Al FCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Trójmiasto
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ciekawe czy Yaya Toure ktory byl akurat w miescie wpadl pozniej z odwiedzina :P
0
jemu z Pepem nie bylo do konca po drodze, nie ze sie nie lubili, ale Pep troche z niego zrezygnowal na rzecz Busiego.. teraz jak sie dowiedzial ze Pep odchodzi to glosno nagle ze chetnie by wrocil... jak odchodzil to tez mowil ze kiedys chetnie wroci :P
teraz tylko pytanie czy Barca chce w tym momencie tego tranferu, nawet jak nie to niech idzie wszedzie tylko nie do Realu :)
0
"celem jest powrot na pre-sezon".. no to moze chociaz znaczy ze gra u nas i przestana chrzanic o jego transferze :)
0
dobrze ze teraz.. i ze nie gra w EURO.. ale szkoda ze nie zagra w finale ;/
ps/. byle pozostal w klubie :)
0
wacha FCB
no tak ale napisales ze po tym co w City pokazal Yaya to ty bys teraz posadzil na lawce Busiego.. a ja mowie ze w Barcy to inna bajka ..tu super pasuje Busi, Yaya tez pasuje w sumie i robi sie problem :)
0
jakos dziwnie mi to wyglada.
0
wachaFCB
City PL , Barca PD .. dwa rozne swiaty.. nie porownywalbym :P
0
oj cieszyl bym sie.. :) bylby tylko problem z DM.. mamy Sergio Buesqetsa i NIKT nie wmowi mi ze on nie jest warty swojej pozycji, do tego mamy Masche (ale on grywa glownie na obronie)... nie wiem czy nie powtorzylby sie problem z przed 2 lat..
0
Futbol wloski jest przede wszystkim inny.. tam napastnicy maja duzo mniej wsparcia ze srodka pola.. gdyz tam jest mniejsze rozgrywanie ataku pozycyjnego its itd.. Napastnicy musza bardziej sami sobie radzic i polowac na bramki..Pilka innaczej tam chodzi.. wiec nie kazdy sobie tam poradzi ale sa tez przypadki w odwrotna strone .. - Scheva, Ibra, PIppo tez nie widze w innej lidze niz wloskiej .
0
NazawszeBarca dobrze mowi a wy go minusujecie.. fakty sa takie ze Bojan sie nie nadaje do gdry w Barcelonie.. tez go lubie ale co poradzic .. powiem ostrzej - nie moglem ogarnac jak w sezonie 10/11 Bojan gral mw Barcy z numerem 9 !! nie zaslugiwal ze swoja gra na tak legendarny numer w tak legendarnym klubie /
0
aguś
wstydz sie,.
0
ketiw
i tak i nie.. jest cos takiego jak przecieki a do nich dochodza dziennikarze.. nie wiem po co mialby zmyslac.. ;) nie wiem jaka kjest prawda ale byc moze jest tak ze 3-4-3 to byl "wymysl" Pepa zas Tito preferuje 4-3-3 bez kombinowania..
0
ketiw
tak wnioskuje po tym tekscie a skad autor ma informacje,. tego nie wiem ;)
0
ketiw
ja widze duzo, bo widze ze bedziemy sie trzymac 4-3-3 a ja za tym jestem.. stabilna defensywa i gra bocznymi obroncami na skrzydlach a do tego dwa magiczne trojkaty w srodki i z przodu wymieniajce sie.. w tym roku za duzo bylo kombinowania, za duzo rotacji, zespol stracil stabilnosc i chyba od tego lekko chce odejc Tito.. tylko ostatni akapit o sprzedazy Daniego czy Pique to jakis chory zart chyba..;/
0
Shear- ja mam wogole nadzieje ze to jakas glupia plotka jakiegos szmatlawca ;/ Dani Alves musi zostac !!
0
jesli to prawda to jestem bardzo ZA ..poza jednym.. sprzedazy - mam nadzieje ze z Danim i pique to tylko glupie plotki :)
0
troche juz przesadza.
0
MoSiek, Hawk
tez lubie (wmiare) Holandie i pamietam te czasy kiedy gralo 9 holendrow w skladzie itd.. nawet z setymentem patrze na to ale osobiscie mam nadzieje ze nigdy to sie nie powtorzy... Holendrzy to nie za bardzo maja psyche do wygrywania.. historia to pokazuje.. za kolonii holenderskiej barca tez za wiele nie wygrala :) Johan Cruyff to przyklad odosobniony, Rinus Michels oczywiscie sa wyjatki ale mam nadzieje ze w Barcy nie bedzie nogdy wiecej niz 1-2 holendrow w skladzie :)
0
mozna dorzucic jeszcze Bogarde , Santi Ezquerro, Dugarry, Litmanen, Quaresma , mimo wszystko mendieta.. no i ostatnie wynalazki czasow Pepa jak hleb, Chygrynski , Henrique..
0
szkoda Villarealu.. smutne ze spadaja.. wolalbym zeby Rayo lub ktos polecial ;/ teraz patrze jak SB w ciemnosci tak samo jak Camp Nou rok czy dwa temu.. trzeba odzyskac co nasze w przyszlym roku.. Barca musi znowu zachwycac... VISCA EL BARCA !!!
0
kto tutaj minusuje ??? brawo tyle powiem.
0
w latach 70. i 80 zdarzaly sie przypadki ze dwoch lub wiecej graczy wygrywalo pichichi wiec jesli sie nic nie zmienilo to mogli by obaj zgarnac (ale oczywiscie jest to pitolenie o Chopenie gdyz zostalo 20 minut a CR musi jeszcze kilka zdobyc ;p)
0
wygra(wygralby) Messi gdyz ma mniej meczow rozegranych.. a gdyby obaj mieli 37 meczow rozegranych i po 50 goli... to albo obaj by wspolnie dostali pichichi.. albo(jesli tylko jeden) dostalby ten kto ma oprocz tego wiecej asyst -- tak mi sie wydaje.
0
Messini - zgadza sie ale nie dlatego ze Messi "pierwszy" strzelil 50 goli :PP
0
wygra Messi ale z innego powodu.. bo mniej meczow rozegral..
ps. Messini zes wymyslil:P
0
oj rzeczywiscie wielkie problemy.. czerwona kartka w ostatnim meczu sezonu.. lepiej sie zorientowac czy Dani na pewno podpisze nowy konktrak - to najwazniejsze a nie robic sztuczny problem z tancu w meczuz Rayo :)
0
". Po tym, zremisowanym 2:2 meczu z Realem Betis na Estadio Benito Villamarín, piłkarzom Dumy Katalonii zostaje najprawdopodobniej tylko jeden mecz - finał Pucharu Króla z Athletikiem Bilbao 25 maja, "
najprawdopodbniej ?? to jest mozliwe jeszcze zagranie jakiegos meczu ? ?:P
0
geble
masz prawo sie brzydzic, ja tez wole takie filozofie jak batrca, United niz Real czy City lub PSG.. ale nie musisz ich nazywac dziwkami, oni tylko ywkonuja swoaja robote.. jest tam wielu fajnych pilkarzy w tym nasz byly Yaya Toure, co do szejkow maja prawo kupowac kluby, prawo rynku.
0
City , Yaya Toure, Aguero, David Silva i inni = piekny futbol
United to juz nnudny, przereklamowany towar.. normalnie za City nigdy nie jestem ale w tym sezonie ciesze sie i gratuluje im mistrza !!!!!!!!!!!!!!!
0
Ok brawo Borussia, ale za tydzien w sobote VIVA BAYERN :) chelsea out .