Al FCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Trójmiasto
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pique mial juz byc gotowy na Gran Derbi i ciagle nic :) oby ta telenowela sie wreszcie zakonczyla, no i niech reszta sie kuruje :)
0
Barca i Hiszpania to druzyny naszych czasow a moze i wszechczasow :) graja futbol kosmiczny, techniczny a inni moge o nim tylko pomarzyc i potem wyjdzie taki jeden z drugim na mownice i powie "Barca jest nudna" bo co innego moze taki ciołek powiedziec ??
albo szanowac najlepsza druzyne albo ja obrazac :)
0
Bardzo podziwiam Mourinho, jest moim przyjacielem, ale trenuje Real Madryt, więc muszę go nienawidzić
co za bełkot... lubie Stoiczkowa ale czasami Christo sam sie zaplatuje w swoich wypowiedziach :P
0
net.. masz racjer jest efektywny i biega za 3 ... szacun dla Cesca :) ale do Xaviego i Iniesty jeszcze mu... ciu brakuje :) Xavi & Iniesta kolego drogi to geniusze, szefowie futbolu naszych czasow :) kiedys bede z duma opowiadal ze ogladalem , podziwialem ich gre :) Barca& Espana nie wygrywaly by wszystkiego bez Xaviego & Iniesty:) to najlepszy duet srodkowy na swiecie i jeden z najlepszych wszechczasow.
Cesc ma jeszcze czas swoj ( to miala byc moje puenta) :P
0
Criss18Barca
mozesz sprawdzic :) gramy w sobote o 20 ale nie pamietam z kim :)
0
Xavi6
nie baw sie w trenera :P ale akurat dzisiaj te ustawienie by sie na luzie sprawdzilo :)
0
mowcie co checie ale Dani Alves w formie to najscislejsza czolowka swiatowa... dla wielu najlepszy :) dla mnie tez.. Dani wroci do formy (moze juz teraz) i montoya bedzie robil za zmiennika (dobrego ale zmiennika).
0
WiernyKibic111
i co z tego ? ja tez ledwo umiem ; / (umiem ale slabo)
0
ja bym dodal 8 lipca 2010... gol w finale mundialu RPA.. ten gol wprawdzie nie dotyczy Barcy a kadry ale miesci sie w tym wspanialym okresie :)P
0
Mallorca mega zawiodla nie ma co :)
0
Asia
Busqets , Xavi , Iniesta to najlepsza co mamym, wwczesniej takze Yaya T. Xavi iniesta... musimy miec DMa i taki trojkat funkcjonuje swietnie :)
0
ej tak wogole to wchodzcie na sport.tvp.pl i glosujcie na Celtic-Barca za 2 tyg zeby transmitowali na TVP 1 7. listopada :))
sadze ze dzieciaki z Manchesteru sie zbieraja zeby wygrac glosowanie.
0
HAHA :) zaimponoweala mi dzis Borussia... co walka, ambicja :)
fajnie siue oglada mecz kiedy wiesz ze caly kraj jest przeciw Realowi... :) a jeszcze kiedy Real przegrywa... moj ojciec ogladal mecz w kafejce na Bernabeu (jest w Madrycie sluzbowo, kibic Barcy) , mowi ze siedza zszokowani i nic nie mowia :D
ciekawie bo City musi wygrac z Ajaxem za 2 tyg. a w nast kolejce bedzie u siebie gralo z Realem mecz o zycie... Real oczywiscie pewnie wyjdzie z grupy ale jeszcze sie troche na meczy :)
visca el barca !! GO GO BVB :) brawo Lewy & Schmelzer :) Piszczek klasa.
0
szkoda bo to dwaj wazni gracze dla Barcy.. :)
0
R10M10
nie wiem czy zauwazyles ale my nie jednokrotnie lepiej gramy na wyjazdach niz u siebie :P
0
wam tez na onecie sie zacina transmisja ? :D
0
Alba sie rozkreca .. i widze ze Barca na tym korzysta... wybaczamy mu tego ssamoboja, widac ze sie pogubil :) Visca Jordi !!
0
madrze gada... a ja powtorze tylko to co juz mowilem wczesniej...
tak jak (przyznaje) tesknie za Pepem... bo Pep to Pep.. klasa i charyzma, duzo dawal druzynie (razem z Tito)... tak podoba mi sie jak dotad jak Tito zachopwuje sie na lawce.. nie mam na mysli bynajmniej koloru krawatow czy gestykulacji (bo w tym Pepowi nie dorowna)..
mam na mysli to jak reaguje.. zmiany ktore przeprowadza, zawsze wiele daja zespolowi, pomagaja :) przyznaje ze nie wszystkie zmiany, ktore robil Pep rozumialem i nie wszystkie pomagaly.. Tito swietnie reaguje :) taktycznie jest conajmniej nie gorszy.
0
karny na pewno nie... najwyzej wolny.. co do kartek to nie wiem ile Masche zapracowal ale ta w 50 min na pewno nie.
0
zgadzam sie :) faul zalozmy ze jednak byl, ale poza p[olem karnym jednak... powininen byc rzut wolny :) zas Masche w 50 min nie zasluzyl na zolta kartke... nie wiem czy zasluzyl na dwie zolte ale w 50 min na pewno nie.
0
cos pieknego :))) mialem isc do knajpy na mecz, ale nie moge sie ruszyc bo ciagle strzelaja gole :D:D
0
JA PITOLE.... Ale jaja :D
0
alba prawie taki sam gol strzelilm w finale EURo.... GOOOOOOL :))
0
jak zagra Tello to sie wku**ie :) tylko David Villa ! :)
0
mam wrazenie ze w Barcy jest teraz wieksza swiezosc.. lepsza forma chyba przyjdzie... nie wiem czy TOP ale powinni latwiej ogrywac rywali :) Jutro Barca wygra (mam nadzieje) :)
0
powrot Toure to jedno z moich marzen.. rzadko ktore odejscie w ostatnich latach tak mnie nie.. zabolalo :P (moze R10)..
nie chce jednak rezygnowac z S.B. .. tez wielki pilkarz :) moze jakos da sie pogodzic ?
0
Franz jak zawsze madrze gada.. jak cesarz futbolu :) szacun dla tego goscia, ktory notabene jest chyba lekkim "cule"... w sensie z sympatia patrzy w Barce..
btw. mam nadzieje ze Pique wroci do formy, w ktorej bedzie nazywany Piquenbauer :)
0
El Guaje 7
z czego ty sie cieszysz ? ze pilkarz ma kontuzje ? ogarnij sie.. ;/
0
no tak challenger opublikowal... nic dziwnego ze tak niskie noty :D
4 dla alexisa za malo... to bylo dobre wejscie.. 5.5 dla Iniesty tez zart, 3.5 dla Xaviego, i pewnie jeszcze apre innych tez przesadzonych,,,
Challenger wyjdz z tej depresji i usmiechnij sie :))
0
tak samo... Ibra w PSG ?? pasuje.. siano, siano, jeszcze raz siano... dadza mu tam gwiazdorzyc.. a jego Ego siegnie zenitu :) (nie tego z St.Petersburg)
ps. przypominam, ze gral w Juve, Interze i Milanie.. i potrafil nawet przechodzic bezposrednio z klubu do klubu.. to swiadczy co dla niego znacza honor i barwy klubowe..