0

Puyol i Montoya :)

0

ja nie chce Pepa w Chelsea, bo Pepa uwielbiam a Chelsea nie znosze :)
jak w Anglii to City przedzej,. albo Wlochy albo Bundesliga :)

0

patrzac na jego podania wczoraj , nma pewno mowi prawde :)

0

Danio666
no zgadza sie.. i to bez Puyola.. a z mascherano :)
ale zeby sie nie zachwycac sie to trzeba przyznac ze atak spartaka byl slaby :)

0

no i jeszcze jeden pozytyw... wreszcie za zero z tyłu :D

0

Leo ponownie dwa gole... az dzis ze sie mu nie urodzily blizniaki.. cytuje Klasyka :DD

0

ps. nie wiem co tak hejtujecie tych komentatorow.. :) Sietnickiego to jeszcze rozumiem bo walil duzo lapsusów... ale Terlecki bardzo dobrze sie prezentuje :)

0

spoko fajna wygrana i dobra gra :)
jedyny maly minusik ze nie strzelili jeszcze na 0;4 bo byly okazje :) zwlaszcza Messi :P

0

tak poza tematem samego meczu, zwrociliscie uwage ze kazdy mecz LM Barcy komentuje Terlecki ? :D
ps. mi nie przeszkadza, gada z sensem :)

0

Mat159
Rubin wygral na CN wiec sie nie powtorzy. tamten mecz to bylka inna historia :)

0

Pawson
jedno sprostowanie.. to byl 2005 rok i to juz nie byl galaktyczny Real :) (niezaleznie od kadry)... to byla kosmiczna Barca Rijkaarda .. oczywiscie nie tak mocna jak Pepa ale wtedy najlepsza w Eurpie .

0

kurde to juz 7 lat !!! :DD
pamietam jakby to bylo.. przedwczoraj :P mecz w tlumie ogladany i to szczescie ktore nam zgotowal Ronaldinho :) gorzaczka sobotniej nocy i piekne zachowanie kibicow na Bernabeu :) piekne Gran Derbi :)

0

mozemy nawet przegrac oba mecze i wyjsc z 2 miejsca.. ale oczywiscie tak nie bedzie :) wyjdziemy z pierwszego miejsca :)

0

AlFCb
i na h*j mnie minusujecie? wolicie jak Cesc gra a Iniesta albo Xavi grzeja ławe ? (mowie o wazniejszych meczach)

0

lubie Cesca i widac ze sie poprawil i sporo daje Barcelonie ale jednak lepiejn bedzie jak czasami bedzie na lawce bo uklad z MVP z przodu oraz Xavim Iniesta w srodku jest bardzo dobry :)

0

mam dwie dobre wiadomosci :
Barca dzis wygrala i mamy w dupie co robi z tylu Real :) zwlaszcza ze nie mamy wplywu na zenujaca slaba postawe Bilbao .
2) real strzelil kilka goli a CR zadnego, wiec Messi mu ucieka :)

0

katastrofe gra Bilbao... znowu daja ciala na Bernabeu :)
szkoda gadac.. nic grunt ze Barca zrobila swoje :)
no i CR nie strzela nja razie.

0

" az dziw ze mu sie bliznieta nie urodzily" :D
myslalem ze padne... :DDD w 1 polowie o zaroscie Pique a w 2 polowce nowe texty wymyslil ;p

0

a chwile wczesniej komentator Laboga mowil ze nie widzi pewnosci w grze Songa... abstrahujac od tego ile w tym prawdy to prosimy o wiecej hejtowania na antenie :)) i nastepnme gole :)

0

pomijajac wszelkie poboczne aspekty dotyczace tej sprawy(a jest ich troche) to napis mi sie bardziej podoba...duze litery, zas tamten napis(QF) jest taki..dziwny :)

0

nie bylo by legendy dzisiejszej La Roja gdyby nie pokolenie wielkiej Barcy :))))

0

tym debilom co obhecnie hejtuja Ville pod tym newsem albo pisza ze odejdzie , proponuje polrczonego bana.... dopiero co go wychwalali (lacznie z prasa) a tu pisza takie rzeczy... debile, gimbusy, sezonowcy... i tyle :)
Villa MaraViila :) Visca el barca :)

0

no fakt jest ze mamy za duzo chetnych na gre na lewym skrzydle :) a Villa powininen grac wlasnie albo tam albo na srodku :) mam nadzieje ze Tito to jakos sensownie pouklada, reszta to wymysly dziennikarzy :)

0

nie wiem po co wspomniany jest Afellay skoro nie gra w tym sezonie w Barcy :)

0

teraz niech wroci Puyol i bedzie git :) n0o musi ta obrona sie wreszcie ogarnac :)

0

Nadal tez po obu stronach barykady :)

0

Messi ma 76 goli i jeszcze 9 meczow w tym roku do konca grudnia :) (liczac ze zagra w CdR tez) wiec sadze ze jego wynik na koniec roku to jakis 85-90 goli :)

0

no wiec Mallorca gra z nami jak z Realem, malo zagrozenia :)
moze tez bedzie manita, zobaczymy :)
Tello dobrze ze dzis gra, rywal w sam raz dla niego.
dobrze ze Messi strzelil ( z pomoca bramkarzA), czekamy na kolejne gole, rekord Pelego zagrozony :D

0

MVP23
to piotr dziewicki, wspolkomentujacy .

0

CzermieBarcelona
na sopie zawsze jest spozniona :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?