0

no sorry jakby powiedzial ze Benfa jest faworytem... to by trzeba mu bylo sprawdzic glowe.. :) nic takiego nie powiedzial - artykul bvez historii.

0

kurde nie ogarniam... Miguel Angel Nadal gral prawie dekade w Barcy... legendarny obronca :) a jego brat i bratanek (Toni i Rafa) sa za Realem... ;p

0

bardzo dobra pora...szkoda tylko ze wyjatkowo GD teraz tak nie sa :]

0

tak naprawde ten sezon dopiero sie rozpoczyna.. wiec ciagle Alexis ma swoje do udowodnienia.. ub. sezon byl sredni w jeko wykonaniu, oby teraz wystrzelil :]

0

xPiter
fantazjujesz troche :P

0

chetnie bym zobacztl Bartre... przez to ze rzadko gra , nie mam o nim wyrobionej opini :P ale zdaje sie byc dobry :)

0

hiszpanskie wino nie jest zle, chetnie bym skorztowal tego winka Iniestyu :)

0

cules_sonce95
no nie wiem jak widzialem opinie kibicolw Arsenalu, to glownie obwiniaja Arsen'a za zla polityke tranferowa klubu. :)

0

Wenger prawie zawsze madrze gada ale co do kwestii Arsenalu to troche sam jest sobie winien.. polityka transferowa to glownie wybor Arsene'a.

0

zaskoczyl mnie tymi slowami, przy**al rowno Krystynie :)

0

Song,Xavi,Iniesta - juz paru z was wystawia taki srodek a S.Busiego wyrzuca ze skladu... ja wam uprzejmie przypominam ze trojkat Busi-Xavi-iniesta to najlepszy trojkat srodka na swiecie... dla Busiego odszedl nawet rewelacyjny Yaya Toure.. Song nie zajmie na stale miejsce DMa..bedzie albo zmiennikiem dla Busa albo grywac bedzie na stoperze..
stawiam na obie opcje.

0

fish
wcale nie tak na sile , Masche to swietny DM , no ale z naszymi problemami w defensywie Masche musi grac na stoperze :P

0

Sara Carbonero napisala na Fb ze mecz jutro o 20.

0

Szpicek Yo
lol :D

0

dzis fcbarca.com ostroznie typuje po srodowej wpadce :D tylko 3:0... ja mysle ze dzis conajniej czwóreczka... :)

0

calkiem spoko sklad :)

0

wiem ze Barca gra sexi futbol, niemal kochaja sie z pilka i wogole... ale " dwa seksowne podania Daniego do Messiego" mnie rozbily :D:D hahaha

0

mecz Barca-Granada jest w ssobote o 22... na stronie jest blad .

0

w obronie Song i macherano, chyba ze Pique sie jakims cudem wykuruje :)

0

musze powiedziec ze jedna rzecz mnie cieszy i zauwazam to w prawie kazdym meczu jak dtoad : TITO ROBI DOBRE ZMIANY :) Koles umie reagowac, a to wazne, wogole podobaja mi sie jego taktyczne zagrywki, jedyna moja watpliwosc to ze Tito to nie Pep pod wg charyzmy itd.. mam nadzieje ze na zespol sie to nie przelozy :)

0

taki spalony ze hohoho...

0

Enduuu
dokladnie, dobry pressing, slaba klepa ;/

0

co ten komentator powiedzial ze tak sie wku***scie ??? tak w skrocie

0

SinMistico
Laskowski jest w TVP.. to komentuje to co ma :P

0

i na h*** narzekacie na Tello??
ona jest IDEALNY na takich slabszych rywali.. Tito wie co robi :)

0

no nic.. tylko miec nadzieje ze to nic powaznego... ;/

0

super... Pique kontuzja ;/

0

nie bylo spalonego./..

0

a kto aby komentuje ???

ja mam transmisje na onecie za 6 zł ... jakosc kozacka i bez komentarza :P

0

serce sie raduje jak widze Yaya.... Barcelonista kochany :) mam nadzieje ze Toure wroci do Barcy :) to jedno z moich marzen.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?