0

bartejvisca- no zgadza sie dlatego Tello bedzie grywal...

bolu- ja nie spisuje Realu na straty, przeczytaj dokladnie, zas w kwietniu Real byl w wysokiej formie, teraz jest w slabej, juz cieniowal w pre-sezonie troche, zas my gramy ok, stad bedziemy faworytami, ale GD to GD wiec wszystko mozliwe :)

0

bartekvisca
dobrze powiedzial komentator (Orlowski).. Tello jest znakomity na zespoly sredniej i nizszej polki ale na wielkich rywali juz mniej, tam obroncy go rozgryza.. ja sie z tym zgadzam :)

0

kra7me
no pewnie tak bedzie jak mowisz ze wejdzie z lawki ale czort wie... moze on jest sykowany na pierwsze GD... tak czy owak mamy kim grac w ataku.. mysle ze zagra Alexis skoro dzis siedzial na ławce :)
co do dzisiejszego meczu to bardzao dobry, napawa optymizmem, jest w nich glod gry ale tez ten entuzjazm ktorego troche mi brakowalo w ub. sezonie (Pep o tym mowil) .. juz sam pre-sezon byll lepszy..
Real ewidentnie nie jest w najwyzszej formie i wszystko wskazuje na to ze w czwartek mozemy spokojnie wygrac.. tak czy owak nie popadam w hura-optymizm bo GD to GD... kazy wynik mozliwy :) Visca el barca !@

0

ciekawy jestem czy El Guaje zagra w czwartek z Realem.. ? :)

0

Lenioq
Wenger ma ciezkie zycie q Arsenalu ? ja coraz bardziej nabieram przekonania ze to zarzad i kibice maja coraz trudniej z Wengerem... upartym jak lis :P jak tak czy owak szanuje tego czlowieka :)

0

GunnersFan
co to za argument ze po1 sezonie ? RvP gral 8 lat, jak Fabs... grali dla was, sluzyli, odchodza do innego klubu a tu jazda.. ps. rozumiem zal po tranferze Van persiego.

0

przykladowy ,1 z brzegu komentarz na kanoneirach "najbardziej zawiodłem się na Alexie. Zachłysnął się poprzednim sezonem jak van pussy "

nie ma to jak szanowac swoich graczy :D
nie kojarze (poza fIGO) zebysmy my obrazali swoich 'bylych" na okraglo.

0

Official: Barcelona announce the transfer of Arsenal player Alexandre Song . Welcome to BARCA

0

Iniesta musi grac w srodku pola :) blisko Xaviego i musi miec duzo miejsca zeby rozgrywac :)

0

tak mowia ? to cos w tym chyba jest :)

0

jak dla mnie Iniesta tylko grywal na skrzydle a tak to zawsze byl w srodku pola...

0

nie widzialem meczu, potem ogarne skrot...najbardziej szkoda ze prowadzilismy juz 2:0 i zdolalismy przegrac ;( chyba brak koncentracji i klopoty w defensywie, trzeba nad tym popracowac :) pocieszajace ze RM tez przegral.. i ze Delofeu jest w formie:)
a tak wogole to Barca B juz dawno powinna grac w Primera Division, nie lubie tych przepisow.

0

hehe niedawno wrzucili ten news na rm.pl... oczywiscie ich redaktor przetlumaczyl to po swojemu, lekko naostrzajac.. jazda na forum... :D
najlepsze ze kiedys chcieli go i byli wkurzeni jak odszedl do Barcy a dzis "jestes niepotrzebny" , "kto by cie tu chcial buraku" :D
oni uwielbiaja sie napinac / podniecac nawzajem :)
Pozdro wielka Barca !!

0

juliancarax
sorry ale nic nie usprawiedliwia przejscia do Realu.. zwlaszcza bezposrednio z Barcy... swinstwo i tyle.. mogl pojsc sobie do Arsenalu albo gdzies... a on sie obrazil i pokazal palec rowniez kibicom ktorzy go cenili i lubili (niektorzy uwielbiali) przez lata..

0

boze co za tranfery.. Saviola troche gral ale troche zawiodl tez, a dalej.. Rochembak, Christanval, Coco, Bonano, Pat.Anderson... musze sprawdzic kto byl wtedy dyrektorem sportowym :D
juliancarax
lubiles Saviole jako czlowieka? ja mam odmienne odczucia, w koncu odszedl od nas do Realu...

0

Bover
co do twojego poprzedniego postu to podpisuje sie obiema rekoma... to jak jechali na Cesca po odejsciu to poprostu pokazuje caly ich poziom :)

SZYCHA - rzeczywiscie, cudne porownanie.. Cesc a Figo... zacznij myslec ze zrozumieniem a potem pisac :)

ernest- wybacz ale nie przekonuja mnie twoje argumenty.

jackobkoks - pisza o kibicach barcy ze to dzieci, sezonowcy, zapominajac ze Barca zawsze miala mnostwo kibicow, predzej Real ma teraz sporo gimbusow , fanbopyow CRa tudziez Mourinho.. mysle ze jesli chodzi o poziom a przegladam rozne stronki to jestesmy w czolowce ;)

Salvian- jak chcesz cos napisac to pisz do rzeczy a nie pitol ogolnikami bo nic z tego nie wychodzi.

0

wejdzcie sobie na www.kanonierzy.com... wiekszej wioski na forum nie widzialem :P juz na realu jest "ciut" lepiej.
te kanonierskie dziecki sa obrazone na caly swiat ze Arsenal nie wygrywa tytulow i wszystkich obrazaja
a to jak Barcelone obrazaja to juz historia... smieci, aktorzy, to tylko niektore z epitetow... maja pretensje bo Barca smie wykupywac ich pilkarzy :P lepiej by poszli z pretensjami do swojego zarzadu i pilkarzy.... Barca chyba najbardziej znienawidzony klub... zeby nie bylo ze te kluby sie lubia :P
frustracja dzieci na forum kanonierzy.com to legenda :D

0

DinaczClue
jaja sobie robisz czy az tak nie ogarniasz ?

Emmanuel Petit (FRA ) .

0

eh pamietam to dosc dobrze.. lato 2000 .. jade jako dzieciak na oboz letni do Wloch akurat, gdzies po drodze na stacji beznynowej w Niemczech czy Austrii patrze gazete a tam ze Figo o krok od Realu... zaczalem sie smiac ze to juz nudne jest... przeciez Figo mowil pare dni wczesniej ze nie przejdzie za zadne pieniadze do Realu.. a potem jednak sie okazuje ze to nie plotki ;p szok, niedowierzanie.. to bylo cos tak dziwnego .. ech bylo minelo ;)

buzinga
nie przesadzaj z tym wielkim rozczarowaniem w kwestii Overmarsa, Petit sie nie sprawdzil ok.

0

Itaylano - XX wieku,

0

po 1 ) powinna byc fotka Figo i gdzies tam w tle swinski leb(symbol) / lub jakas karykatura Figo i Pereza robiacych przetarg
po 2 ) dziwie sie ze to lato jest na glownej stronie strony (jak 1991) bo to bylo zle lato(sezon) w historii Barcy : P (aczkolwiek glosne)
po 3) dzieki za wrzucenie bramki Rivaldo , cos pieknego, arcydzielo, sam wrzucalem na fb.
VeB.

0

KingLeonidas
dla mnie tiki-taka w wykonaniu Barcy jest bardziej widowiskowa niz gra za tamtych czasow z duzo mniejszym pressingiem, posiadaniem itd.. i bez tych geniuszy - Xaviego, iniesty (no xavi byl ale jaki mlodziutki ;p).. oni graja tak jakby wymyslili ten sport a do tego na pelnym luzie :)

0

KingLeonidas
ostatni sezon to bylo kombinoanie z wychowankami i sytemem 3-4-3.. na pewno najslabszy e wszystkich "Pepowych" ale to nie powod zeby umniejszac wartosc tego teamu... caly swiat zachwycal sie ta druzyna, byla ona odnoskiem w futbolu a gdy gra na swoim optymalnym poziomie to onne zespoly moga tylko patrzec... z czym do Pana??
mam sentyment do tamtych czasow, do Rivaldo, Ronaldo, Kluiverta itd ale za chiny ludowe nie chcialbym ze tamte czasy wrocily... dzieki Boze za te Barce - druzyne XXI wieku :)

0

stroj z sezonu 1998/99 (ten co ma Kluivert) .. moj pierwszy stroj Barcy, dzis juz troche za maly ale mam do dzis :P ojciec z Mallorci przywiozl :)

0

KingLeonidas
szanuje twoje zdanie ale zadna Barca nie grala tak ladnie i perfekcyjnie jak Pepa(iTito) .. wiecej powiem.. zadna druzyna w historii ftubolu raczej.. tamta Barca grala ladnie ale wzorem paru maigkow jak Rivaldo, Kluivert, nie bylo tej zespolowosci, owszem bylo sporo wymiany pilek, itd ale gra az tak nie dobiegala od reszty swiata..
dzisiaj Barca wytacza trendy w futbolu. dla mnie bez 2 zdan najlepsza (dzisijesza) :)

0

ech pamietam tamten dzien... to juz 10 lat :D lato 2002 i dwumecz z Legia..
trzeba przyznac ze poczatki Valdesa byly jak po gruzie, sporo wpadek i mala stabilnosc.. do tego stopnia ze niektorzy kumple do dzis mi wypominaja ze Barca wszystko ma dobre ale bramkarza to nie.. oczywiscie stereotyp :)
gdzies od 2006, moze 2007 VV to czolowka swiatowa :) ma pecha ze zyje w tej samej erze co Cassilas i tyle :)

0

boixos
jeszcze Pedro.

0

dobrze Tito !! 4-3-3- najlepszy uklad :) Alves i Alba sa szybcy, bedziemy mieli mocniejsza obrone i super bocznym ofensywnych obroncow w ataku... a w srodku dalej bedzie bajer ;))

0

on juz posiwial czy mnie sie zdaje ? :P
Larsson klasa zawodnik :)

0

niedziela poludnie jedyny pewny termin ze wtedy spie albo ledwo wstaje (po sobocie)... grac w Hiszpanii o 12 w poludnie to masakra... wszystko dla kasy - jestem na nie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?