0

pkt 5,6 i8 to zadne roznice w porownaniu z Pepem... pkt 1 chyba zreszta tez..
jest za to u Tito wiekszy pressing juz na polowie rywala a nie w srodkowej strefie i o tym nikt nie wspomina wtym artykule ;p

0

no nic ...czekamy na dalsze informacje nt. El Tarzano :)

0

SoRcik
co ty piepirzysz ? lepiej zobacz co te mloty wypisywaly.. Messi sie konczy jak Ronaldi nho.. to najlepszy pilkarz swiata i nie raz ratuje nam tylek :) idz sie napij melissy.

0

wszyscy z was Ci ktorzy najezdzali 10 minut na Messiego powinni isc teraz do spowiedzi... wsty za takich kibicow ;/

0

dno to Alexis i Tello .. i to niestety w niejednym meczu...
a Ci z was ktorzy najezdzaja taj teraz na Messiegio i wypisuja te glupoty to jestescie zdrowo po*****ni.

0

pkt 5,6,8, i moim zdaniem 1 tez to zadne roznice wzgledem Pepa...
za to nie ma wymienionej jednej kluczowej... wyzszy pressing, u Tito zaczyna sie on juz na polu karnym rywala a nie w srodkowej strefie..

0

jak wygladalo 45 min? bo ogladalem tylko ost 5 minut..

nasi grali tak nieporadnie ??

0

powiem wam ze widze odkad przejal zespol Eusebio ze nasze mlodziki graja slabo.. za Louia Senrique zaslugiwali na PD... czas chyba podziekowac temu Panu i poprosic kogos innego do pracy :)
ps. ale koncze bo bedzie ze napitalam w losci
2-1

0

VV tego dnia nie zawinil przy golu CR i nawet pare razy ladnie sie zachowywal ale generalnie w ocenie kazdego pozostanie w tym meczu jako 1 :D to poprostu nie mialo prawo sie stac.. ;(

0

co do Dos Santosa sie nie dziwie... nie jest bardziej utalentowany od brata i dosc dlugo juz siedzi w klubie.. bardziej jestemz dziwiony co do pozostalej dwojki... Kontuzje zrobily swoje, co do Fontasa sie nie wypowiadam ale Affelay to nie pilkarz dla Barcy na lata, chyba ze na ławke :)

0

ludzie to bylo jest i bedzie magiczne lato w historii Barcy... Barca zle stala a tu ktos madry pomyslal i Pep i cala reszta... ;)
jedynce czego mi brakuje do dzis z tamtego (niedawnego jeszcze) okresu to Yaya Toure... mam nadzieje ze Song bedzie podobny do niego :]

0

chcialbym zeby Iniesta wygral w tym roku zlota pilke.. :)

0

dobrze ze sie chlopak przelamal.... wreszcie gol w GD :)
oczywiscie szkoda ze nie bylo gola na 4:1 ale Iker dobrze wyciagnal.

0

jak patrze na sklad i ustawienie to wprawdzie w tym sezonie nic jeszcze nie wygralismy (malo tego byl slaby) ale zaczelo sie tam juz powoli ukladac... najlepsze tranfery to Yaya Toure oraz Abidal... Henry na 3 msc.

0

nie ma co komentowac .. nie bylo zadnego spalonego.. Jode i jego ludzie powinni laurki VV wysylac ze maja jeszcze o co grac.. bo moglo byc gorzej :) Barca byla bezapelacyjnie lepsza wczoraj..
a Jose zawsze musi nadawac na sedziow.. nudne to i zalosne.. ;/ nie ma co wogole komentowac.

0

Arek 96
zgadzam sie z twoim skladem.. uwazam ze to najlepszy sklad jakim grala Barca.. ale Villa moze nie byc jeszcze gotowy... nie wiem tez w jakiej formie jest Pedro :)

0

sorry ale nie wydaje mi sie zeby Tello byl najlepszy na boisku... sadze ze byli lepsi... jak np. Xavi, Messi...

0

hehe chyba wszyscy sie zgadzamy ze Tello nowa fryzura mniej mu pasuje :P oby szybko mu wlosy odrosly :P Alex szybko sie uczy :)

0

z Songiem bedzie jak z Cesciem rok temu... na mecz o SP pojawie sie w 2 polowie :] ps. oby tak jak Cesca jakas malpa z Realu go nie faulowala.

0

"Nie lubię chodzić na imprezy. Wolę spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi" – wyznał.

nie wiem dlaczego ale jakos tak srednio na jeza daje wiare temu stwierdzeniu :P

0

Pele na starosc zbizikowal a kiedys go szanowalem ;/ a juz z tym jego lansowaniem Neymara to jzu sie nudne robi :P

0

a no i oczywiscie zamiast Pedro na skrzydle mozemy tez zobaczyc Cesca.

0

jak juz bawimy sie w sklady to na pewno VV- Dani, Puyol, Pique, J. Alba - Sergio B., Xavi, Iniesta - a tak niewiadoma bo jest wiele koncepcji :P na pewnie Messi a kto na skrzydlach? xhyba Alexis zagra bo sie oszczedzal.. i zagra z Pedro zapewne, zas D.Villa wejdzie w 2 polowie.. osobiscie mam nadzieje ze Tello, Cuenca na ławce.

0

jako sie nie przjmuje... szkoda ze nie wygrany puchar Gampera bo jak sadze 95% jest wygranych,,, ale w koncu grala Barca B... troche martwi jej dyspozycja, ale z durgiej strony to momentami byla Barca C wiec nie ma co zalamywac sie.. czekamy na czwartek :) Visca el Barca !!

0

trzeba bylo cos wymyslic na najgorsze bo ciezko byloz nalezc cos zlego ale dziennikarzom Sportu dobrze sie udalo.... ta frekwencja wczoraj to jakis tani zart ;/

0

zreszta jak ktos tu slusznie zauwazyl... z bliska widac jednak ze to nie biala koszula.. tylko jasno-rozowa (?)...

0

Chocise
nie udawaj "madrzejszego" niz jestes.. biale barwy sa Realu na boisku , zas Blaugrana Bbarcy...

poza boiskiem kazdy ubiera bo mu sie podoba, nie robmy paranoii... ja tez duzo nosze bliacyh koszulek chociaz Real nie nawidze, Xavi, Messi czesto ubieraja biale koszule... i bardzo dobrze.. wolny kraj :) a to ze to jest prezentacja nie ma nic do rzeczy.. BLaugrana bedzie na boisku :]

0

zjawa
powiem ci tyle ze owacje juz sie zaczely jak David wyszedl na rozgrzewke.. i to na tyle duze ze ktos kto nie wiedzial o co biega mogl sie zaklpotoac..

a mecz najlepiej ogarnij w powtorce caly :)

0

Bover, ketiw
poza tym "Messi" to fałszywa "9" .. jak wiemy on lata po calym polu karnym rywala... chyba jednak ta wersja jest dobra..

0

Tello ""Dla mnie najistotniejszą rzeczą jest możliwość gry z najlepszymi piłkarzami na świecie".

jak skromnie i ladnie :)
ps. powrot Villi to wydarzenie meczu bez dwoch zdan :))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?