0

ja sie nie smuce ze Falcao goni Messiego, ja sie ciesze ze Falcao ucieka CR owi :)

0

Badi363
nie ma szans, Katalonia nie uzyskania independence, bynajmniej nie szybko.

0

ps. nie czepiac sie tego Hleba, napisalem w pospiechu.

0

judaszowe_srebniki
sorry ale jesli nie widzisz roznicy to rece mi opadaja i sie dalej nie kloce :) Puyol cala kariere gra w Barcy, jest symbolemn tego klubu
(lacznie z paroma latami w Barcy B) a Eto'o w Realu zagral tylko 6 spotkan w kilka lat z czego chyba jedno w 1 skladzie a wiekszosc tych 4 lat spedzil na wypozyczeniu :)
ps. sprawa Puyola I pedro jest trudna, bo faktycznie przyszli do barcy majac 17 lat, wiec ich poprzednie kluby moga sie domagac ze to sa ich wychowankami a nie FCB. (wychowankiem podobno sie jest gdzie sie gra od 13 roku zycia), ale to kwestia umowna, bo kazdy wie ze Pedro i zwlkaszcza Puyol to wychowankowie Barcy, zas Eto'o ma tyle z Realem wspolnego co Hleb z Barca.

0

judaoszwe_srebrniki
pijesz do eto'o ??
eto';o zagral w rea;lu 6 meczow i caly czas byl prawie na wypozyczeniu.,. a Puyi gral od 95 we wszystkich mlodziezwych teamach.... ty glupio godosz i tyle ;)

0

sorry. E2 przyszedl do Realu w wieku 16 lat ale i tak jest wychowankiem Kadji Sports Academy... w Realu praktycznie nic nie gral :)

0

wogole Eto;o ma niewiele z Realem wspolnego, z prostej przyczyny- Real nie poznal sie na jego talencie :)

0

Eto'o NIE JEST wychowankiem Realu.... bzdura... przybyl do Ralu w wieku bodaj 18 lat i w calej karierze rozegral tam lacznie 6 spotkan... (przez kilka lat, bo w wiekszosci byl wypozyczany)

0

rademenes.
nie, bo Iniesta nie jest Katalonczykiem.

0

byc mozesc z was nie wie ale Iniesta urodzil sie w Kastylii wiec geograficznie blizej mu do madrytu niz do barcy...
zatem fakt ze zagra jedna polowke tu i druga tu jest dla mnie jak najbardziej zrozumiala :) p.s mysle ze lepiej mu sie bedzie grac u nas ;p/

0

nie no ale podanie R10 miazga... :D wogole zajladna akcja i gol :)))
Messi% Ronaldinho... dzis mozemy tylko sie cierszyc ze moglismy ich podziwiac razem w akcji :)

0

jak dla mnie obie decyzje sa uzasadnione (patrzac obiektywnie)... jakos tylko dziwnie mnie nie dziwi ze "Marca" tak to widzi, innaczej niz inni, decyzja czysto polityczna :)

0

ech Atleitoc hycba nigdy nie wygra z Realem ...

0

moim zdaniem gol by byl, messi dobrze przymierzyl :) ale sytuacja sporna, bo obronca zmienil kierunek pilki zupelnie wiec saomobuj moze byc.

0

ponoc jednak pierwszy gol samoboj. wiec Messi 20 goli :) czekamy dalej :)

0

Ledsbourne
Adriano to nominalnie lewa flanka wiec nie koniecznie :)

0

a ja bym dal Villi zagrac :) sadze ze El Gauje ma cos tam do udowodnienia, a forma nie jest zla ;p

0

mysle ze nie bedzie latwo, bo wiele zespolow sie na Barca szykuje z Realem na czele ale szansa jest :) byloby pieknie znowu wygrac na Wembley :))

0

trojka bedzie (prawie na 100%) Mssi, CR, Iniesta lub Messi, CR, Cassilas... Xavi tym razem chyba nie bo byl lekko w cieniu Iniesty.

0

a mnie to wszystko wali za przeproszeniem ... czy jeden ma wiecej pokory
(akurat plusuje ) czy drugi jest bardziej snobistyczny (moze ale nie musi miec znaczenie).. liczy sie zielona murawa a tam Messi nie ma sobie rownych :)

0

chyba najgorszy prezydent z drugiej strony wielki Cule... moze sie wypowiadac, mozemy go sluchac, ale niech nigdy juz nie dotyka sie zarzadu klubu :P

0

Beckenbayer, fan barcy i glosuje na CRa ?? lekko sie zawiodlem na cesarze no ale coz.. jego prawo :) co do kaki nie ma co sie dziwic :) dla mnie sprawa jeszcze przesadzona nie jest, ale Messi jest coraz blizej :)

0

mocny sklad jak na taki mecz :) ale to moze lepiej dla nas :)

0

no bez kitu, ladnie ze strony Xaviego, i Van Gaala zreszta tez :)

0

doczytalem nawet ze 22 grudnia 2001 Iniesta byl na lawce rezerwowych w meczu derbowym z Espanyolem , a wiec niewiele brakowalo a zaliczylby debiut prawie rok wczesniej, jeszcze za rzadow Rexacha :)

0

CzemierBarcelona
no chyba nie bo Iniesta zadebuitowal w Barcy w 2002 roku,a Rikaard byl trenerem od 2003 (mowie to z pamieci, bez patrzenia w statystyki, bo jestem prawie pewien).. Van Gaal wrocil na chwile do Barcy wtedy i m.in za jego (slabych)rzadow Iniesta zaliczyl debiut :) w 2003 jeszcze byl Antic przed Ryjkiem.

0

dobry trener, tylko z bardzo trudnym charakterem, co wkurzalo zawodnikow... Mou czy Guardiola to takie osobistosci, ze kazdy zawodnik idzie za nim jakw ogien, z Van Gaalem tak nie bylo... konflikty, konflikty... wystarczy wspomniec jak Rivaldo odszedl :)
ale trzeba mu oddac dwa tytuly mistrza Hiszpanii pod koniec lat 90. oraz to ze przy nim zadebiutowali geniusze :Xavi, Puyol, Iniesta..:)

0

"Ta prawda" :D ta wypowiedz Sergio miazdzy :)

0

do tego gralo 11 wychowankow... a w zasadzie wystarczy napisac jak ktos na dole.. PRof. Iniesta... LA iniestazo Total :)

0

co tu pisac... to byla poprostu MIAZGA w 2 polowie (1 tez niezla) ..Barca rozgrywa kapitalny mecz, bije rekordy, Messi blisko Muellera, 11 pkt nad Realem, do tego wszyscy grali dobrze lacznie z VV... VIsca el barca !!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?