pasuje bo podobna do El Ttarzano ale tak ogolnie jestem srednio na tak.

0

2 dla Daniego to jakis tani i smieszny zart...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?