0

co ja widze ? do niedawna wszyscy fani alexisa a dzisiaj "drewno", "nieprzydatny"...
zeby bylo jasne , dla mnie on tez jeszcze nie gra w 100% tego co chce i wole MVP ale bez przesady w druga strone .. :P

0

blazej99
a Dani Alves?? sorry ale dla mnie nie do zastapienia :) takim skladem jak napisalem moglibysny tylko grac w wybranych meczach :)

0

tylko blagam o jedno... nie stawiac za wszelka cene na wychowankow.. czesc z nich jest jeszcze mloda jak Cuenca, Muniesa, Tello itd i ma czas zeby zablysnac w Barcy :) naujlepsza Barca to zlozona glownie z wychowankow ale tez z gwiazd poza (2009-2011).. Yaya Toure(miss), Dani Alves, Masche, Villa, Abidal(miss) sa warci tego by na nich stawiac :)

0

hehe caly Messi.... nie mogl sie doczekac powrotu i treningow :) ten chlopak tak kocha futbol, ze tylko sie cieszyc, ciagle bedzie najlepszy !! :)

0

Laska i Szpaku kibice Barcy, Iwanski fan Realu (choc ostatnio przy finale CdR nie bylo widac ;p) ale ja mysle ze to pewnie ze beda komentowac Szpaku i Trzeciak (fan Osasuny) :)

0

ja bym wypozyczyl albo sprzedal... i tak sobie nie pogra teraz :) niech sie wyrobi gdzie indziej i ew. wroci jak wielu :)

0

noby messi i CR zawsze faworyci ale ja mam wiare ze wygra Iniesta... juz kilka razy byl blisko, raz na podium, jest w czolowce, juz dlugo zachwyca sie nim caly swiat.. najlepsza okazja :)

0

mam dokladnie takie samo zdanie jak Tito.... powolanie Alby to dziwna sprawa... Jordi to juz gwiazda 1 formatu,. a takich w tej kadrze olimpijskiej nie ma.. sa zawodnicy na kadre glowna na EURO i sa na olimpijska...
Alba na obie. dziwne

0

La Roja to potega... !! :)

0

ech co by nie mowic Laporta to mial wiecej taktu ... :P
ale nic tam... niech Barca gra swoje a co na konferencjach to malo istotne :)

0

jeszcze niedawno w stroju bialym.. teraz w stroju barcy... to zawsze jakos dziwnie :P no ale zyczymy sukcesow :))

0

Jozek Guardiola , Dziadek - ok dzieki :) w takim raziie biore sie za nia jak najszybciej :)

0

mam te ksiazke od 2 tygodni.. ale jeszcze nie czytalem bo mam zaleglosci inne itd :P
dobra jest ??

0

osobiscie nie stawialbym Pique, Cesca,Albe w jednym rzedzie z Cuenca czy Tello :)

0

ciekawe polfinaly :)

0

fajna fota... ciekawe gdzie to ?
dobrze ze Villa wraca !!!

0

Tomo1989
i tak i nie... to wybor najlepszego gracza ale osiagniecia z klubem w danym roku tez sa brane pod uwage :) zwroc uwage ze w 2010 roku CRa nie bylo nawet w pierwszej czworce...

0

ciezko go nie lubic i nie szanowac... ale pilkarsko na szczescie Barca pociagnie bez niego.. choc mysle ze gdyby Pep byl to on tez by zostal :)

0

swoja droga wypasiona seceneria... ten zamek nad samym morzem :)

0

nikt nie napisal ze na slubie byl takze chocby Iker wraz z Sara Carbonera.. :)

0

Pep odchodzi, odchodzi tez Keita... nie mam nic przeciwko zeby wrocil Yaya Tour (obawiam sie moze byc za drogi w tym okienku)

0

teraz jest podobna sytuacja jak w 2010... wtedy o Zlota Pilke walczyli Xavi,Iniesta mistrzowie swiata, Sneider swietny rok oraz Messi mistrz Hiszpani i Zloty but( do tego najlepszy)
teraz mistrzowie Europy znowu Iniesta ale razem z Ikerem, CR niezly sezon oraz Messi wprawdzie tylko puchar ale takze wszelkie mozliwe rekordy , zloty but, krole strzelcow.. czy bedzie Deja Vu ? zobaczymy :) ja bym chcial inieste.

0

no cos sie konczy.. niby to "tylko" Keita.. ale to jedeyn z wynalazkow Pepa.. on go uwielbial, teraz Pep po wspanialej erze odchodzi, Keita idzie za nim.. to najlepszy dowod ze teraz bedzie Barca Tito, troche inna, ale bardzo podobna, mam nadzieje ze jednak Dani Alves itp zostana :)
Gracies Keita !

0

jesli to prawda ze na tranfery w tym okienku tylko 40 baniek to na Robina juz raczej nie starczy .. :)

0

az strch sie bac co bedzie jak Messi wypocznie... :D

0

chodzily sluchy ze niby Overmars sie w barcy nie sprawdzil, ze lepszy byl w Ajaxie i Arsenalu... moim zdaniem gral u nas bardzo dobrze :) super gracz .

0

masa 11 - nie.. mam tylko beke z tego... wrzucam merytoryczny post.. ktorego pewnie jakies łosie nie ogarniaja i daja mi minusa :P

0

znowu jakies pajace mnie minusuja :P nie moge z tego :)

0

Xavi zadnej wojny nigdy nie zaczynal , tylko mowil odwaznie co mysli i tyle.. zawsze taki byl :) cala wojna zaczela sie od przyjscia Mourinho, a konkretniej od jego gadania, potem manity, zachowania Ramosa , frustracji po 0;5 ze strony Realu i Mou i potem juz tylko byly cyrki w ktorych bralo udzial wiele osob..

0

to juz nawet nie o to chodzi ze pilakrz Realu bo 1) to wychowanek Valencii 2) takie historie juz mialy miejsce..
mozna dodac ze Albiol moze byc sfrustrowany brakiem miejsca w skladzie
ale nie to najwazniejsze.. istotne jest ze jest za slaby zeby grac w Barcy :) i to powinoo zamknac temat :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?