Al FCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Trójmiasto
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
pkt 5,6 i8 to zadne roznice w porownaniu z Pepem... pkt 1 chyba zreszta tez..
jest za to u Tito wiekszy pressing juz na polowie rywala a nie w srodkowej strefie i o tym nikt nie wspomina wtym artykule ;p
0
no nic ...czekamy na dalsze informacje nt. El Tarzano :)
0
SoRcik
co ty piepirzysz ? lepiej zobacz co te mloty wypisywaly.. Messi sie konczy jak Ronaldi nho.. to najlepszy pilkarz swiata i nie raz ratuje nam tylek :) idz sie napij melissy.
0
wszyscy z was Ci ktorzy najezdzali 10 minut na Messiego powinni isc teraz do spowiedzi... wsty za takich kibicow ;/
0
dno to Alexis i Tello .. i to niestety w niejednym meczu...
a Ci z was ktorzy najezdzaja taj teraz na Messiegio i wypisuja te glupoty to jestescie zdrowo po*****ni.
0
pkt 5,6,8, i moim zdaniem 1 tez to zadne roznice wzgledem Pepa...
za to nie ma wymienionej jednej kluczowej... wyzszy pressing, u Tito zaczyna sie on juz na polu karnym rywala a nie w srodkowej strefie..
0
jak wygladalo 45 min? bo ogladalem tylko ost 5 minut..
nasi grali tak nieporadnie ??
0
powiem wam ze widze odkad przejal zespol Eusebio ze nasze mlodziki graja slabo.. za Louia Senrique zaslugiwali na PD... czas chyba podziekowac temu Panu i poprosic kogos innego do pracy :)
ps. ale koncze bo bedzie ze napitalam w losci
2-1
0
VV tego dnia nie zawinil przy golu CR i nawet pare razy ladnie sie zachowywal ale generalnie w ocenie kazdego pozostanie w tym meczu jako 1 :D to poprostu nie mialo prawo sie stac.. ;(
0
co do Dos Santosa sie nie dziwie... nie jest bardziej utalentowany od brata i dosc dlugo juz siedzi w klubie.. bardziej jestemz dziwiony co do pozostalej dwojki... Kontuzje zrobily swoje, co do Fontasa sie nie wypowiadam ale Affelay to nie pilkarz dla Barcy na lata, chyba ze na ławke :)
0
ludzie to bylo jest i bedzie magiczne lato w historii Barcy... Barca zle stala a tu ktos madry pomyslal i Pep i cala reszta... ;)
jedynce czego mi brakuje do dzis z tamtego (niedawnego jeszcze) okresu to Yaya Toure... mam nadzieje ze Song bedzie podobny do niego :]
0
chcialbym zeby Iniesta wygral w tym roku zlota pilke.. :)
0
dobrze ze sie chlopak przelamal.... wreszcie gol w GD :)
oczywiscie szkoda ze nie bylo gola na 4:1 ale Iker dobrze wyciagnal.
0
jak patrze na sklad i ustawienie to wprawdzie w tym sezonie nic jeszcze nie wygralismy (malo tego byl slaby) ale zaczelo sie tam juz powoli ukladac... najlepsze tranfery to Yaya Toure oraz Abidal... Henry na 3 msc.
0
nie ma co komentowac .. nie bylo zadnego spalonego.. Jode i jego ludzie powinni laurki VV wysylac ze maja jeszcze o co grac.. bo moglo byc gorzej :) Barca byla bezapelacyjnie lepsza wczoraj..
a Jose zawsze musi nadawac na sedziow.. nudne to i zalosne.. ;/ nie ma co wogole komentowac.
0
Arek 96
zgadzam sie z twoim skladem.. uwazam ze to najlepszy sklad jakim grala Barca.. ale Villa moze nie byc jeszcze gotowy... nie wiem tez w jakiej formie jest Pedro :)
0
sorry ale nie wydaje mi sie zeby Tello byl najlepszy na boisku... sadze ze byli lepsi... jak np. Xavi, Messi...
0
hehe chyba wszyscy sie zgadzamy ze Tello nowa fryzura mniej mu pasuje :P oby szybko mu wlosy odrosly :P Alex szybko sie uczy :)
0
z Songiem bedzie jak z Cesciem rok temu... na mecz o SP pojawie sie w 2 polowie :] ps. oby tak jak Cesca jakas malpa z Realu go nie faulowala.
0
"Nie lubię chodzić na imprezy. Wolę spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi" – wyznał.
nie wiem dlaczego ale jakos tak srednio na jeza daje wiare temu stwierdzeniu :P
0
Pele na starosc zbizikowal a kiedys go szanowalem ;/ a juz z tym jego lansowaniem Neymara to jzu sie nudne robi :P
0
a no i oczywiscie zamiast Pedro na skrzydle mozemy tez zobaczyc Cesca.
0
jak juz bawimy sie w sklady to na pewno VV- Dani, Puyol, Pique, J. Alba - Sergio B., Xavi, Iniesta - a tak niewiadoma bo jest wiele koncepcji :P na pewnie Messi a kto na skrzydlach? xhyba Alexis zagra bo sie oszczedzal.. i zagra z Pedro zapewne, zas D.Villa wejdzie w 2 polowie.. osobiscie mam nadzieje ze Tello, Cuenca na ławce.
0
jako sie nie przjmuje... szkoda ze nie wygrany puchar Gampera bo jak sadze 95% jest wygranych,,, ale w koncu grala Barca B... troche martwi jej dyspozycja, ale z durgiej strony to momentami byla Barca C wiec nie ma co zalamywac sie.. czekamy na czwartek :) Visca el Barca !!
0
trzeba bylo cos wymyslic na najgorsze bo ciezko byloz nalezc cos zlego ale dziennikarzom Sportu dobrze sie udalo.... ta frekwencja wczoraj to jakis tani zart ;/
0
zreszta jak ktos tu slusznie zauwazyl... z bliska widac jednak ze to nie biala koszula.. tylko jasno-rozowa (?)...
0
Chocise
nie udawaj "madrzejszego" niz jestes.. biale barwy sa Realu na boisku , zas Blaugrana Bbarcy...
poza boiskiem kazdy ubiera bo mu sie podoba, nie robmy paranoii... ja tez duzo nosze bliacyh koszulek chociaz Real nie nawidze, Xavi, Messi czesto ubieraja biale koszule... i bardzo dobrze.. wolny kraj :) a to ze to jest prezentacja nie ma nic do rzeczy.. BLaugrana bedzie na boisku :]
0
zjawa
powiem ci tyle ze owacje juz sie zaczely jak David wyszedl na rozgrzewke.. i to na tyle duze ze ktos kto nie wiedzial o co biega mogl sie zaklpotoac..
a mecz najlepiej ogarnij w powtorce caly :)
0
Bover, ketiw
poza tym "Messi" to fałszywa "9" .. jak wiemy on lata po calym polu karnym rywala... chyba jednak ta wersja jest dobra..
0
Tello ""Dla mnie najistotniejszą rzeczą jest możliwość gry z najlepszymi piłkarzami na świecie".
jak skromnie i ladnie :)
ps. powrot Villi to wydarzenie meczu bez dwoch zdan :))